Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
240-254 от 582 отговора
От този епизод след като се разбра със сигурност за изневярата ,на Синан му е пределно ясно,
че е загубил Алие завинаги и показва истинското си лице.Променя държанието си към Алие корено.Жестоко злоупотребява с майчините и чувства.
Завръщането на Алие беше глупаво и необмислено.След като вече няма чувства към Синан, отвратена е с основание , не може да дели легло с него, защо се връща?Още повече
че в нея са се породили нови чувства към друг мъж.Чудесно знае,че не може да живее с мъжа   си като брат и сестра.За да го кара да рендосва канапето и дори съня му да не е като хората.Колко мъже на 30 год могат да се примирят с такова нещо/и то в Турция/ и да не изневерят,при положение,че една нахална ......му се обяснява в любов  ,реве,не може без него,трови се.
Както се видя половинчата жертва до никъде не доведе.
Истината е развежда се и се бори за децата си.Има нужда от мъж ,който тя обича и е обичана.
Алие се направи на по голяма европейка от европейците.Опитал се мъжът и да я изнасили
след като месеци наред тя го избягвала.Как го каза все едно не мъжа и,а комшията се е опитал.

Цитирай

Здравеите bouquet
И аз гледам сериала с вас bouquet
Аз пък понякога направо съ4увствам на Синан.Между вси4ки тези жени-маика ,сестра ,жена и любовница.Направо бих полудяла Crazy Crazy Crazy
Алие -много е красива ,оба4е е толкова студена(да знам 4е има основание спрямо Синан)Но цялото ми усещане е за студенина -не знам ,но не намирам особена сърде4ност към никого .Може и да се лъжа,дано  Thinking
Съгласна съм със вси4ко което nadejda2639 е написала преди мен -не мога да го кажа по-хубаво
Цитирай

zlatina74  Hug  наистина -  струпа се много на главата му - бременна самоубила се любовница, Лейла която се навира в леглото му...майка му...и на фона на всичко това жена му иска развод  #Crazy

Наде  Hug права си,но аз не мога да забравя ,че Синан си запази водката 33uu  35
Този д-р Кахаран ли е  или Карахан newsm78 има много смешни уши 35
Цитирай

Въпреки ушичките, Карахан е много сладък и безкрайно търпелив с любимата си Мерич! Mr. Green

А Синан навлиза в нов, зелен период - психологически тормоз над Алие с майка си и децата. #Crazy

Лошото за Алие е, че децата много го обичат!  Sad

Цитирай

Този д-р Кахаран ли е  или Карахан newsm78 има много смешни уши 35
Mr. Green
ама я го виж сега като порасна Wink Flutter    цък Love к'ъв е вървежен  Cool

и пак Smile

Play Thumb
Цитирай

пенда, и аз гледах снимки от този нов филм на Нургюл Й., но не знаех, че това е "Карахан" - много е сладък, наистина! Hug
Има ли бг форум за този филм? newsm78 newsm78
Цитирай

пенда HugНаистина е вървежен Laughing той ли партнира в новия филм на Нургюл newsm78
гледах клипчета  за този филм в темата на патетата, но не се усетих Praynig

Жу Hug  и зеленото много му ходи на Халит Peace Laughing

Цитирай

Как ме ядосва този Синан  #Cussing out
Ужасно се държи с Алие и все я заплашва с тези деца
Цитирай

Play Thumb
Цитирай

Лили,ние с теб знаем ,че Синан си запази водката,но Алие не знае.
Грам усилие и компромис не  направи та макар лицемерно,макар и с отвращение.
Не само ,че не легна ,но почти не разговаря със Синана ,веднъж не се усмихна дори.
При такова "мило"отношение дори сериозен мъж,различен от Синан ще се хвърли в леглото
на друга жена.
Много ми харесва сериала.Не случайно съм гледала 70 серии без превод,но сега с превод е значително по-добре
Вчера на сватбата Синан щеше да се пръсне от ревност,/ не ми беше жал/,беше ми забавно как следеше погледите им.На празника на балоните се държа нагло и злобно.
"Гладна ли стачка правиш?Не чакай резултат"

Цитирай

.
Цитирай

Бреи -това доктор Крахан като голям ли е ? ooooh!
Никога не бих го познала Shocked
И аз на шега запо4нах да гледам пък така залепнах  Laughing за Алие де
Цитирай

Здравейте!
Не мога да си представя, че някоя  жена би могла да оправдава Синан, още повече пък това, че е искал да я насили. Според мен насилието е недопустимо както от комшията, така и от съпруга. Говорим за съпруг, който изневерява системно и унижава жена си, че даже я и бие. За какво да ми е жал за него? Студена била Алие! Ами че тя е отвратена от него, презира го, как да се държи топло с него? Ако при вас дойде нахакана млада жена и ви каже, че е бременна от съпруга ви и ако обичате да се разкарате и да не им пречите на щастието, вие как ще реагирате? Ще си легнете с мъжа си, ще сте мила и добра? Направо не мога да повярвам, че е възможно Алие да бъде упрекната в каквото и да било. Освен това тя е мила, добра и сърдечна с всички останали. На всички помага, търпи даже онази злобна комплексарка Сюхейля, макар че спокойно може да я сложи на мястото й.
Направо е ангел за мен Алие. Аз не бих търпяла и една четвърт от всичко това!
Цитирай

Здравейте!
Не мога да си представя, че някоя  жена би могла да оправдава Синан, още повече пък това, че е искал да я насили. Според мен насилието е недопустимо както от комшията, така и от съпруга. Говорим за съпруг, който изневерява системно и унижава жена си, че даже я и бие. За какво да ми е жал за него? Студена била Алие! Ами че тя е отвратена от него, презира го, как да се държи топло с него? Ако при вас дойде нахакана млада жена и ви каже, че е бременна от съпруга ви и ако обичате да се разкарате и да не им пречите на щастието, вие как ще реагирате? Ще си легнете с мъжа си, ще сте мила и добра? Направо не мога да повярвам, че е възможно Алие да бъде упрекната в каквото и да било. Освен това тя е мила, добра и сърдечна с всички останали. На всички помага, търпи даже онази злобна комплексарка Сюхейля, макар че спокойно може да я сложи на мястото й.
Направо е ангел за мен Алие. Аз не бих търпяла и една четвърт от всичко това!
svetal4o27  newsm10 Толкова добре казано че няма какво да допълня. И аз съм на същото мнение.
Цитирай

Как искам тази фльорца Лейля да го разори Синан! То е ясно, че ще го закопае по някакъв начин, но да видим точно по какъв.
Цитирай

240-254 от 582 отговора