«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
240-254 от 582 отговора

ћнени€: 221
ќт този епизод след като се разбра със сигурност за изнев€рата ,на —инан му е пределно €сно,
че е загубил јлие завинаги и показва истинското си лице.ѕромен€ държанието си към јлие корено.∆естоко злоупотреб€ва с майчините и чувства.
«авръщането на јлие беше глупаво и необмислено.—лед като вече н€ма чувства към —инан, отвратена е с основание , не може да дели легло с него, защо се връща?ќще повече
че в не€ са се породили нови чувства към друг мъж.„удесно знае,че не може да живее с мъжа   си като брат и сестра.«а да го кара да рендосва канапето и дори сън€ му да не е като хората. олко мъже на 30 год могат да се примир€т с такова нещо/и то в “урци€/ и да не изневер€т,при положение,че една нахална ......му се об€сн€ва в любов  ,реве,не може без него,трови се.
 акто се вид€ половинчата жертва до никъде не доведе.
»стината е развежда се и се бори за децата си.»ма нужда от мъж ,който т€ обича и е обичана.
јлие се направи на по гол€ма европейка от европейците.ќпитал се мъжът и да € изнасили
след като месеци наред т€ го изб€гвала. ак го каза все едно не мъжа и,а комши€та се е опитал.

÷итирай

plovdiv

ћнени€: 0
«дравеите bouquet
» аз гледам сериала с вас bouquet
јз пък пон€кога направо съ4увствам на —инан.ћежду вси4ки тези жени-маика ,сестра ,жена и любовница.Ќаправо бих полуд€ла Crazy Crazy Crazy
јлие -много е красива ,оба4е е толкова студена(да знам 4е има основание спр€мо —инан)Ќо ц€лото ми усещане е за студенина -не знам ,но не намирам особена сърде4ност към никого .ћоже и да се лъжа,дано  Thinking
—ъгласна съм със вси4ко което nadejda2639 е написала преди мен -не мога да го кажа по-хубаво
÷итирай

ћнени€: 456
zlatina74  Hug  наистина -  струпа се много на главата му - бременна самоубила се любовница, Ћейла ко€то се навира в леглото му...майка му...и на фона на всичко това жена му иска развод  #Crazy

Ќаде  Hug права си,но аз не мога да забрав€ ,че —инан си запази водката 33uu  35
“ози д-р  ахаран ли е  или  арахан newsm78 има много смешни уши 35
÷итирай

ћнени€: 372

¬ъпреки ушичките,  арахан е много сладък и безкрайно търпелив с любимата си ћерич! Mr. Green

ј —инан навлиза в нов, зелен период - психологически тормоз над јлие с майка си и децата. #Crazy

Ћошото за јлие е, че децата много го обичат!  Sad

÷итирай

ћнени€: 4
“ози д-р  ахаран ли е  или  арахан newsm78 има много смешни уши 35
Mr. Green
ама € го виж сега като порасна Wink Flutter    цък Love к'ъв е вървежен  Cool

и пак Smile

Play Thumb

÷итирай

ћнени€: 372

пенда, и аз гледах снимки от този нов филм на Ќургюл …., но не знаех, че това е " арахан" - много е сладък, наистина! Hug
»ма ли бг форум за този филм? newsm78 newsm78
÷итирай

ћнени€: 456
пенда HugЌаистина е вървежен Laughing той ли партнира в нови€ филм на Ќургюл newsm78
гледах клипчета  за този филм в темата на патетата, но не се усетих Praynig

∆у Hug  и зеленото много му ходи на ’алит Peace Laughing

÷итирай

—офи€

ћнени€: 337
 ак ме €досва този —инан  #Cussing out
”жасно се държи с јлие и все € заплашва с тези деца
÷итирай

Play Thumb

÷итирай

Ћили,ние с теб знаем ,че —инан си запази водката,но јлие не знае.
√рам усилие и компромис не  направи та макар лицемерно,макар и с отвращение.
Ќе само ,че не легна ,но почти не разговар€ със —инана ,веднъж не се усмихна дори.
ѕри такова "мило"отношение дори сериозен мъж,различен от —инан ще се хвърли в леглото
на друга жена.
ћного ми харесва сериала.Ќе случайно съм гледала 70 серии без превод,но сега с превод е значително по-добре
¬чера на сватбата —инан щеше да се пръсне от ревност,/ не ми беше жал/,беше ми забавно как следеше погледите им.Ќа празника на балоните се държа нагло и злобно.
"√ладна ли стачка правиш?Ќе чакай резултат"

÷итирай

.
÷итирай

plovdiv

Ѕреи -това доктор  рахан като гол€м ли е ? ooooh!
Ќикога не бих го познала Shocked
» аз на шега запо4нах да гледам пък така залепнах  Laughing за јлие де
÷итирай

ћнени€: 1 349
«дравейте!
Ќе мога да си представ€, че н€ко€  жена би могла да оправдава —инан, още повече пък това, че е искал да € насили. —поред мен насилието е недопустимо както от комши€та, така и от съпруга. √оворим за съпруг, който изневер€ва системно и унижава жена си, че даже € и бие. «а какво да ми е жал за него? —тудена била јлие! јми че т€ е отвратена от него, презира го, как да се държи топло с него? јко при вас дойде нахакана млада жена и ви каже, че е бременна от съпруга ви и ако обичате да се разкарате и да не им пречите на щастието, вие как ще реагирате? ўе си легнете с мъжа си, ще сте мила и добра? Ќаправо не мога да пов€рвам, че е възможно јлие да бъде упрекната в каквото и да било. ќсвен това т€ е мила, добра и сърдечна с всички останали. Ќа всички помага, търпи даже онази злобна комплексарка —юхейл€, макар че спокойно може да € сложи на м€стото й.
Ќаправо е ангел за мен јлие. јз не бих търп€ла и една четвърт от всичко това!
÷итирай

г. ѕловдив

ћнени€: 13
«дравейте!
Ќе мога да си представ€, че н€ко€  жена би могла да оправдава —инан, още повече пък това, че е искал да € насили. —поред мен насилието е недопустимо както от комши€та, така и от съпруга. √оворим за съпруг, който изневер€ва системно и унижава жена си, че даже € и бие. «а какво да ми е жал за него? —тудена била јлие! јми че т€ е отвратена от него, презира го, как да се държи топло с него? јко при вас дойде нахакана млада жена и ви каже, че е бременна от съпруга ви и ако обичате да се разкарате и да не им пречите на щастието, вие как ще реагирате? ўе си легнете с мъжа си, ще сте мила и добра? Ќаправо не мога да пов€рвам, че е възможно јлие да бъде упрекната в каквото и да било. ќсвен това т€ е мила, добра и сърдечна с всички останали. Ќа всички помага, търпи даже онази злобна комплексарка —юхейл€, макар че спокойно може да € сложи на м€стото й.
Ќаправо е ангел за мен јлие. јз не бих търп€ла и една четвърт от всичко това!
svetal4o27  newsm10 “олкова добре казано че н€ма какво да допълн€. » аз съм на същото мнение.
÷итирай

ћнени€: 1 349
 ак искам тази фльорца Ћейл€ да го разори —инан! “о е €сно, че ще го закопае по н€какъв начин, но да видим точно по какъв.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
240-254 от 582 отговора