«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 586 отговора

ћнени€: 542
Ћили,точно защото знаем,че турската жена н€ма свободата на
европейката, това което за мъжа може ,за жената не може,
затова и в предишните постове се учудвам,че близките на јлие
се възмущават от —инан затова ,че ревнува от ƒенис.“ой имаше
 пълно основание да ревнува,още повече като се има предвид
държанието на јлие към него. акво каза на ћерич когато
го упрекна ,че јлие се е върнала,а той продължава  с лъжите?
" акво като се е върнала?«наеш ли къде сп€,на канапето и тр€бва да
ставам рано за да не ме вид€т децата и да ми задават въпроси ?"
«атова според мен јлие не е по -малко виновна за разд€лата.
—инан със слабите си ангели по-женската част веро€тно пак щеше да
 изневери,но н€маше да има  оправдание и веро€тно  желанието му
да нарани јлие н€маше да е така жестоко.
—ега поведението на —инан е възмутително.»ска да рани  јлие,
но  много повече ран€ва децата си.ўо за баща е това?ќбичал ги.
Ѕаща който обича прави всичко възможно децата му да не страдат,
независимо от законите.
 ак може да иска завинаги  да ги лиши от майка?
ўе се радвам,ако кра€ е такъв, какъвто аз го разбрах,а не както
√ардени€ го е разбрала.

÷итирай

ћнени€: 833
ќфффф ooooh! тази —юхейл€ е гол€ма усойница #2gunfire
÷итирай

ћнени€: 2 401
ќбожавам г-н Ќаджи!  акъв сладур! ƒа можеше всеки от нас да си има по един г-н Ќаджи!

ј този јлп! ќткъде изровиха този артист - направо перфектен за рол€та. –€дко съм виждала н€кой да гледа като него - едновременно хитро и тъпо. ѕросто ти идва да му праснеш една, толкова е вбес€ващ и дразнещ.

√орката јлие, трудно ще се съвземе. ј д-р ƒениз и той е за ожалване, н€ма да му се отвори парашутът €вно.
÷итирай

ћнени€: 34
—крит текст :
Ћили,точно защото знаем,че турската жена н€ма свободата на
европейката, това което за мъжа може ,за жената не може,
затова и в предишните постове се учудвам,че близките на јлие
се възмущават от —инан затова ,че ревнува от ƒенис.“ой имаше
 пълно основание да ревнува,още повече като се има предвид
държанието на јлие към него. акво каза на ћерич когато
го упрекна ,че јлие се е върнала,а той продължава  с лъжите?
" акво като се е върнала?«наеш ли къде сп€,на канапето и тр€бва да
ставам рано за да не ме вид€т децата и да ми задават въпроси ?"
«атова според мен јлие не е по -малко виновна за разд€лата.
—инан със слабите си ангели по-женската част веро€тно пак щеше да
 изневери,но н€маше да има  оправдание и веро€тно  желанието му
да нарани јлие н€маше да е така жестоко.
—ега поведението на —инан е възмутително.»ска да рани  јлие,
но  много повече ран€ва децата си.ўо за баща е това?ќбичал ги.
Ѕаща който обича прави всичко възможно децата му да не страдат,
независимо от законите.
 ак може да иска завинаги  да ги лиши от майка?
√ардени€ го е разбрала.

¬ечер гледам филма , докато приспивам детето...’върл€м му по едно око , без да го следа ревностно.
» направо ми се къса сърцето за тези деца...÷итирам nadejda2639, защото мнението ми най-много се доближава до нейното...» според мен јлие има вина , и то гол€ма - най-вече за страданието на децата.
» двамата родители , преследващи собствените си цели , излагат децата на неверо€тен психически тормоз- отвличат ги, вод€т ги да живе€т в най-различни домове., лишават ги от любими хора...
Ќикой според мен не помисли кое е най-добро за децата.
—инан може да вс€какъв, но не може да се отрече , че е добър баща, осигурил на децата си висок стандарт на живот .

Ќо не само децата са жертва, а и всички останали герои - Ћейл€ и ƒенис, вуйчото и бабата...
ј най-гол€ма мъченица е ћерич.
јлие в никакъв случай не е майка, готова на всичко за децата си. ѕред интереса на децата, т€ според мен, постави целта да извоюва собствената си независимост.
÷итирай

»звин€вай, Ѕлейдо, ама според теб какво тр€бваше да направи јлие? ƒа си налегне парцалите и да живее така, като иска —инан? ƒа търпи унижението, обидите, да търпи тази отвратителна безчовечна свекърва, да търпи изневерите и арогантността му? колко време може да се издържи това? » щ€ха ли да бъдат щастливи децата? ¬ъобще не съм съгласна с това което казваш. “олкова е очевидно, че направо крещ€що, че јлие иска единствено децата си и ги постав€ над всичко. ¬иж, че дори любовта на ƒениз не € радва, т€ си иска само децата и да € остав€т на спокойствие да се грижи за т€х.
“€ не можеше да предвиди какво ще се случи. ћоже ли изобщо н€кой да предположи, че собствени€т им баща ще засече колата и ще ги избута от път€ само за да стане на неговото?

—инан не ги дава на јлие от инат и от злоба. јко ги обичаше, н€маше да ги лиши от майка им, щеше да им позволи да се виждат. ¬ижда, че момиченцето се побърква и какво прави за него - щ€л да му купи нови играчки! “ова ли е люб€щ родител!? ƒве целувки сутрин, две вечер - и хайде при любовницата, а как се чувстват децата, н€ма значение. “о
й дори не забел€зва,че са потиснати и нищо не ги радва!

ј она€ вещица »кбал и т€ от инат ще умре. “ова ли е баба, ко€то обича внуците си? ƒразн€т € даже с присъствието си. —ъгласна е да приеме Ћейл€ (нали беше гол€ма моралистка, къде й отиде моралът?) мазни й се, само и само да надвие јлие. “олкова са противни и майката, и синът й!

ѕризнавам, че умр€х от кеф като й оскубаха бенджамина.
« ѕоследна редакци€: чт, 04 апр 2013, 15:37 от svetal4o27 »
÷итирай

ћнени€: 1 268
»звин€вай, Ѕлейдо, ама според теб какво тр€бваше да направи јлие? ƒа си налегне парцалите и да живее така, като иска —инан? ƒа търпи унижението, обидите, да търпи тази отвратителна безчовечна свекърва, да търпи изневерите и арогантността му? колко време може да се издържи това? » щ€ха ли да бъдат щастливи децата? ¬ъобще не съм съгласна с това което казваш. “олкова е очевидно, че направо крещ€що, че јлие иска единствено децата си и ги постав€ над всичко. ¬иж, че дори любовта на ƒениз не € радва, т€ си иска само децата и да € остав€т на спокойствие да се грижи за т€х.
“€ не можеше да предвиди какво ще се случи. ћоже ли изобщо н€кой да предположи, че собствени€т им баща ще засече колата и ще ги избута от път€ само за да стане на неговото?

—инан не ги дава на јлие от инат и от злоба. јко ги обичаше, н€маше да ги лиши от майка им, щеше да им позволи да се виждат. ¬ижда, че момиченцето се побърква и какво прави за него - щ€л да му купи нови играчки! “ова ли е люб€щ родител!? ƒве целувки сутрин, две вечер - и хайде при любовницата, а как се чувстват децата, н€ма значение. “о

ј она€ вещица »кбал и т€ от инат ще умре. “ова ли е баба, ко€то обича внуците си? ƒразн€т € даже с присъствието си. —ъгласна е да приеме Ћейл€ (нали беше гол€ма моралистка, къде й отиде моралът?) мазни й се, само и само да надвие јлие. “олкова са противни и майката, и синът й!

—подел€м напълно написаното
—инан е всичко друго ,но не и люб€щ баща.јко беше такъв н€маше да лъже децата си ,че майка им ги е изоставила и е заминала ,н€маше да им навира в очичките любовницата си,без да се интересува от техните чувства.—инан се крие зад децата си ,той е този който ги използва за да има оръжие срещу јлие,иска да € манипулира чрез т€х ,да € държи изкъсо да € обижда и унижава
“ова не е поведение на люб€щ баща , а на изкривен ,болен мозък
÷итирай

ћнени€: 16
........

» аз! ќще можеше. ¬се пак му останаха листа. Mr. Green Mr. Green
Ѕаба »кбал е невъзможен и неверо€тен образ. ¬зех да се чуд€ дали наистина може да има такава жена - да си целува бенджамина и да тормози така децата си!?  newsm78 newsm78 јйше страда - т€ си решава кръстословицата.  #2gunfire  #2gunfire
÷итирай

г. ѕловдив

ћнени€: 13

svetal4o27 напълно съм съгласна с теб! јко беше такъв люб€щ баща н€маше да подлуди момиченцето си.  огато доброволно реши да € даде на майка й, и каза на детето че ще € заведе при не€, то не му пов€рва и му каза лъжеш, затова детето скочи от колата и едва не умр€  заради този люб€щ баща. » накра€ той остана без децата си. ¬сичко което направи му се стовари на главата. Ќакра€ и той изпита болката и тъгата по децата си, разбра какво е да останеш без т€х.
÷итирай

—инан е страхливец и егоист- неспособен да се справи със ситуаци€та , използва децата си като оръжие за мъст- що за баща е това no
—инан не наказва така само јлие  Naughty той наказва и децата си  - що за обич е това ... Whistling
да лишиш дете от майката - н€ма по- гол€ма низост Crossing Arms
÷итирай

ћомичета, радвам се, че ме подкрепихте и то не заради мен, а защото става въпрос за принципни неща, свързани с отношени€та в семейството. —тава въпрос за начина ни на мислене.
Ќикога н€ма да се съглас€, че добър родител е този, който "осигур€ва висок стандарт на живот".
÷итирай

ћнени€: 10
”мишлено не коментирам сериала Ц достатъчно се нерв€ докато гледам, че и после да го прав€   Tired

Ќо Ѕлейдо усп€ да ме провокира  Very Happy   Peace
«а —инан ми е беден речника  #Cussing out пък и да не обид€ н€ко€ фенкаЕ  Wink Mr. Green
’убаво, че другите момичета са писали, да не се хаб€ за него  Laughing
сподел€м мнението ви   Peace  Hug за 'обичливи€ и всеотдаен татко'  icon11
—амо, по повод Добичта и грижите муУ към децата, се сетих Ц не помн€ кой беше казал:
ДЌай-доброто нещо, което един баща може да направи за децата си, е да обича майка им.УЕЕ и тук  smile3505
¬исоки€т стандарт е много хубаво нещо, но не и най-важнотоЕ

що се отнас€ до јлие -

....
јлие в никакъв случай не е майка, готова на всичко за децата си. ѕред интереса на децата, т€ според мен, постави целта да извоюва собствената си независимост.
изобщо не съм съгласна  no че тр€бва напълно да се отрече от себе си в името на децата  Crossing Arms

ѕърво Ц Д√отова на всичкоУ е българското заглавие, така че не го приемай буквално  Peace ќригиналното е ДјлиеУ
≈дна от основните инструкции при авари€ е, първо да поставите сво€та кислородна маска. ≈два след това Ц на деца, и други, които имат нужда от помощ. јко не се погрижиш първо за себе си, н€ма да можеш да помогнеш на никого  Peace
Ќе в€рвам в живота "за" н€кой друг, пък било това и децата, защото рано или късно се превръща в живот "чрез".  оето пък си е чисто паразитиране.  огато н€кой се е отказал от собствената си свобода, ще уважи ли чуждата? ѕримери бол - почва се едно Ц Дјз живота си дадох за теб, колко жертви направихЕ и какво получавам в зам€на Ц черна неблагодарностЕ водиш се по акъла на она€Е/он€Е.. и т.нЕУ  ooooh! Tired
» то хора, които в никакъв случай не са Дзли по природаУ, 1000% убедени, че (само и единствено те) прав€т най-доброто за децата си, по единствени€ възможен начинЕ
ƒори не говор€ за нашата баба  Mr. Green ко€то отвс€къде си е еманаци€ на злото  Twisted Evil

ј малките са супер. јйше много хубаво показа на дъртата вещица какво е да те лишат от нещо, което много обичаш. јко паразитът изобщо може да обичаЕ

√ардени€ го е разбрала.
Ќаде, и аз го разбрах като теб, и много се над€вам да сме прави, иначе просто  Rolling Eyes ooooh! Sick
ј защо пък не и да плава с децата към н€кой гръцки остров, при д-р ƒениз  Love 35

”ф, ол€х се, вече едвам ги изтрайвам гадовете  newsm61
ћай и мен като јлие само д-р ƒениз ме крепи да не зарежа сериала  Crazy Laughing Love
÷итирай

пенда Hug сравнението с кислородната маска е много точно Peace
колкото и да ме нерв€т —инан и майка му- ще си изгледам филма стоически  Mr. Green до край заради ’алит Love bowuu
÷итирай

ол€мо удоволствие ми достав€т номерата,
които им върт€т децата.
ƒано адвокатката на јлие е блокирала пълномощните на ћерич,
защото адвоката на —инан е гол€м хитрец.

÷итирай

Ѕраво на ћерич !ѕрекрасен образ!
ƒали този катил адвоката н€ма да измисли нещо?

÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 28
ƒа, адвоката е доста лукав....леле, ама направо не знам...в такова напрежение съм докато го гледам....Ћеле и ти€ дечица, милите как усещат всичко!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 586 отговора