Картите на Мадам Ленорман (12 тема)

  • 52 395
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 070
34,29,24 За НАСТОЯЩЕ и 23,5,7 за БЪДЕЩЕ.
Имам проблем с разгадаването.Чета книгата на Виталий Заченко и не разберам как да тълкувам значението на картите, защото има и негативен аспект на картата дале с него или със самото значение да тълкувам??

# 706
  • Мнения: 163
Здравейте.Можете ли да ми помогнете с разгадаването на въпроса."Мъж (Р) обича ли жената (Т)? Изтеглени карти са: мечка+пръстен+мъж+писмо+куче      Благодаря за отговорите  Simple Smile   

# 707
  • Мнения: X
Здравейте.Можете ли да ми помогнете с разгадаването на въпроса."Мъж (Р) обича ли жената (Т)? Изтеглени карти са: мечка+пръстен+мъж+писмо+куче      Благодаря за отговорите  Simple Smile   

Ще се опитам аз,но не съм убедена,начинаеща съм.
Според мен са имали конфликт,но са го преодолели и нещата между тях са наред.

# 708
  • Мнения: 163
Благодаря за бързият отговор.Съмненията ми се оказаха вярно.И картите го показаха.А може ли някоя да ми нареди едни карти с въпрос относно отношения между мъжа Р и жената Т?БЛАГОДАРЯ  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 163
Здравейте отново.Изтеглих си карати с въпрос"Ще се съберат ли заедно мъжът Р с жената Т? КАРТИТЕ СА :Метла+змия+котва+жена+риби   и допълнителни-куче+жена+мечка.Благодаря Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 1 070
Как се гледа със задаване на въпрос?

# 711
  • Мнения: 205
Здравейте отново.Изтеглих си карати с въпрос"Ще се съберат ли заедно мъжът Р с жената Т? КАРТИТЕ СА :Метла+змия+котва+жена+риби   и допълнителни-куче+жена+мечка.Благодаря Simple Smile
отговора е НЕ защото има намесен трети човек

# 712
  • Мнения: 2
Здравейте отново.Изтеглих си карати с въпрос"Ще се съберат ли заедно мъжът Р с жената Т? КАРТИТЕ СА :Метла+змия+котва+жена+риби   и допълнителни-куче+жена+мечка.Благодаря Simple Smile
отговора е НЕ защото има намесен трети човек
А можеш ли да подредиш келтски кръст с тозо въпрос ,ще се опитам да го разтълкувам.

# 713
  • Мнения: 163
Не знам как  Simple Smile ако ти знаеш как или някоя друга подредба можеш да наредиш едни карти с този въпрос да видим какво ще излезе "Дали ще се съберат двамата Р с Т? или "ще заживеят ли заедно"Благодаря

# 714
  • Мнения: 740
34,29,24 За НАСТОЯЩЕ и 23,5,7 за БЪДЕЩЕ.
Имам проблем с разгадаването.Чета книгата на Виталий Заченко и не разберам как да тълкувам значението на картите, защото има и негативен аспект на картата дале с него или със самото значение да тълкувам??
Занченко много е прелетял през значенията в Таромания има подробно тълкуване на всяка от картите и същетанията. Там много добре е разяснена и голямата подредба, която в книгата на Занченко е малко неясно поднесена, поне по мое мнение  bouquet

# 715
  • Мнения: 740
34,29,24 За НАСТОЯЩЕ и 23,5,7 за БЪДЕЩЕ.
Имам проблем с разгадаването.Чета книгата на Виталий Заченко и не разберам как да тълкувам значението на картите, защото има и негативен аспект на картата дале с него или със самото значение да тълкувам??

Това въпрос за жена ли е!? Ако е за жена в миналото и излиза самата тя, че е получила нещо, което и е било на сърце, но е останало зад нея. За бъдещото, ще има здравословен проблем и е необходимо да посети лекар. Ако се отнася обаче до конкретен въпрос любове, паричен, то се тълкува според въпроса - като загуба, накърняване

# 716
  • Мнения: 15
Може ли някой да ми хвърли едни карти?Въпросът мие как ще се развият отношенията ни с М?Благодаря предварително

# 717
  • Мнения: 740
Може ли някой да ми хвърли едни карти?Въпросът мие как ще се развият отношенията ни с М?Благодаря предварително
Здравей! Изтеглих ти 5. Дърво, 18. Куче и 34. Риба. Човека е доста материален и би ти предложил само приятелство, но не и сериозна интимна връзка

# 718
  • Мнения: 163
И аз ако може да помоля някой да ми изтегли карти с въпрос"Какви са отношенията между Р и Т? Благодаря.

# 719
  • Мнения: 219
Здравейте, моля някой да изтегли карта дали ще си сменя работата скоро. Благодаря предварително! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт