«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 747 отговора

тук-там

ћнени€: 56
Ќие резервирахме за Ѕатихан от 22.06. »ма ли н€кой от тази дата?
ћоже да пътуваме заедно. Ќие сме от същата дата в Paloma Club Sultan в …оздере. Hug
ћиналата година б€хме в Ѕатихан и останахме много доволни. Peace
÷итирай

ћнени€: 1
ћоже да пътуваме заедно. Ќие сме от същата дата в Paloma Club Sultan в …оздере. Hug

— ко€ фирма пътувате? Ќие сме с ƒорис.
÷итирай

ћнени€: 215
Ќещо за Flora Suites в  ушадасъ? ƒо сега не съм почивала в турци€ и ми е притеснено? «наете ли нещо - четох отзиви
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297972-d1144130-Reviews … ast.html#REVIEWS- англичаните са потресени (те май само зан€т да се тресат отвс€къде) , на останалите им харесва?!?

јми то има само 30 ревюта - стари са - от 2011 и 2010 и нататък. ќт миналата година има 2 - положителни - от Ѕ√ и от √рузи€. ѕлажът не е хубав, вижда се на снимките и е далече - имало шатъл, не мога да прецен€ колко е гол€м басейна. Ќе знам на каква цена се предлага тук, но може и да се огледате за нещо по-добро.
÷итирай

тук-там

Ќие сме с  асиа “ур, но те н€мат собствен транспорт и ползват и автобусите на ƒорис. “ака, че е много веро€тно да пътуваме заедно. Smile
÷итирай

на вода

ћнени€: 1 775
Fur4i,
водата в Ѕодрум за мен е студена винаги, заради течени€та (нищо общо с ча€, който е около јнтали€ и  емер; да не говорим, че отсреща на о-в  ос, който е на 9 мили от Ѕодрум само, е сигурно 5 градуса по-висока температурата на морската вода). ¬ъзможно е да има леки разлики в различните части на полуострова - в зависимост от това, къде ви е хотелът.

Ќо времето ще е идеално в кра€ на май и веро€тно на басейните ще ви е добре.
÷итирай

ћнени€: 1

Ќие сме с  асиа “ур, но те н€мат собствен транспорт и ползват и автобусите на ƒорис. “ака, че е много веро€тно да пътуваме заедно. Smile

Ќаистина има такава веро€тност. ўе се радвам  Smile
÷итирай

тук-там

Ќаистина има такава веро€тност. ўе се радвам  Smile
Ќие също. Hug
Ћесни сме за разпознаване. ўе се качим от Ўел ѕазарджик-ёг. ћама, каката и малки€т мъж - къдрави,
особено тинейджърката - руса, на ситни жужери. “аткото - солиден. Very Happy
÷итирай

тук-там

и аз имах н€какви намерени€ да почивам една седмица в турци€ през септември,но се зачетох в началото на темата и  открих че е руска колони€ по турското крайбрежие,

виждала съм руските туристи в египет и....не искам повече да ги срещам, даже египт€ните искаха да изб€гат от резорта,толкова б€ха непоносими:вечно пи€ни,нахални и страшно невъзпитани .
жалко,б€х си харесала един много хубав хотел јмара нещо си се казва
приемам мнени€ и препоръки за хотели  твърд€щи противното, зоната е без значение.
¬ Ѕатихан, миналата година имаше само 2 руски семейства и нито един румънец. Smile
÷итирай

тук-там

«дравейте!
ѕиша тук за първи път. ƒо сега, с мъж ми сме почивали къде ли не, но нито веднъж в “урци€. “ази година реших да "разчупим" малко и да променим дестинацийте. ≈стествено, ще се обърнем към агенци€, но ми се искаше мнение от първо лице. ќтделно, н€мам доверие на сайтовете - там всичко е прекрасно.
“ърс€ малък, луксозен, бутиков хотел /не си падаме по големите комплекси/, на брега на морето, с басейн, но и с п€съчен плаж.  олкото повече глезотийки има, толкова по-добре.
ўе ви бъда много благодарна, ако ми препоръчате нещо подход€що!   :bouquet:

¬иж и това http://www.beleksensimar.com/  Love
÷итирай

ћнени€: 33
Ѕлагодар€ за новата тема, kork тъкмо ше изкажеш впечатлени€ от Pine Bay ние ще почиваме там септември като вас в клубна ста€. ƒано всички почиващи тази година в “урци€ изкараме незабравими почивки Hug
÷итирай

ћнени€: 26
Ѕлагодар€ за новата тема, kork тъкмо ше изкажеш впечатлени€ от Pine Bay ние ще почиваме там септември като вас в клубна ста€. ƒано всички почиващи тази година в “урци€ изкараме незабравими почивки Hug
Ќие сме от 14.06.13г. веднага щом дъщер€ ми свърши училище. ўе пиша, като се върнем, за всички, които се интересуват как е в Pine Bay тази година.
÷итирай

varna

ћнени€: 0
Ќ€кой да има впечатлени€ за  IC SANTAI FAMILY RESORT 5*,Belek,мол€ който е бил там да сподели
÷итирай

ћнени€: 225
»мбат също ми харесва, но никъде не намерих коментари.
»зключително доволна от »мбат! ≈дна от най-хубавите ми почивки в “урци€ беше там. јко нещо по-конкретно те интересува питай!
÷итирай

varna

ћнени€: 0
 LETOONIA GOLF RESORT 5 *нещо за него н€кой да каже newsm12
÷итирай

¬.“ърново

ћнени€: 217
»мбат също ми харесва, но никъде не намерих коментари.
»зключително доволна от »мбат! ≈дна от най-хубавите ми почивки в “урци€ беше там. јко нещо по-конкретно те интересува питай!
»ма ли водни пързалки в басейна? Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 747 отговора