Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 747 отговора
Имам по-добро предложение-Palm Wings/Kusadasi/. Супер нов,на плажа Long Beach,качеството е изпитана марка,за първи сезон на преференциални цени.  Smile
Цитирай

Ние също сме се спрели на Веноса и Елеганс в Дидим ,но гледам да избера най добрата оферта .
Дано да не сбъркаме  newsm78 но много ми се иска в Веноса .Ние все добри хотели харесваме ,но и възможностите ни са ограничени .
Цитирай

Имам по-добро предложение-Palm Wings/Kusadasi/. Супер нов,на плажа Long Beach,качеството е изпитана марка,за първи сезон на преференциални цени.  Smile
Малеееееееееееее,благодаря ти !!!Ми той е страхотен още днес отивам да правя резервация !!!
Цитирай

bouquet bouquet bouquet bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Цитирай

bouquet bouquet bouquet bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Aз ползвам услугите на Ориент 99 и съм доволен
Цитирай

Ние ще пътуваме юни за Кушадасъ с Ориент 99, дано останем доволни Smile
Цитирай

Ние също +1
Цитирай

Ние до сега сме пътували с Аполо и с Какао турс  newsm10  Нямали сме забележки!!!
Цитирай

За Веноса в Дидим и новия хотел в Кушадасъ препоръчвам Ориент 99. Само не правете компромис и не резервирайте промо-стаи, защото не е ясно на какво точно ще попаднете.
На Аполо цените са по-високи.
Цитирай

Ние до сега сме пътували с Аполо и с Какао турс  newsm10  Нямали сме забележки!!!
Appolo +1 Hug
Цитирай

Някакви отзиви за SENTINUS BEACH HOTEL 4* Кушадасъ? В темата има само един коментар за предстояща почивка там.
Оказа се, че в Адакуле за периода, за който искаме няма свободна стая 2+2 в анекса, а ни предложиха фамилна в основната сграда. Като цената е + 700 лв. и се отказахме.
Цитирай

Здравейте, момичета и момчета! Четох, четох и пак четох - заболя ме главата и съвсем се обърках...аз съм мамичка на годинки и искам спокойна почивка на море в Егейска Турция при по-поносими температури. По тази причина се насочих към Кушадасъ, 4 или 11.10, засега съм се спряла на хотел Сюрмели. Ще бъда благодарна, ако споделите впечатления от хотела, а също така и от времето по това време на годината. Предварително благодаря на отзовалите се! Smile
Цитирай

3дравейте Hugднес сте 3асегнали теми, по които мога да коментирам. Ще в3ема отношение общо бе3 да цитирам никове...3а което моля да бъда и3винена.
Сравнението между "Веноса" и "Елеганса" в Дидим е категорично в пол3а на "Веноса". Мисля, че 3а малката ра3лика в цената не трябва да се прави компромис. А3 съм с отлични впечатления от "Веноса".
3а новия хотел - "Палм Уинкс" в Кушадасъ имаме ре3ервация 3а средата на м. септември. Оскъдната информация в нета ме обнадеждава и мисля, че ще и3караме чудесна почивка.
3а х-л "Сентинус" в Кушадасъ имаме ре3ервация 3а средата на м. юни. Надявам се и там да е добре. Надявам се също така, всички посетили хотелите "Палм Уинкс" и "Сентинус" преди мен да споделят впечатления. Със сигурност има една дама, която ще бъде в "Сентинус" от 31 май. Не си спомням никай, но ще очаквам от3ивите й. 3а " Палм Ункс" до м.09 има време Smile
Относно Ориент 99 съм споделяла мнение, но отново ще отбележа- последните три години пол3вам тяхните услуги и съм и3ключително доволна. Та3и година и двете ни почивки са отново с Ориент99.
Цитирай

viki_1974 има много малко коментари в нета 3а "Сентинус". На англичани, датчани и францу3и - вяра нямам ...те имат ра3лична представа 3а почивка в Турция от нас - българите. Но, случайно попаднах на инфо от едно момиче, почивало там в края на м.09.2012 г. Свър3ах се с нея. Впечатлениято й са - отлични. Дано!
lenochka мненията 3а х-л " Сюрмели" са противорчиви. Била съм в то3и хотел и останах ра3очарована.На 3ад в темите имам коментар. Лично а3 не бих дала препоръка 3а "Сюрмели". В хотели 4* съм намирала- хигиена,храна, обслужване и отношение на по-високо ниво. Пример -  " Холидей ресорт" в Дидим.
Цитирай

vanq_6119, благодаря! Hug
Цитирай

600-614 от 747 отговора