Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
735-748 от 748 отговора

Анкета

Предпочитана тема за новото предизвикателство е

(Гласуването приключено: Нед., 17 Февр. 2013, 01:47)

Годината на Змията

37 (67%)

Мартеничка

6 (10%)

Трибагреник

2 (3%)

Мулен Руж

2 (3%)

Гейша

8 (14%)

Общ брой гласове: 55

Имам само едно, но за това свети та чак дрънка докато го нанасям Very Happy

Скрит текст :
Цитирай

Мими Мървакова, много ценна информация! Моля те, сподели малко повече, стъпка по стъпка, може и със снимки. Аз не мога да се оправя, все греша някъде и се надявам с твоите съвети да постигна хубав резултат! Хубаво е когато получаваме съвети от професионалисти!

Малви, разкошна визия!  Love

Аз също се включвам в питането. Подобна информация от професионалист и човек, който явно познава всички видове и марки грим, би ни била изключително полезна  Praynig
Цитирай

Пигментите на INGLOT са уникални...Но трябва да се използват с база...Трудни са за нанясяне ако нямате опит затова внимавайте с тях момичета да не попаднат в очите....Не е приятно...Падането на пигмент от четката под очите можете да премахнете с кръгови движения със триъгълен тампон - чист за нанасяне на фондютен... newsm10 Цвета на пигмента можете да контролирате сами дали да е по наситен или не... Късмет в гримирането...
Питам те за втори път, ползвала ли си пигменти на Мас, че тези на Инглот са ти уникални? Хубави са да, но нищо особено.
Каква база? Тази на Инглот е пълен боклук.
Тези постове подозрително ми приличат на рекламни. Peace
Цитирай

+1
Абсолютно ми е невъзможно да слагам пигменти на Инглот. Дори с дуралайн не става. Явно не правя нещо като хората Sad Sad
Цитирай

Скрит текст :

ахъм.....това май е пак от тази серия огромни печени неща.....голд и брознз Rolling Eyes Love
Цитирай

*Biskvitka* , Ел , благодаря ви  Hug
Имам само 14 на Флормар и очна линия  Smile Ох,колко я харесвам тази 14-ка  Love
Цитирай

Mr. Green
« Последна редакция: Ср., 20 Февр. 2013, 22:51 от te_dda »
Цитирай

Скрит текст :

ахъм.....това май е пак от тази серия огромни печени неща.....голд и брознз Rolling Eyes Love
Точно такова е. Много са готини всичките, харесала съм си още поне 4-5 smile
Цитирай

Много е хубав този продукт на Каражда, ползвам го често.
Цитирай

*Biskvitka* , Ел , благодаря ви  Hug
Имам само 14 на Флормар и очна линия  Smile Ох,колко я харесвам тази 14-ка  Love
Малви, на теб пин-ъп- ът ти стои наистина разкошно Love Love

днес ми дадоха каталог на севънтийн, в който си харесах нещо подобно, но по-блестящо под очната линия....което за мен е странно- изобщо такива цветове сенки досега нито са ми харесвали,нито съм заглеждала....но в тази промяна според мен има пръст нейкид палитрата, която и досега ми е в уиш листата- а тя е с цветове,които досега не са представлявали интерес за мен, но ме завладяха сега от първи поглед Love Love

Цитирай

Цитат
Точно такова е. Много са готини всичките, харесала съм си още поне 4-5

говори ми, говори ми.... Mr. Green и аз си харесах поне 4 и викам на продавачката: добре че нямам пари,че ще съм като луд с кратечница- хич няма да ги мисля кое за какво и колко ще изполвам Mr. Green Mr. Green

това за руж ли го ползваш предимно? то е някакво светещо розовеничкаво капучино май?
   и като говорим за лъскави неща, сега намерих снимка на лъскавите сенки на севънтий, които си взех днес и похвалих в темата за похожденията:

изключително пигментирани и мазни неща, а имаше поне още 5 цвята, дето са...... Crazy Crazy, има и много хубаво ментово, което загледах....много ментово днес видях по витрините на магазините, голяма мания ще бъде лятото явно....

Цитирай

Като го тествах на ръката седеше като руж, прасковено и златно. На лицето е предимно само златно. Слагам като като хайлайтър на скулите или над някой руж за по-силен ефект.
Цитирай

a.l.e.n.a, с какво се нанасят тези фини блясъчета и трайни ли са?  :bouquet:
« Последна редакция: Ср., 20 Февр. 2013, 23:17 от LOSHKA »
Цитирай

Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Актуалното предизвикателство е Годината на змията, срок - 28.2 вкл.
Цитирай

735-748 от 748 отговора