«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
735-748 от 748 отговора

јнкета

ѕредпочитана тема за новото предизвикателство е

(√ласуването приключено: нд, 17 фев 2013, 01:47)
¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 334
»мам само едно, но за това свети та чак дрънка докато го нанас€м Very Happy

—крит текст :
÷итирай

—офи€

ћнени€: 337
ћими ћървакова, много ценна информаци€! ћол€ те, сподели малко повече, стъпка по стъпка, може и със снимки. јз не мога да се оправ€, все греша н€къде и се над€вам с твоите съвети да постигна хубав резултат! ’убаво е когато получаваме съвети от професионалисти!

ћалви, разкошна визи€!  Love

јз също се включвам в питането. ѕодобна информаци€ от професионалист и човек, който €вно познава всички видове и марки грим, би ни била изключително полезна  Praynig
÷итирай

ћнени€: 4 243
ѕигментите на INGLOT са уникални...Ќо тр€бва да се използват с база...“рудни са за нан€с€не ако н€мате опит затова внимавайте с т€х момичета да не попаднат в очите....Ќе е при€тно...ѕадането на пигмент от четката под очите можете да премахнете с кръгови движени€ със триъгълен тампон - чист за нанас€не на фондютен... newsm10 ÷вета на пигмента можете да контролирате сами дали да е по наситен или не...  ъсмет в гримирането...
ѕитам те за втори път, ползвала ли си пигменти на ћас, че тези на »нглот са ти уникални? ’убави са да, но нищо особено.
 аква база? “ази на »нглот е пълен боклук.
“ези постове подозрително ми приличат на рекламни. Peace
÷итирай

+1
јбсолютно ми е невъзможно да слагам пигменти на »нглот. ƒори с дуралайн не става. явно не прав€ нещо като хората Sad Sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 411

—крит текст :

ахъм.....това май е пак от тази сери€ огромни печени неща.....голд и брознз Rolling Eyes Love
÷итирай

ѕерник

ћнени€: 179
*Biskvitka* , ≈л , благодар€ ви  Hug
»мам само 14 на ‘лормар и очна лини€  Smile ќх,колко € харесвам тази 14-ка  Love
÷итирай

—офи€

Mr. Green
« ѕоследна редакци€: ср, 20 фев 2013, 22:51 от te_dda »
÷итирай

—крит текст :

ахъм.....това май е пак от тази сери€ огромни печени неща.....голд и брознз Rolling Eyes Love
“очно такова е. ћного са готини всичките, харесала съм си още поне 4-5 smile
÷итирай

ћнени€: 4 243
ћного е хубав този продукт на  аражда, ползвам го често.
÷итирай

—офи€

*Biskvitka* , ≈л , благодар€ ви  Hug
»мам само 14 на ‘лормар и очна лини€  Smile ќх,колко € харесвам тази 14-ка  Love
ћалви, на теб пин-ъп- ът ти стои наистина разкошно Love Love

днес ми дадоха каталог на севънтийн, в който си харесах нещо подобно, но по-блест€що под очната лини€....което за мен е странно- изобщо такива цветове сенки досега нито са ми харесвали,нито съм заглеждала....но в тази пром€на според мен има пръст нейкид палитрата, ко€то и досега ми е в уиш листата- а т€ е с цветове,които досега не са представл€вали интерес за мен, но ме завлад€ха сега от първи поглед Love Love

÷итирай

—офи€

÷итат
“очно такова е. ћного са готини всичките, харесала съм си още поне 4-5

говори ми, говори ми.... Mr. Green и аз си харесах поне 4 и викам на продавачката: добре че н€мам пари,че ще съм като луд с кратечница- хич н€ма да ги мисл€ кое за какво и колко ще изполвам Mr. Green Mr. Green

това за руж ли го ползваш предимно? то е н€какво светещо розовеничкаво капучино май?
   и като говорим за лъскави неща, сега намерих снимка на лъскавите сенки на севънтий, които си взех днес и похвалих в темата за похождени€та:

изключително пигментирани и мазни неща, а имаше поне още 5 цв€та, дето са...... Crazy Crazy, има и много хубаво ментово, което загледах....много ментово днес вид€х по витрините на магазините, гол€ма мани€ ще бъде л€тото €вно....

÷итирай

ато го тествах на ръката седеше като руж, прасковено и златно. Ќа лицето е предимно само златно. —лагам като като хайлайтър на скулите или над н€кой руж за по-силен ефект.
÷итирай

ћнени€: 7
a.l.e.n.a, с какво се нанас€т тези фини бл€съчета и трайни ли са?  :bouquet:
« ѕоследна редакци€: ср, 20 фев 2013, 23:17 от LOSHKA »
÷итирай

USA

ћнени€: 611

ћол€, запов€дайте в Ќќ¬ј“ј “≈ћј

јктуалното предизвикателство е √одината на зми€та, срок - 28.2 вкл.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
735-748 от 748 отговора