Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора

София

Мони (2 г. и 8 месеца почти) от няколко дни е във фаза на ръсене на бисери. По цял ден бърбори и ги нарежда бисер след бисер. Ето и някои от последните:

- Вози се в колата, някой свирка с клаксон, при което Мони се надига леко от столчето, поглежда сърдито и вика с всичка сила "Ейй, патанар"

- Пак в колата, пътувайки разглежда превозните средства - "Кола... миклобус... тламвай....  ейййй татииии много бълзо калаш!"

- засичат се в тесния коридор вкъщи Татти и Мони. Мони почти блъскайки се в Татти му извиква "Еййй, малкияяя!" - за справка Татти е 190 см.

- Подмазва ми се, пристъпва към мен като стар сваляч, гледайки изкусително и ми вика "Бебее, бебенцеее"

- Викам го "Мониии, Мониии", той идва и казва "Не съм Мони, аз съм Симионшу"

- Идентична на горната ситуация, но неговият отговор е "Не съм Мони, аз съм Батман!" - не че знае кой е Батман, но има слипове с него и са му любимите.

- Купуваме му маратонки. След покупката всички доволни, Мони сияещ започва да пее песничката "От днес имам вече нови маратонки"

- Гледаме Animal Planet. Дават някакви зебри и Мони се опитва да познае животното: "Конче... магаре.... крава... ", аз му казвам, че това е зебра. Той се обръща, поглежда победоносно и с тон на професор ми казва "Точно така! Зебра е! Да знаеш!"

Laughing
Цитирай

София

Оги и Ники (2 години и 5 месеца) в същата фаза Smile

*Случи се тати да почива два дена ( много рядко срещано явление ) . Дребните веднага усетиха промяната . Оги отива при татко си дърпа го за ръкава и му казва : " Тати , малш на лабота да изкалаш палички !"

*Когато бяхме лятото на плаж , аз ги събличам голички и започвам да застилам хавлиите . Отново  Оги се приближава до мен и дърпайки ме за банкия  ми шепне :  "Махни длешката мамо "
Цитирай

Sofia

лелеее много са сладки
ама кога започват да бърборят така?
Цитирай

София

нашия татко реши пък да ходи в събота и неделя на лов. следователно си бяхме сами с Теди. И вечерта тя пита "мамо, тати няма ли да си дойде". аз отговарям, че няма, защото е на лов и ще застреля прасе:) сутринта тя пристига и пита "мамо, защо спинкаш сама". аз отговарям пак същото. тя замислено казва "мамо, знаеш ли, лошите татковци стрелят мамите с пушката в главата..."
Цитирай

Луксозенец

Цитат на: Julie
нашия татко реши пък да ходи в събота и неделя на лов. следователно си бяхме сами с Теди. И вечерта тя пита "мамо, тати няма ли да си дойде". аз отговарям, че няма, защото е на лов и ще застреля прасе:) сутринта тя пристига и пита "мамо, защо спинкаш сама". аз отговарям пак същото. тя замислено казва "мамо, знаеш ли, лошите татковци стрелят мамите с пушката в главата..."

Лелее...
Цитирай

София

Леле я. не е лесно
гледай и се учи, кат гледам твоето дете живот и здраве ще се ражда окло датата на щерка ми:)
Цитирай

София

Габи/2г и 8м./ :
-Мамо искам братче!
селд малко:
- Мамо ще ми купиш ли братче?
аз:
Ами аз незнам къде се продават, ти знаеш ли?
тя:
- аааааааа по-добре тогава да ми го родиш. Сигурно много скъпо ще струват!
Цитирай

София

ааа по тоя случай

Теди пита
"мамо, ще ми родиш ли едно братче"
аз преди малко се бях скарала с баща й и ядосано отговарям
"точно в тоя момент НЕ"
а тя "добре де, поне едно кученце ми роди?"
Цитирай

София

ееееее ми поне кученце деееееее!
Ти пък ми скучно му е на детето!

хахахаха........ много ме разсмя!  smiley_57uu   smiley_57uu   smiley_57uu   smiley_57uu   smiley_57uu   applauseuu   applauseuu   applauseuu
Цитирай

София

Ноко /Жорко/ 2 год., след сън сочи баща си и пита "кой това? ", аз му казвам "това е тати бе мами не го ли позна?", а той казва "Чиба тати Ноко гуши мама"
Цитирай

Стара Загора

ааа по тоя случай

Теди пита
"мамо, ще ми родиш ли едно братче"
аз преди малко се бях скарала с баща й и ядосано отговарям
"точно в тоя момент НЕ"
а тя "добре де, поне едно кученце ми роди?"

Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Ще припадна от смях. Колегите ме гледат като натровени.
Да ти е жива и здрава малката сладуранка
Цитирай

Луксозенец

Леле я. не е лесно
гледай и се учи, кат гледам твоето дете живот и здраве ще се ражда окло датата на щерка ми:)

Кога е родено твоето. Кажи 2 думи за характера му. Как е тази зодия ? Smile
Цитирай

София

Цитат на: Future pere
Леле я. не е лесно

Кога е родено твоето. Кажи 2 думи за характера му. Как е тази зодия ? Smile

на 22-ри декември е родена. Козирог. Упорито, инатесто, роди се с диплома за завършен курс актьорско майсторство, ако ме разбираш.
Не че си е мое, но по принцип е послушна, не прави големи бели, умничка ми е на мама принцесата. Играе Сиберия 2 даже:)
Козирозите по принцип са много умни същества. Но по-затворени в себе си. Но не само зодията има значение:)
Цитирай

Луксозенец

роди се с диплома за завършен курс актьорско майсторство, ако ме разбираш.

Wink Аре спирам дотук - да не разводняваме темата. И последно (на уше) днес се разбра 100%, че е момиче Wink
Цитирай

София

Цитат на: Future pere
роди се с диплома за завършен курс актьорско майсторство, ако ме разбираш.

Wink Аре спирам дотук - да не разводняваме темата. И последно (на уше) днес се разбра 100%, че е момиче Wink

ОФФ
супер:) да поздравиш жена ти.Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора