Домакини - първи сезон / пети епизод

  • 23 055
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Д О М А К И Н И




Архив:1, 2, 3

и последната тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700335.0

Заповядайте!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 265
bonbolina, благодаря за труд и за новата ни тема!

Пу аз съм първа!

# 2
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Добро утро
и аз тук. И аз и детето сме много зле, ужасен грип.Ама и аз се записах с един позитивен пост ... мани мани

# 3
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро
и аз тук. И аз и детето сме много зле, ужасен грип.Ама и аз се записах с един позитивен пост ... мани мани

Кажи с какво се лекува детето?

Аз не знам какво да му давам на Петьо, засега му яко тече носа, но това е началото....

# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.Ей затова го мразя аз топлото време.Да е -20 няма грип, няма вирус.Както и да е.Засега сме ок.Обаче аз разхождам малкия на възможно най-безлюдни места.Вчера ме поканиха на кафе.Едната майка си водеше и щерката, която по принцип трябваше да е на ясла , но не е.Аз веднага заподозрях, че има нещо.Естествено се оказа, че има сополии аз естествено не излезнах с тях. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Изписаха ни "Синекод" на капки и "Тонзипред" за смучене за гърлото и "Назик" за пръскане в нослето. Всичките са хомеопатични, грипа не минава от АБ , ако няма усложнения разбира се. Температуропонижаващи при нужда.
Аз не смея да самолекувам детето, каквото каже педиатърката това.Ужасен е този грип и мускули болят за капак, а за главоболието да не говорим.Детето за първи път го боли глава.
Креми, аз някой път си оставям детето вкъщи и без да е болен, ама то си до случай де.

# 6
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Добро утро и от мен  Hug
Оздравявайте, болнички!
На мен май ще ми се размине ученето  Tired То аз по принцип по друга причина записах, ама... Не ми се обяснява, че Кремито вече наистина ще дойде да ми нашамари мъжа (и с право)  Mr. Green

# 7
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Ангелче, ако няма да учиш заради мъжа ти, Креми по-бързо да пристига че е наблизо

# 8
  • Мнения: 991
Ангелче, ако изпуснеш помощта аз лично ще дойда да нашамаря мъжа ти!  Crossing Arms

# 9
  • UK
  • Мнения: 5 999
 wavey Добър дееееееен   #Silly
Болните да се оправят бързо Hug
Ангелче Hug поне изплащат ли паричките, като занесеш всичкото документи Crazy
tanya.d добре дошла  Hug  bouquet

# 10
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Реших да запиша заради едни парички, които се полагат на майки - студентки. Не исках да уча магистратура, защото таксите са по 800-900 лева на семестър, а като съм друга специалност трябва да са поне 5 семестъра. Но сега открих (и записах) в университет, където таксата е 520 лева и е 4 семестъра специалността. Пак не бях решила да уча, но и мъжа и нашите само ми повтаряха колко ще е хубаво да си изкарам и една магистратура. И когато казах "Ок, искам да го уча" и какво? ММ ми заявява, че няма да има нищо против ако нашите ми платят половината следване. А прекрасно знае, че не могат да си го позволят  #Cussing out Абе какво има да се ядосвам... Файда - никаква. Не ми било писано и толкова. Оплаках се.

# 11
  • Мнения: 991
Р И когато казах "Ок, искам да го уча" и какво? ММ ми заявява, че няма да има нищо против ако нашите ми платят половината следване.

А другата половина неговите родители ли ще я платят?  newsm78
Аз друга логика не виждам.

Ох, май ми излиза херпес ...  Tired

# 12
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
А другата половина неговите родители ли ще я платят?  newsm78
Аз друга логика не виждам.

Другата половина ще я плати ТОЙ (т.е. ние, защото парите ни уж са общи)

# 13
  • Мнения: 991
Е тогава какво общо имат родителите ти? Той много лошо се е огледал в тях ми се струва ...

# 14
  • UK
  • Мнения: 5 999
Когато въпроса опре до парите става "мама си джас"  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт