Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 65 919
  • 727
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 16 938
В едно от интервютата на Чаатай даже вчера го пуснах каза че всеки ден горе долу правели промени по сценария. Много правелно Пътят Емиров е друг сериал .

# 571
  • Мнения: 0
40 еп оригинален с оправени субтитри без първа част Peace
Благодарение на msnd/Марияна/Благодаря миличка

http://dox.bg/files/dw?a=1229da67b7

# 572
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Киара, Hug благодаря за клипчето от гостуването на Джейда в Азарбейджан ...  bouquet много е сладка... Heart Eyes

Клоди, Hug


# 573
  • София
  • Мнения: 30 079
Аз чак утре ще гледам след 60-ти епизод т.е.
Скрит текст:
сдобряването
  Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 16 938
Не знам кое ми идва в повече лъжите и, ината им, гнева и на двамата или кавгите им.Не знам направо по някога се чудя ако тя не се държеше понякога толкова студено какво ли би станало гледаш я добро и мило момиче какво се промени вярно вече омъжена но........

# 575
  • Мнения: 727
Аз имам друга идея да направят игрален филм,по АФК ....няма да е прецедент
Миналото лято с моя мъж бяхме откачили по един корейски сериал вечер в 11 :30 почваше до към 13ча гледахме всеки ден....много силен сериал също(името ми избяга)-за едни шпиони които се влюбват...ама обстоятелствата ги разделят...там има и политически уклон,Северна,Южна Корея и т.н...но актьорите бяха станали направо супер звезди покрай филма-световна известност придобиха,та под фенски натиск се засне и ФИЛМ по сериала Peace

Много хубав сериал StopФиналът беше гаден имаха среща на един ФАР той отивайки към нея го убиват
Ако се сетиш името игралния филм го напиши
същия като на сериала....КАК БЕШЕ забравих....аз от замунда го теглих Mr. Green

# 576
  • Мнения: 21 201
Привет и на появилите се след мен. Hug
Предлагам да спрем вече с този път на Емир, та ние още първия сезон не сме изгледали по бтв и прелетяхме на третия.
Всичко с времето си и когато е постепенно а не оттук оттам, тогава не остават въпроси без отговори и има обяснение за всяко едно действие на всеки герой.
Пришпорването на събитията, води до грешни преценки и оттам до грешни изводи.

# 577
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Скрит текст:

# 578
  • Мнения: 21 201
40 еп оригинален с оправени субтитри без първа част Peace
Благодарение на msnd/Марияна/Благодаря миличка

http://dox.bg/files/dw?a=1229da67b7
Ренка, когато превеждахме във Викито, моите части бяха първите и понякога и последните когато се налагаше, та мисълта ми е, че имам субовете на първа част на 40 епизод и не само.
Затова Ви предложих да не бързаме, защото мога и има с какво да ви помогна когато му дойде времето.
В случая, какво, ще правим с 40 ти епизод, при положение, че разговора на ФЕмир в апартамента му от моята първа част, го имам?!

# 579
  • Мнения: 18 785
чаках чаках,но никои не дойде  Confused
аааа не е чакал на правилното място.  Joy hahaha Тук има достатъчно и предостатъчно желаещи Mr. Green

аааа не не,на правилното място си е чакал,но е будала,забравил да каже адреса тцтцт  Joy

# 580
  • Мнения: 0


Ренка, когато превеждахме във Викито, моите части бяха първите и понякога и последните когато се налагаше, та мисълта ми е, че имам субовете на първа част на 40 епизод и не само.
Затова Ви предложих да не бързаме, защото мога и има с какво да ви помогна когато му дойде времето.
В случая, какво, ще правим с 40 ти епизод, при положение, че разговора на ФЕмир в апартамента му от моята първа част, го имам?!
Скрит текст:
Наде  Hugнямам я 1 част филмчето Rolling Eyesа само суб PeaceПо повод превода Ирката като ми прати 40 41и 42 еп субовете вървяха до половината Rolling Eyesи Маряна на която ги пратих по скайпа е решила да ги оправи Laughingпосле и 41 и 42 еп ще оправи но се иска време Peaceоткрила  е причина да не тръгват на всякъде субовете и я е оправила Heart Eyes

# 581
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Наде,не можем да спрем никой да се интересува от понатъшното развитие,но и аз съм на мниние,че превеждането на сериито от 2 сезон ще е много работа,която пак ще отиде на вятъра като го пуснат по БТВ,защото те го изтрият,а сега сме още в началото на филма и може да вървим постепенно,пък ако го прекъснат за дълъг период вече ще почнем да го превеждаме,защото определно има много неща,които могат да се видят сега на този етап.Но кой както иска
Аз определено засега се въздържам да чета всички преведени диалози,защото искам и нещо скрито да си оставя,макар да знам как се развиват нещата,много от тях се изясняват с дублажа.Но ако ще се превеждат с удоволствие ще се включа.И благодаря за усилията,които полагате  bouquet

# 582
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клодиии, Hug честити да са ти новите дрешки... Heart Eyes не знам откога си се преоблякла, но аз, както винаги забелязвам малко късничко... Rolling Eyes

# 583
  • Мнения: 21 201
Рени, мисълта ми, че като Ви липсва първата част, мога да Ви я дам за да е изцяло преведен епизода, но честно казано не разбирам кой коя серия превежда. #Crazy Ииииии, честити Езелски дрешки, супер са.
Ганушка, именно това имам в предвид и аз, да не се затрие отново нечий труд и затова апелирах да работим екипно, след като сме наясно дали, ще го прекъснат и кога евентуално биха го продължили.
Чаги бил забелязан с приятели на кафе. Май не съм я виждала тази му снимка, но пък и не е цяла, изрязана е, та ми е малко тредно да се ориентирам с точност. Rolling Eyes
Cagatay Ulusoy Bir Kafe'de Arkadaslariyla, Otururken Goruntulendi Yakisikli Oyuncunun Yeni Imaji, Gozlerden Kacmadi.

# 584
  • София
  • Мнения: 30 079
А, от БТВ са просто отвратителни, трият труд на толкова много хора.

Аз лично гледам сериите напред без превод и много неща не разбирам, после с дублажа от БТВ се понаместват нещата. Чета и какво пишат момичетата тук като обяснения. Нямам търпение, но пък и съм със смесени чувства (заради края)  Confused

Общи условия

Активация на акаунт