Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 65 922
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 478
Скрит текст:
Еми защото ще я сгодява умния и баща и тез серии ми се реве с нея ще го избягва ще казва че е свършило.
     
Скрит текст:
А като и каза че я обича,ауу тогава така ми идеше да я цапардосам,ми тогава му кажи ма,човека си открива сърцето та свърши вече,а после в асансьора много ми хареса като го спря и каза Емир каквото и да казваш,когато се погледнеш в огледалото винаги ще виждаш мен,леле леле какви думи  Embarassed Embarassed Embarassed

# 616
  • Мнения: 1 117
Не мога да му се нагледам.. защо е толкова красив?!  Heart Eyes Laughing





# 617
  • София
  • Мнения: 30 079
Скрит текст:
Еми защото ще я сгодява умния и баща и тез серии ми се реве с нея ще го избягва ще казва че е свършило.
     
Скрит текст:
А като и каза че я обича,ауу тогава така ми идеше да я цапардосам,ми тогава му кажи ма,човека си открива сърцето та свърши вече,а после в асансьора много ми хареса като го спря и каза Емир каквото и да казваш,когато се погледнеш в огледалото винаги ще виждаш мен,леле леле какви думи  Embarassed Embarassed Embarassed

Ауууу,
Скрит текст:
сцената в асансьора ми е любима 
  Heart Eyes

# 618
  • Мнения: 0
и аз искам нещо ко си пращате  Mr. Green

и аз и аз   Hug

Релакс сега като Ни пратят някой  Халилчо ще видим Ние Mr. Green
Joy Joy Joy

# 619
  • Мнения: 1 117
Първата целувка на Фемир.  Heart Eyes




# 620
  • Мнения: 474
Момичета свалих си 40-та серия ,но субовете не тръгват.Знаете ли къде може да е проблема ?

# 621
  • Мнения: 1 117
Рени, засенчваш Чаги с тези красиви снимки на Халилчо, недей така.  Mr. Green

 Heart Eyes

# 622
  • Мнения: 0
Момичета свалих си 40-та серия ,но субовете не тръгват.Знаете ли къде може да е проблема ?
Скрит текст:
Такааа на мен не ми тръгва 3 част другите вървят Peaceна едно момиче на лаптопа не тръгваха на компютър тръгнаха Peace

Аз отивам под прикритие Laughing

Рая ми че ти се уля и аз да внеса малко романтика Mr. Green

# 623
  • Мнения: 73
Момичета корейският сериал за който говорите се казва ИРИС и е един от любимите ми,чакаме втори сезон скоро.

# 624
  • Мнения: 21 201
Момичета свалих си 40-та серия ,но субовете не тръгват.Знаете ли къде може да е проблема ?
Скрит текст:
Такааа на мен не ми тръгва 3 част другите вървят Peaceна едно момиче на лаптопа не тръгваха на компютър тръгнаха Peace

Аз отивам под прикритие Laughing

Рая ми че ти се уля и аз да внеса малко романтика Mr. Green
На мен, но домашната ми костенурка е зверче и всичко върви и тръгва. Joy

# 625
  • Мнения: 1 786
Рени, честити дрешки   bouquet и аз съм под прикритие - край на сезона  Simple Smile

# 626
  • Мнения: 0
Рени, честити дрешки   bouquet и аз съм под прикритие - край на сезона  Simple Smile
Благодаря Hug

За съжаление края Rolling Eyesостава да утрепят главния Joy

# 627
  • Мнения: 1 117
Хайде спирам се с този Чаатай, че направо огрозних темата.. добре, че беше Рени да внесе и романтизъм, и малко красота.  Heart Eyes Mr. Green

Малко Хазал.  Heart Eyes





# 628
  • Мнения: 1 786
Рени, честити дрешки   bouquet и аз съм под прикритие - край на сезона  Simple Smile
Благодаря Hug

За съжаление края Rolling Eyesостава да утрепят главния Joy

Това да  не ти е турски сериал  hahaha  hahaha  hahahaКуката ще го спаси.  Peace (надявам се)

# 629
  • Мнения: 22
и аз искам нещо ко си пращате  Mr. Green

и аз и аз   Hug

Релакс сега като Ни пратят някой  Халилчо ще видим Ние Mr. Green
Joy Joy Joy





 Joy  Joy JoyРени, уля се бива романтика ама..

Общи условия

Активация на акаунт