Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 31 ~

  • 65 921
  • 727
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 30 079
Фериха на маскен бала беше много добра.

Скрит текст:
тя след бала ли заминава?

# 556
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Фериха на маскен бала беше много добра.

Скрит текст:
тя след бала ли заминава?

Скрит текст:
Не малко след това

# 557
  • Мнения: 6 105
Не може да кажете само Фериха е виновна или само Емир е виновен(или поне аз не мога): не всичко в живота е само бяло и черно,има и други цветове.  Peace

# 558
  • Мнения: 16 938
Скрит текст:
В епизодите където Емир наказва ФЕРИХА С ПРИСЪСТВИЕТО СИ и чрез бройките за по една вечер всъщност той наказваше себе си или е искал да я забрави по този начин да ама тя е различна от останалите леки жени. А относно Мехмет и боя който и хвърли беше гадно и не знам какво си мислят с баща му с лой всичко се оправя да ама не дори и да я заключат няма да помогне нищо тъй като сърцето си знае неговото обича Емир и това е. И доверие веднъж изгубено трудно се пече ли но явно че любовта им е по силна от всичко. А относно това че имаха само 3 пъти кекс но имаше прегръдки и целувки не е важно в случая дали във всяка серия ще има а това как хора с различни класи са заедно въпреки всичко и всички.  

# 559
  • София
  • Мнения: 30 079
Не може да кажете само Фериха е виновна или само Емир е виновен(или поне аз не мога): не всичко в живота е само бяло и черно,има и други цветове.  Peace

Ооо, вина в една връзка имат винаги двама  Peace Мен просто ме е яд, че не са завършили сериала подобаващо. Знаело се е за новия договор на Хазал. Мисля, че 68 епизода са чудесна бройка за един смислен край  Peace

# 560
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Не може да кажете само Фериха е виновна или само Емир е виновен(или поне аз не мога): не всичко в живота е само бяло и черно,има и други цветове.  Peace
оооо да това със сигурност не може да се каже.Тяхното поведение един към друг беше повод за всички неприятности.А това че всичко беше започнало на една заблудена(лъжлива) основа

# 561
  • Мнения: 1 786
Привет!
Не може да кажете само Фериха е виновна или само Емир е виновен(или поне аз не мога): не всичко в живота е само бяло и черно,има и други цветове.  Peace
+1

Този клип не знам дали е качван http://www.youtube.com/watch?v=XAkayp-2rHo  Peace

# 562
  • Мнения: 18 785
чаках чаках,но никои не дойде  Confused

# 563
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
чаках чаках,но никои не дойде  Confused
аааа не е чакал на правилното място.  Joy hahaha Тук има достатъчно и предостатъчно желаещи Mr. Green

# 564
  • София
  • Мнения: 312
Скрит текст:
В епизодите където Емир наказва ФЕРИХА С ПРИСЪСТВИЕТО СИ и чрез бройките за по една вечер всъщност той наказваше себе си или е искал да я забрави по този начин да ама тя е различна от останалите леки жени. А относно Мехмет и боя който и хвърли беше гадно и не знам какво си мислят с баща му с лой всичко се оправя да ама не дори и да я заключат няма да помогне нищо тъй като сърцето си знае неговото обича Емир и това е. И доверие веднъж изгубено трудно се пече ли но явно че любовта им е по силна от всичко. А относно това че имаха само 3 пъти кекс но имаше прегръдки и целувки не е важно в случая дали във всяка серия ще има а това как хора с различни класи са заедно въпреки всичко и всички.  
Скрит текст:
Гале, къде видя 3 пъти, аз само 2 изброих, а много се чудя коя серия беше, където се караха и после приключиха в спалнята...сещаш ли се коя серия е, да я изгледам Simple Smile

# 565
  • Мнения: 16 938
Вярно е има и други цветове но като цяло ако разгледаме всичко и двамата са си виновни. Емир не чува какво Фериха му казва и застрашеното му его и амбицията го заслепява,а тя се опитваше до някъде.Разбираше го но не стига само това дори и да разговарят той нея  не я чува и излиза че тя не може да чака да и звънне телефона че той е прострелян ,наръган, задържат и така насасък. Не оправдавам никой от двамата да се уточня.

# 566
  • Мнения: 16 938
Скрит текст:
Аз си мисля че в 62 където се сдобряват тъй като сутрента беше без тениска а той попринцип спи с тениска.

# 567
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Вай, бе, ще го уморите този Емко... Mr. Green оставете го да диша спокойно... Joy

Ох, много сте писали за ПЕ- трети сезон... Sick за мен трети сезон беше една измишльотина... ooooh!

Според мен това е финала на АФК... Heart Eyes



Може би досаждам с този мой финал, но за мен е по - добре да си мисля, че така свършва ФЕмирската приказка, защото не искам да приема скалъпения финал на Аксой и сие... #2gunfire
Сега се радвам, че ми предстои да гледам ОС и да се наслаждавам за ен- ти път на ФЕмирската любов... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 568
  • Мнения: 0
Привет!
Не може да кажете само Фериха е виновна или само Емир е виновен(или поне аз не мога): не всичко в живота е само бяло и черно,има и други цветове.  Peace
+1

Този клип не знам дали е качван http://www.youtube.com/watch?v=XAkayp-2rHo  Peace

+1  HugСладурка Heart Eyes  bouquet

Цитат
Може би досаждам с този мой финал, но за мен е по - добре да си мисля, че така свършва ФЕмирската приказка, защото не искам да приема скалъпения финал на Аксой и сие...
PeaceИлда Hugхич не досаждаш Heart Eyes

# 569
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 478

аз пък тази песен не мога да спра да си я слушам,ей и на телефона си я сложих там с Емирчо отпред тапосан,къде ти да досаждаш,и за мен това си е финалчето,а пътища Емирови е друг сериал и толкова  newsm44 newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт