«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
285-299 от 729 отговора

гр.—офи€

ћнени€: 309
ћоже ли кафето да го подслаждам със —теви€ например /нали е на растителна основа /. Ќе стига дето кафето ми е без мл€ко , ами и без захар  Sick. јз съм свикнала да го пи€ с един галон мл€ко и три кила захар. Crazy
може стеви€  Peace
здравейте и от мен  Hug
след вчерашни€ плодов 1,100кг. изчистих плюса от мц и още 100гр.
днес протеини:
з-фреш от грейпфрут
о-гюведже с зеленчуци
в-зелена салата с варени €йца
хубав ден от мен  bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3
„”¬—“¬јћ —≈ ”∆ј—Ќќ, след вчерашни€ тотално провален ден,откъм режим, днес какво да прав€ момичета, да € почна ли ц€лата диета от началото или да продължа със следващи€ пореден ден?
ч≈“ќ’ ,„≈ ƒј —≈ ѕ–ќƒЏЋ∆»,но..... не знам.ћного тъпо,всичко наред ,вечер€х си в 16ч, и изведнъж мъжа ми покани гости и аз пак €дох към 20ч, че и б€л хл€б една фили€, и сладко от нас 1 лъжичка.....
ѕисна ми,все н€какви дребни грешчици почти всеки ден, например това 3 в 1 дето го пи€ вс€ка сутрин ми саботира нещата. ¬≈„≈ ќ“ “–» ƒЌ» ѕ»я  ј‘≈“ќ Ѕ≈« «ј’ј–. »нјче другите неща си ги спазвам.
—поред мен е въпрос на малко време да свикнеш с режима, и да като спреш да го мислиш по ц€л ден(сега какво да €м, ой това може ли, ставам нещата) “р€бва да свикнеш с новите навици.
¬ече не се изкушавам, не съм лакома посто€нно, не мисл€ за хладилника,спр€х да ставам през  нощта(което правех близо 2 години да €м), открих и нови храни за мен и семейството си. ќт вс€ка гледна точка,този режим ми промен€ дните, и сп€ спокойно.
“ака ,че мол€ новите членове на режима- бъдете си режимни, не само на кг. щ≈ —» ѕќћќ√Ќ≈“≈  ј“ќ ÷яЋќ.

»звинете ме,ако ви затрупах с разни мисли,но заради снощните храни ,се чувствам подтиснато и тъпо.
Sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 809
ћоже ли кафето да го подслаждам със —теви€ например /нали е на растителна основа /. Ќе стига дето кафето ми е без мл€ко , ами и без захар  Sick. јз съм свикнала да го пи€ с един галон мл€ко и три кила захар. Crazy

—ъс стеви€ може.

_mammi_ хубаво е, че се чувстваш тъпо. “ака н€ма да пос€гаш пак към €денето всеки път, когато ти е скучно. » не се почва отначало, защото ти тр€бва да почваш отначало всеки ден. ѕродължаваш нататък, като си правиш изводите и се стараеш да не повтар€ш повече грешките.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 112
ѕривет.
ƒнес пореден плодов: Very Happy
«акусих с €бълка, за после имам банани, портокали, €бълки и кашу.

Ћек ден на всички  Hug
÷итирай

ћнени€: 0
ћомичета да ви попитам на протеинов ден може ли да се хапва кашкавал пане Smile
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 343
ћомичета да ви попитам на протеинов ден може ли да се хапва кашкавал пане Smile

Ќе! — какво ще го панираш, че да е режимен? ћоже само да си го запечеш леко на грил тиган, става много вкусно.
÷итирай

—офи€

ћомичета, искам да ви попитам н€кой знае ли къде точно в книгата пише, че вода се пие най-малко половин час след хранене?
÷итирай

ћнени€: 19
«дравейте  bouquet приемате ли новобранци във вашите редици  Smile пристигам при вас след €понското чудо/реших първо да се попречист€ малко/. ѕреди н€колко години б€х на 90дд и изц€ло промени живота ми. — не€ достигнах мечтаните си килограми и хоп-чисто ново самочуствие  Mr. Green Ќо напоследък доста се постарах да си върна килограмите /след като останах без работа/ и ето ме пак тук Smile ÷елта ми е да свал€ 10кг, но всеки друг минусов килограм е добре дошъл!!! ”спех на всички!!!
PS ƒнес съм ƒ≈Ќ 2
÷итирай

«дравейте!

Ќеродена мома, благодар€ ти. ћакар че са само думи, пон€кога и те помагат. ƒруг никой не обърна внимание, но н€ма да задълбавам.

—ветла, и аз започнах на 02.01 и си пиша що годе редовно. явно не съм направила впечатление Laughing

—лед плодов съм 1 кг по-малко.

ƒнес белтъчен:

закуска: 2 малки €бълки
об€д: бъркани €йца със зеленчуци; половин фили€ хл€б
вечер€: салата; кисело мл€ко
÷итирай

—офи€

—ега чак открих, че в ден за варива може да се смес€т например картофи и леща  doh јз мислех, че мога да избирам само едното, май още имам да се уча...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 8
Ѕлагодар€ ви за подрепата, ама аз не съм спокойна още  Confused
Ќа диета съм от 45дена, не е като сега да почвам и т€лото ми още да не е привикнало към нови€ начин на хранене + това прав€ и тренировки по 3 пъти в седмицата. Ќе може пък чак и 100гр да н€мам раздвижване било то нагоре или надолу.
јаа и да кажа - не ми е счупен кантара, ако това си мислите  35 Mr. Green
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 277
 ќх,тази сутрин се качих на кантара и ми дойде да се гръмна #2gunfire ¬чера ми беше въглехидратен ден,ден€т от който свал€м  по принцип.’апнах си неща,които по принцип си хапвам в този ден. антара ми показа +900гр #Cussing out
 ƒнес ми е 20-и ден след водни€,а заковах на килограмите,които б€х след него Shockedќт тогава се лутам между 76 и 77 кг.
 Ќаоплаквах ви се,а сега си продължавам Very Happy
 ¬се още сме доста гол€ма група от 2-ри €нуари Hug”порити сме и това ще ни възнагради Smile Ѕраво,момичета Peace
 Ћек ден на всички.

÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 209
ƒобро утро.

ѕлана за днес- ден 19- ти- въглехидратен:

«акуска: (мина) 2 кивита, чаша топла вода и кафе ( Sick без мл€ко- разбира се, но с каф€ва захар)
ќб€д: мисл€ да е пица, но ще видим обмисл€м, защото за вечер€ ми се върти мноого сериозно нещо в главата
¬ечер€: “ука ще ме биете за това, което си мисл€
—крит текст :
ѕреди н€колко дни споменах, че ми се €де нещо, но по- калорична бомба май не се сещам. ƒнес сериозно обмисл€м дали да не отскоча до Ќедел€ и да си куп€ въпросната тортичка, а именно любимата ми  Crazy
» все пак, това, което ме спира е, че утре ще имам супер сериозен плюс, така, че може би ще помисл€ и ще мина на др нещо, което ми се €де, а именно- грис халва.
« ѕоследна редакци€: вт, 19 фев 2013, 11:55 от babyAty »
÷итирай

ћнени€: 6
Ѕлагодар€ ви за подрепата, ама аз не съм спокойна още  Confused
Ќа диета съм от 45дена, не е като сега да почвам и т€лото ми още да не е привикнало към нови€ начин на хранене + това прав€ и тренировки по 3 пъти в седмицата. Ќе може пък чак и 100гр да н€мам раздвижване било то нагоре или надолу.
јаа и да кажа - не ми е счупен кантара, ако това си мислите  35 Mr. Green

[/quote]
’а-ха ,тези камъни май б€ха в мо€та градина 35 35 35
÷итирай

London, UK

ћнени€: 24

—ветла, и аз започнах на 02.01 и си пиша що годе редовно. явно не съм направила впечатление
упс ,sorry  Hug ,пропуснала съм те в списъка ми в тефтера.  Love
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
285-299 от 729 отговора