Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
285-299 от 729 отговора
Може ли кафето да го подслаждам със Стевия например /нали е на растителна основа /. Не стига дето кафето ми е без мляко , ами и без захар  Sick. Аз съм свикнала да го пия с един галон мляко и три кила захар. Crazy
може стевия  Peace
здравейте и от мен  Hug
след вчерашния плодов 1,100кг. изчистих плюса от мц и още 100гр.
днес протеини:
з-фреш от грейпфрут
о-гюведже с зеленчуци
в-зелена салата с варени яйца
хубав ден от мен  bouquet
Цитирай

ЧУВСТВАМ СЕ УЖАСНО, след вчерашния тотално провален ден,откъм режим, днес какво да правя момичета, да я почна ли цялата диета от началото или да продължа със следващия пореден ден?
чЕТОХ ,ЧЕ ДА СЕ ПРОДЪЛЖИ,но..... не знам.Много тъпо,всичко наред ,вечерях си в 16ч, и изведнъж мъжа ми покани гости и аз пак ядох към 20ч, че и бял хляб една филия, и сладко от нас 1 лъжичка.....
Писна ми,все някакви дребни грешчици почти всеки ден, например това 3 в 1 дето го пия всяка сутрин ми саботира нещата. ВЕЧЕ ОТ ТРИ ДНИ ПИЯ КАФЕТО БЕЗ ЗАХАР. ИнАче другите неща си ги спазвам.
Според мен е въпрос на малко време да свикнеш с режима, и да като спреш да го мислиш по цял ден(сега какво да ям, ой това може ли, ставам нещата) Трябва да свикнеш с новите навици.
Вече не се изкушавам, не съм лакома постоянно, не мисля за хладилника,спрях да ставам през  нощта(което правех близо 2 години да ям), открих и нови храни за мен и семейството си. От всяка гледна точка,този режим ми променя дните, и спя спокойно.
Така ,че моля новите членове на режима- бъдете си режимни, не само на кг. щЕ СИ ПОМОГНЕТЕ КАТО ЦЯЛО.

Извинете ме,ако ви затрупах с разни мисли,но заради снощните храни ,се чувствам подтиснато и тъпо.
Sad
Цитирай

Може ли кафето да го подслаждам със Стевия например /нали е на растителна основа /. Не стига дето кафето ми е без мляко , ами и без захар  Sick. Аз съм свикнала да го пия с един галон мляко и три кила захар. Crazy

Със стевия може.

_mammi_ хубаво е, че се чувстваш тъпо. Така няма да посягаш пак към яденето всеки път, когато ти е скучно. И не се почва отначало, защото ти трябва да почваш отначало всеки ден. Продължаваш нататък, като си правиш изводите и се стараеш да не повтаряш повече грешките.
Цитирай

Привет.
Днес пореден плодов: Very Happy
Закусих с ябълка, за после имам банани, портокали, ябълки и кашу.

Лек ден на всички  Hug
Цитирай

Момичета да ви попитам на протеинов ден може ли да се хапва кашкавал пане Smile
Цитирай

Момичета да ви попитам на протеинов ден може ли да се хапва кашкавал пане Smile

Не! С какво ще го панираш, че да е режимен? Може само да си го запечеш леко на грил тиган, става много вкусно.
Цитирай

Момичета, искам да ви попитам някой знае ли къде точно в книгата пише, че вода се пие най-малко половин час след хранене?
Цитирай

Здравейте  bouquet приемате ли новобранци във вашите редици  Smile пристигам при вас след японското чудо/реших първо да се попречистя малко/. Преди няколко години бях на 90дд и изцяло промени живота ми. С нея достигнах мечтаните си килограми и хоп-чисто ново самочуствие  Mr. Green Но напоследък доста се постарах да си върна килограмите /след като останах без работа/ и ето ме пак тук Smile Целта ми е да сваля 10кг, но всеки друг минусов килограм е добре дошъл!!! Успех на всички!!!
PS Днес съм ДЕН 2
Цитирай

Здравейте!

Неродена мома, благодаря ти. Макар че са само думи, понякога и те помагат. Друг никой не обърна внимание, но няма да задълбавам.

Светла, и аз започнах на 02.01 и си пиша що годе редовно. Явно не съм направила впечатление Laughing

След плодов съм 1 кг по-малко.

Днес белтъчен:

закуска: 2 малки ябълки
обяд: бъркани яйца със зеленчуци; половин филия хляб
вечеря: салата; кисело мляко
Цитирай

Сега чак открих, че в ден за варива може да се смесят например картофи и леща  doh Аз мислех, че мога да избирам само едното, май още имам да се уча...
Цитирай

Благодаря ви за подрепата, ама аз не съм спокойна още  Confused
На диета съм от 45дена, не е като сега да почвам и тялото ми още да не е привикнало към новия начин на хранене + това правя и тренировки по 3 пъти в седмицата. Не може пък чак и 100гр да нямам раздвижване било то нагоре или надолу.
Ааа и да кажа - не ми е счупен кантара, ако това си мислите  35 Mr. Green
Цитирай

Ох,тази сутрин се качих на кантара и ми дойде да се гръмна #2gunfire Вчера ми беше въглехидратен ден,денят от който свалям  по принцип.Хапнах си неща,които по принцип си хапвам в този ден.Кантара ми показа +900гр #Cussing out
 Днес ми е 20-и ден след водния,а заковах на килограмите,които бях след него ShockedОт тогава се лутам между 76 и 77 кг.
 Наоплаквах ви се,а сега си продължавам Very Happy
 Все още сме доста голяма група от 2-ри януари HugУпорити сме и това ще ни възнагради Smile Браво,момичета Peace
 Лек ден на всички.

Цитирай

Добро утро.

Плана за днес- ден 19- ти- въглехидратен:

Закуска: (мина) 2 кивита, чаша топла вода и кафе ( Sick без мляко- разбира се, но с кафява захар)
Обяд: мисля да е пица, но ще видим обмислям, защото за вечеря ми се върти мноого сериозно нещо в главата
Вечеря: Тука ще ме биете за това, което си мисля
Скрит текст :
Преди няколко дни споменах, че ми се яде нещо, но по- калорична бомба май не се сещам. Днес сериозно обмислям дали да не отскоча до Неделя и да си купя въпросната тортичка, а именно любимата ми  Crazy
И все пак, това, което ме спира е, че утре ще имам супер сериозен плюс, така, че може би ще помисля и ще мина на др нещо, което ми се яде, а именно- грис халва.
« Последна редакция: Вт., 19 Февр. 2013, 11:55 от babyAty »
Цитирай

Благодаря ви за подрепата, ама аз не съм спокойна още  Confused
На диета съм от 45дена, не е като сега да почвам и тялото ми още да не е привикнало към новия начин на хранене + това правя и тренировки по 3 пъти в седмицата. Не може пък чак и 100гр да нямам раздвижване било то нагоре или надолу.
Ааа и да кажа - не ми е счупен кантара, ако това си мислите  35 Mr. Green

[/quote]
Ха-ха ,тези камъни май бяха в моята градина 35 35 35
Цитирай

Светла, и аз започнах на 02.01 и си пиша що годе редовно. Явно не съм направила впечатление
упс ,sorry  Hug ,пропуснала съм те в списъка ми в тефтера.  Love
Цитирай

285-299 от 729 отговора