Мартенички ний да изплетем, за здраве да ги раздадем! - 88

  • 64 824
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 196
puhytu ,кое е аматьорско  Crazy Много ми харесват всички неща,най-вече бялата жилетка и синьото елече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам ги и дветеееее  Hug Специално за бялата жилетка,по схема ли я плете?
А аз си открих си преждичката и другата седмица ще ми я пратят от склада  newsm44

# 76
  • Португалия
  • Мнения: 3 944
Божеее,Снеж ,направо залепнах за екрана  smile3501 newsm51

# 77
  • София
  • Мнения: 1 654
puhytu, страхотни са ти плетивата! На мен особено ми допаднаха
бялата жилетка и пуловерът в лилаво-кафеникав цвят.

# 78
  • Мнения: 180
Благодаря ви, радвам се, че са ви харесали, но си имат своите забележки, които само аз си ги знам Simple Smile Пуловерът ми е първото плетиво (миналата година се научих) и е бежов, но а телефона снимах и затова така:) Hug

# 79
  • Мнения: 114
puhytu, браво и от мен! Със здраве да се фръцкаш!  Heart Eyes

Дарито, я се стегни, в А група си, къде да си?!

# 80
  • Мнения: 5
 Сне*инка  нямам думи ,ама въобще smile3501
 puhytu браво изпипала си ги добре Simple Smile
Дари ти къде се криеш в другите групи ,ти си за А!


# 81
  • Мнения: 52
Снежи, поздравления за хубавата рокля   bouquet Много изчистена и стилна, а и страхотно стои на матенекенката ти.  Hug Със здраве да си я носи  Hug

puhytu, много добре си се справила със синьото елече  и не мисля, че това, което си изплела е аматьорско  Wink

# 82
  • Мнения: 9 903
няма нужда да търся специални думи, просто подкрепям казаното досега - чудесна рокля, Снежи, и чудесни плетива, пухиту! Разгледах с удоволствие всички снимки.

# 83
  • Мнения: 2
Момичета, благодаря ви!  Hug
Манекенката е доволна, благодаря и от нейно име, ще предам комплиментите ви! Crazy

puhytu, поздравления!  bouquet
Много хубави модели си подбрала, личи си към какво те влече! Heart Eyes Включвай се по-често и показвай (и облечени, моля! Joy)

# 84
  • Мнения: 180
Благодаря ви  Hug Снежи опитах се да ги снимам облечени, но изобщо не се получи снимката в огледалото. Ще показвам всяко нещо, което изплета Simple Smile Искам да попитам тези, които са от Пловдив, къде продават пухчета или козини незнам точно как се казва. Става въпрос за такова от снимката:http://prikachi.com/images/282/5895282X.jpg

# 85
  • Португалия
  • Мнения: 3 944
оф,мъча се с моя  нет вече два дни,та все не успявах да видя син'ото елече на пухиту   bouquet-чудно е   newsm10 ,обаче ми останаха очите на последната блуза/патладжан ли е,лилаво ли е  Embarassed/   bouquet

# 86
  • Мнения: 180
Бежово е Simple Smile плетена е от ръкава, трябваше да бъде с прилеп ръкав, но преждата е по-дебела и не стана точно такъв ефект.

Цитат
SunshineMery
не е по схема, идеята на предницата е като синьото елече, другото на момента ми хрумна, плет -разплет и така Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 фев 2013, 17:14 от puhytu

# 87
  • Варна
  • Мнения: 3
Пухиту,всички модели мн ми харесаха!!!!! Hug

# 88
  • Мнения: 6
Снежи, както винаги, най-най-силни аплодисменти. Аз само се праскам, че плета и непрекъснато раздавам съвети наляво-надясно, но толкова изпипани неща ("Като от магазин" Laughing) не мога.
Пухи, всичките ти моделчета са прекрасни, плетени с мого любов, но синьото ти елече ми събра погледа-усвоила си ги тези листчета до съвършенство. Пък и в плетениците си станала майсторка. Поздравления.
Кармелче, радвам се за твоя успех с преждата. Аз също издирвам от "Александър" отдавна свършила прежда. Много са любезни. Като се обадих, можеха да ме отсвирят набързо, но ми обещаха да потърсят, сега чакам да се обадят. Как да не си поръчаш още при тях?

# 89
  • Мнения: 55
Пухиту,всички модели са много хубави!
Поздравления!  bouquet
Снежи...нямам думи!
Ти просто си вълшебница! Hug  bouquet


Момичета с една позната се мъчим над цветето,но...гола вода сме Embarassed
Насочете ме от къде да потърсим схема,как да го плетем?
Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт