«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ѕременност с термин месец...
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 742 отговора

√ермани€

ћнени€: 28
«апис и от мен и благодар€ за новата страхотна тема с много готино заглавие  nuts ¬ тази тема може да се отчетем повечето мами,ако не се разпишем пак като ненормални,че те хормоните не ни прощават  Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 0
ћного хубаво заглавие на новата темичка!

ƒа сподел€, че снощи за първи път усетих със сигурност какво са контракции, макар и да се оказаха подготвителни. ѕървоначално помислих, че скоро ще раждам, а то..... Sad
«а момичетата, които се притесн€ват, че н€мат никакви контракции, да кажа как ги постигнах аз - ц€л ден чистене, ама стабилно, със зал€гани€, свивани€ подместване на мебели и т.н. и вечерта хоп контракцийки и то през определено време:)
ј бебка тези дни имам чувството, че иска да изскочи от корема ми. ћного е активна, не знам при вас как е....

÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 29
ћомичета,един бърз въпрос....— каква диагноза са ви болничните листи до преди 45 дневни€?
—ега вид€х че подадени€ ми болничен в Ќќ» предпоследни€ за €нуари е с много странна диагноза- —индром на притискане на вертебралните и предните спинални артерии (G99.2*)
¬сички останали за ми -Ћъжливо раждане преди 37 г.с. newsm78
» има разлика в дните,утре май тр€бва да отида до Ќќ».....
Ќ€кой друг с този проблем?

ате и ние на моменти сме така......все едно ще ми разтвори корема Smile
÷итирай

¬елико “ърново

Clover
÷итирай

¬арна

ћнени€: 894
 preggo ylinfant babyuu
÷итирай

—“«

ћнени€: 4
desitkad изпрати ми го на лични номера ще ти бъда благодарна лека вечер коремчетааа  Hug
÷итирай

¬арна

ћнени€: 79
—трахотно заглавие! ƒано да напълним темата само с хубави новини bouquet!
÷итирай

ћнени€: 6 681
’айде да се запиша в новата тема. )

ƒнес и аз си взех 45дневни€, дадоха ми и всички документи за болницата и съм в пълна бойна готовност. ))))
÷итирай

—офи€

ћнени€: 867
Mime-to, може, може аз това казвам, че не ми е 100% пълно инфото.

√алето, аз имам контракции ц€лата бременност, че и предишната. Ќе се шашкай, като гледам ще докарам до термин. ќнзи ден и вчера даже имах и по н€колко болезнени и силни, но спр€ха. “ака, че  сигурно са подготвителни твоите. Ќо все пак ако не спират и интервала се скъс€ва, знаеш...

јлекс, кажи го кой е този доктор, изтипосай го тук, поне да го зна€т момичетата!. јмаха, много се €досвам така, да им се чудиш от какво пест€т? ќт 5-те минути на апарата дето ще чу€т пулса на бебето...Ќе може така, при условие че «  превежда едни и същи пари за женска консултаци€ и едни лекари да прав€т всички изследвани€ и да са съвестни, а други да се прав€т на ударени.

’айде лека нощ от мен, дано да се насп€ тази нощ.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 28
«апис и от мен. јз утре съм на запис на тонове ( за 4-ти път, че една мама беше писала, че нейни€т лекар и казал да не ходи-абсолютно задължително е вс€ка седмица след влизане в 9-ти месец ) и не знам защо, но имам н€какво 6-то чувство, че ще ме остав€т за секцио, ц€ла вечер си мисл€ това,а и бебо от 2-3 дни едва го усещам, та ако са слаби тоновете, изобщо н€ма да ме чакат повече. »мам обаче един проблем, при последни€ преглед на ∆  ми откри гъбички, изписа ми √иназол и след 7 дни 3 глобули √ино ƒактарин, като 3-тата сложих снощи. Ќо ако не са се изчистили, това опасно ли е при секциото за мен? Ќ€ко€ мама раждала ли е така ? Ћека вечер и късмет на всички  Hug
÷итирай

—офи€

ћомичета, аз н€мам гъбички или възпаление, но докторът ми каза 12 дни преди секциото да слагам по 1 полижинакс вечер, защото не тр€бвало да има никакви възпалени€. ћамите със секцио правили ли са нещо подобно?

ќтносно тоновете.. на мен до момента не са ми мерили тоновете нито веднъж. Ќе знам защо.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 56
ћисл€ че ако си секцио гъбите не игра€т....ако си нормално раждане е опасно за бебето... Ќе че съм хипер компетентна но така съм чела.
Ѕлагодар€ за успокоението за контракциите.  ато че ли съм по добре тази вечер но паз€ леглото основно.
÷итирай

от село

ћнени€: 12 549
за секцио ми казаха че дори не ги интересува има ли н€ма ли гъби, като се напънах за нормално раждане обаче първото, което поискаха беше това.

тонове мер€ аз веднъж седмично засега, казаха че при преносване се мер€т всеки ден  Crazy
÷итирай

ћнени€: 6 681
«а секциото н€ма никакво значение дали има гъбички, или не...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 383
“о и с гъбички не е сигурно, че бебето ще се зарази, както и без, че н€ма да има н€каква инфекци€. Ќо за секцио и аз знам, че н€ма значение, нали не излиза през канала.
ROSAURA, твойте Ѕ стрептококи с нормални€ влагалищен секрет ли ги намериха? ¬ мойта книга, френска, пише за такова изследване, било много важно, а не б€х чувала за Ѕ стрептоки дотогава. „уд€ се н€какво по-специално ли е?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 742 отговора