«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
180-194 от 738 отговора

јнкета

ое е любимото ¬и масло за коса?

ћоже да изберете максимум 2 опции.
¬ъведи тво€ глас

GYM

ћнени€: 727
÷итат
¬сичките наведнъж, или с н€кое от т€х?
«агледах се в кремовете там,харесах един с коноп

Ќ€кое от т€х. Smile ћаслото от малинови семки е много хубаво, с много висок слънцезащитен фактор, но не всички кожи го понас€т.
ћасло от коноп обожавам.
„удесно! јз имам нужда от слъцезащита, кожата ми е силно луничава и фоточувствителна Smile
“ези кремове, гледам, са като балсами, т.е. не съдържат вода. ѕодобни ми предлагат тук в една аптека, на ƒеларом, само че цената им е тройна Crazy
ƒа взема да врътна една поръчка все пак Flutter
÷итирай

ћнени€: 488
честно да ви кажа половин шишенце  оплозотворих от масло от шипки и невид€х кой знае какъв ефект.явно си е до кожа ,тр€бва да се пробват различни масла.
—ега ще вид€ как ще ми подейства морковеното за слънцезащита.»наче продължавам да ползвам кокосово като дневен,нощен крем и за всичко.ѕросто кожата ми го понас€.ƒруги масла ми идват или тежки или омазн€ват много.
÷итирай

—офи€-до езерото

ћнени€: 1 903
vela, тази рецепта звучи много добре, н€ма опасност да се смес€т миризми, защото от изброените само какаовото и кокосовото масло имат аромат (пчелни€т восък също не мирише). ћоже ли да ми дадеш линка с рецептата, досега в «о€ бг не съм намирала рецепти, а много искам да погледна  Blush
 ccveti, много ми се иска, ако другите пишещи н€мат нищо против, да пуснеш твоите рецепти, въпреки, че са на английски ...

≈то рецептата от «о€:
http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D … _BA_D0_B0_D0_BE-s
÷итирай

ћнени€: 4 096
—ега ще вид€ как ще ми подейства морковеното за слънцезащита.
«а градски услови€ в този сезон бива, но за жегите, на плаж или на планина н€ма да е достатъчно. Smile

÷итирай

_________So be it...

ћнени€: 874
јз искам да попитам с какво масло да смес€ какаовото, за да стане по-лесно за разнас€не, по течно ? —м€там л€тото да се мажа с какаово масло за хубав тен,но н€ма да ми е удобно всеки път да изтъргвам и нанас€м трудно на плажа...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 676
јз искам да попитам с какво масло да смес€ какаовото, за да стане по-лесно за разнас€не, по течно ? —м€там л€тото да се мажа с какаово масло за хубав тен,но н€ма да ми е удобно всеки път да изтъргвам и нанас€м трудно на плажа...
втечн€ва се само от температурата... Ќа плажа е над 25 градуса нали Wink
÷итирай

_________So be it...

втечн€ва се само от температурата... Ќа плажа е над 25 градуса нали Wink
«начи н€ма да има проблем ако е в чист вид.
÷итирай

ћнени€: 4 096
3/4 чаша бадемово масло или гел алое вера, или масло от вечерна иглика, или жожоба), 1/4 чаша какаово масло, 1 супена лъжица течен лецитин, по желание 1 супена лъжица кризин (естествен флавоноид, доста добър за кожната фотопротекци€ срещу UVA и UVB), 1-2 капсули вит. ≈

или

две части разтопено какаово масло, една част чист гел от алое вера (вместо водна база), течен лецитин, капсула вит. ≈ (по желание 1 суп.л. кризин).  Ћецитинът е естествен емулгатор и необходим, за да се смес€т водната база и маслото. ¬итамин ≈ действа като естествен консервант.

–азклаща се добре преди употреба.

јз се мажа с какаово масло на плажа, но винаги го слагам върху слънцезащитен крем!
Ќе ми се е налагало да го смесвам, защото се топи от топлото (по перифери€та се втечн€ва, а в средата на бурканчето седи кремообразно). Very Happy
÷итирай

_________So be it...

ќт 8-10годишна не съм използвала лосион с какъвто и да е фактор за плажа  Very Happy ћоже би е грешно,но н€мам поражени€. ћного трудно ми хваща кожата тен, супер б€ла съм,никога не изгар€м/почервен€вам,но и пък много трудно покафен€вам до тъмно, мога да хвана лек брознов тен,но не и шоколадовото,което съм постигала със сорариум. «атова се над€вам,че с какаовото ще усет€ разлика в тена,но да видим  bouquet
÷итирай

ћнени€: 1 722
’убаво какаово масло, освен от «о€.бг, може ли да се намери и на ко€ фирма?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 964

http://www.iherb.com
÷итирай

—офи€

ћнени€: 13
јз си купувам на калък от аптеките и съм доволна.
÷итирай

ѕловдив

ƒай линк да го видим... Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 13
ƒай линк да го видим... Peace
≈то така изглежда :

÷итирай

ѕловдив

Peace

»скав да ви питам вие в какъв шампоан капнахте маслото от „аено дърво Rolling Eyes ”ж н€ма значение,но...капнах в мо€ на Ўаума и в този на мъжо-катранен н€какъв.Ќ€ма полза...особено при него.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
180-194 от 738 отговора