Недадените-нов исторически сериал по канал 1

  • 21 418
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Присъединявам се към чакащите сериала.  Peace

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 15:02 от plami89

# 61
  • Мнения: 604
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=340948612673506&set=a … ype=1&theater

Актьор от сериала "Недадените" е новия министър на културата Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 355
 Време е да повдигнем темата на първа страница  Simple Smile

 Ето малко инфо за снощната премиера на филма във Военния клуб:

 
Скрит текст:
Владо Пенев прескочи до Военния клуб между министерството и Театър 199
Камен и Явор показаха жените си
Донев крие съпругата си от обективи и микрофони, Бахаров официално дефилира с Александра Тюркмен

Явор Бахаров и Александра Тюркмен вече ходят заедно на официални купониВладо Пенев раздели понеделнишката постминистерска вечер между Военния клуб и Театър 199. След като напусна кабинета си на "Стамболийски" 17, културтрегер номер едно хукна към Военния клуб за премиерата на "Недадените". Той пресъздава един от най-силните образи в сагата за спасяването на българските евреи - митрополит Кирил Пловдивски, обещал на политиците да легне върху релсите на влаковете за лагерите на смъртта, но да спре депортацията. "Отговорността при историческите персонажи е огромна - съвсем различно е от участието във филм, в който героят е изцяло зависим от теб или от режисьора", коментира Пенев. След като поздрави и разцелува колегите, той отиде да се развихри в "Кралицата майка" с Невена Мандажиева.
Съпругата на Камен Донев беше сред най-впечатляващите и елегантни дами на партито за старта на сериала. Топактьорът винаги спестява камерите и обективите на изящното момиче, но този път нямаше как да го скрие. Още повече че Донев играе една от главните роли в 12-те епизода, които тръгват от утре в 21 часа по БНТ1. Явор Бахаров, който влиза в кожата на антисемита Любен, официализира любовната си дружба с Александра, по-голямата дъщеря на Адриана Тюркмен и Фатик. Чаровницата, която учи в класа на Стефан Данаилов в НАТФИЗ, се появи с флорален клин и черна туника. Брат Бахаров напоследък трайно е офъкал гъстата си къдрава коса заради своя Ромео в Армията. Ивайло Захариев от "Под прикритие" беше довел своята Миряна, на която времето за светски изяви не й е в повече, откакто роди сладура Филип.
Не стана ясно дали Лидия Инджова и Димитър Баненкин са с гаджета на купона. Чаровничката от Армията е Лиляна Паница, разкрила намеренията на Александър Белев от комисариата по еврейските въпроси за зловещата акция, но въпреки това изгубила ума си по него. Баненкин, който живя повече от 20 години в Германия, а сега се завърна заради "Недадените", наистина придава различен привкус на екранното си време. Анастасия Лютова, Ирини Жамбонас, Виктория Колева, Десислава Касабова и Минна Гугенхайм също бяха шикозни и обаятелни. Марин Янев, Пенко Господинов, Мариус Куркински, Стоян Радев, Вельо Горанов и още актьори блестят в проекта на продуцента Мирослав Боршош, сценариста Емил Бонев и режисьора Вито Бонев. Преди да се завърти първият епизод, в който не липсват излишни дължини, Белослава изпълни прекрасната песен към "Недадените". Автор на музиката е Стефан Вълдобрев. Вяра Анкова и Севда Шишманова бяха въодушевени от овациите на многобройната публика след финалните надписи.
 http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2013-03-20&article=445159

 

 
 

# 63
  • Мнения: 261
Утре ли е премиерата по Канал 1?

# 64
  • Мнения: 2 733
Тъкмо разпитвах кой ще го гледа.

Аз се записвам, специално съм си направила аларма на телефона, защото 100 % съм забравила утре вечерта. Да си призная дори не знаех за проекта докато не снимахме Явор и Лидия и покрай тях ми се запали интереса.

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 20 мар 2013, 16:27 от mokka

# 65
  • Мнения: 162
И аз тук.
Канал 1 вдигнаха високо летвата с "Под прикритие",надявам се и този сериал,макар и в съвсем различна тематика,да надмине очакванията ни.

# 66
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
От 20:45 беше нали?

# 67
  • Мнения: 796
21,00 часа

# 68
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Верно Crazy Щото т нали почват,в такива странни часове  Crazy Joy Joy Joy
Сега го погледнах по програма настина 21 Hug Hug Hug

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 7 290
И аз го чакам с нетърпение Simple Smile

# 70
  • Мнения: 48
Ох, изгарям вече.  Crazy

# 71
  • Мнения: 124
и аз за сините очи на Мариус  Blush

# 72
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз съм пуснала канал 1 и чакам Party Party Party

# 73
  • Мнения: 5 462
Много хаотично започна. Crossing Arms

# 74
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
От място в място  Thinking До сега нищо не разбрах  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт