Hipp comfort

  • 3 081
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,искам да ви споделя,че детето ми е на 5 месеца и половина и до сега бяхме на Nan 1 + кърма,но след като започнахме зеленчуковите пюрета кърмата ми спря и  имаме проблем със запека.Това е вече 10 ден,при положение,че 2 пъти на ден давам дуфалак.
От днес смених адаптираното мляко с Hipp comfort,но искам да попитам....посотянно ли оттук-нататък трябва да сме не наго или след като се оправи детето трябва да минем на Hipp Combiotic?
Благодаря ви предварително  Simple Smile и извинявай те,ако не съм направила нещо,както трябва,но просто съм нова в bg- mama.

# 1
  • Мнения: 671
Здравейте Viv_86,

Има деца, които преодоляват запека само с едно хранене в денонощието с HiPP Comfort, а останалите са с HiPP Combiotic.
Ако всички ваши хранения в момента са с тази специализирана формула и детето се изхожда добре, то продължете с нея, докато захраните с основните групи продукти. След това можете постепенно да намалите броя на HiPP Comfort за сметка на HiPP Combiotic. Препоръчваме да има поне един прием в денонощието на HiPP Comfort, докато трае захранването.

# 2
  • Мнения: 2
Благодаря Ви за изчерпателния отговор Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте ,  искам да попитам къде в Ямбол може да се достави HiPP Comfort за да може да купуваме спокойно , има детски магазин със стоки на HiPP който се намира до болницата , веднъж купихме и повече няма .Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт