Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Според вас възможно ли е човек да контролира собствените си емоции?
Може ли любовтта, страстта, тръпката да се тушират и да не се мисли за тях?
Възможно ли е човек да изключва на моменти, в името на това да не развали и нарани други хора?
Кое е точно любовта- това да бъдеш практичен мислейки за последствията?
Или втурването надолу с главата пък каквото сабя покаже?
Попадали ли сте в такива обстоятелства/ситуации,и пред вас да седи такава дилема?
Да правите 10 крачки напред и 15 назад?
« Последна редакция: Вт., 26 Февр. 2013, 10:29 от Shoshi89 »
Цитирай

Знаеш ли Shoshi89.. веднъж като изгориш, след това тушираш всеки опит който ти се предостави.
Но докато не опиташ, няма начин да го разбереш.
Лично, бих се втурнал надолу с главата  Laughing.. за последиците ще му мисля ако изобщо има за какво.. то затова и все страдам, но си заслужава тръпката и предизвикателството... всяко ново начало си струва да се пробва.
Да стоиш обаче в спокойни води и да чакаш течението някъде да те прати.. тц.. няма как да стане.. печели този който рискува.  Peace
Цитирай

Знаеш ли Shoshi89.. веднъж като изгориш, след това тушираш всеки опит който ти се предостави.
Но докато не опиташ, няма начин да го разбереш.
Лично, бих се втурнал надолу с главата  Laughing.. за последиците ще му мисля ако изобщо има за какво.. то затова и все страдам, но си заслужава тръпката и предизвикателството... всяко ново начало си струва да се пробва.
Да стоиш обаче в спокойни води и да чакаш течението някъде да те прати.. тц.. няма как да стане.. печели този който рискува.  Peace

И аз съм на това мнение Sote , но представи си ,че веднъж си горял, и те е страх отново. Мъжка постъпка ли е това да не поемаш риск (поне погледнат като такъв от страната на опарилия се) ?
Цитирай

зависи от много фактори: възраст, семейство, дете, наличие на половинка. Преди  години нямаше да се замисля, но сега вече е друго. Контролирам емоциите доколкото ми е възможно. В случай, че не мога, преценявам какво ще бъдат последствията. Но това го правя сега, на тези си години. На младини не мислех, а се гмурвах.
Има хора, които живеят за това изгаряне, давам им нужния адреналин. А пък после....малко сълзи и хайде пак....
но според мен контрола се постига с възрастта и промяната на възгледите
Цитирай

@glafira
Да кажем че за годините е натрупал достатъчно житейски опит в тази сфера.
Семейно положение, без деца с половинка ,но без брак.
Движещата сила е материалното, любовтта е на друго място, и дали я има не е ясно тъй като не се дава предпоставка за развиването на бъдещи сериозни отношения. Засега само мечти.
Цитирай

може би аз нещо не разбрах, но в последния ти пост изобщо не виждам любов. права ли съм?
Цитирай

И аз съм на това мнение Sote , но представи си ,че веднъж си горял, и те е страх отново. Мъжка постъпка ли е това да не поемаш риск (поне погледнат като такъв от страната на опарилия се) ?

Който го е страх от мечки, не ходи в гората.  Laughing
По мъжка постъпка е да успее мъжът да задържи това което има.. да се метне у водата всеки може, въпроса е дали ще успее да изплува без да се удави.
Човешкият мозък е непредвидим.. виждал съм зрели и здравомислещи хора, да поемат по странен път, зарязвайки всичко.. дали си струва, не мога да кажа.. губиш едно, печелиш друго.. най важното е да няма драми и хората да се чувстват щастливи.  Peace
Цитирай

може би аз нещо не разбрах, но в последния ти пост изобщо не виждам любов. права ли съм?
Нея я има , но се тъпче и не и се дава въздух и вода да се развие и да цъфне като истинска и огромна такава, заради материалния фактор , които е даден от друг. Т.е на везната са парите и любовтта.
Цитирай

@ Sote,
Всичко започна от мислите за едно ходене и дотам. Но явно нещата не приключват само с едно, а и с две и с три....  ooooh!
Цитирай

Според вас възможно ли е човек да контролира собствените си емоции?
Може ли любовтта, страстта, тръпката да се тушират и да не се мисли за тях?
Възможно ли е човек да изключва на моменти, в името на това да не развали и нарани други хора?
Кое е точно любовта- това да бъдеш практичен мислейки за последствията?
Или втурването надолу с главата пък каквото сабя покаже?
...

Зависи:

зависи от много фактори: възраст, семейство, дете, наличие на половинка. Преди  години нямаше да се замисля, но сега вече е друго. Контролирам емоциите доколкото ми е възможно. В случай, че не мога, преценявам какво ще бъдат последствията....

Peace

Цитирай

Нея я има , но се тъпче и не и се дава въздух и вода да се развие и да цъфне като истинска и огромна такава, заради материалния фактор , които е даден от друг. Т.е на везната са парите и любовтта.

Няма такова нещо като "Любов или пари!"
Има ли истинска, изгаряща, страстна, луда любов, парите не играят никаква роля.

Вкарала си се в някакъв филм илюзорен....
Цитирай

Има, ако рискуваш рискуваш всичко постигнато до момента, и от върха и начина на живот си променяш потребносите и се завърташ на 360 градуса. Социално, финансово, всякак. И то на години който не са в летящия период на 20 те, да кажем.
Цитирай

Е, аз нещо различно ли написах?   Laughing
Шом на първо място са парите, положението, облагата, любов няма.
Или тя не е толкова важна, че човек да я предпочете пред всичко останало.
Цитирай

Правилно ли разбирам, че живееш с един човек, който те издържа, а си влюбен/а в друг, който обаче няма дат и покрива разходите?
Цитирай

Правилно ли разбирам, че живееш с един човек, който те издържа, а си влюбен/а в друг, който обаче няма дат и покрива разходите?
Не . Не ми се иска да разводняваме темата. Въпроса е принципен.
Цитирай

1-14 от 31 отговора