«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 957 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

ћнени€: 1
«дравейте дами, не знам дали е правилното м€сто тук да задам въпроса, но не намерих подход€ща тема.
ѕечката ми е до една стена, още като се нанесох в квартирата стената отстрани беше опръскана с мазнина. ¬ъпросът ми е с какво да € изчист€ без да наран€ латекса?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 129
ќпитай с прах за б€ло пране или Ѕинго  Peace 
јко не е много старо петно тр€бва да се изчисти .
÷итирай

ћнени€: 0
» аз мисл€, че Ѕинго би тр€бвало да ти свърши работа Wink
÷итирай

ћнени€: 4
ј предложение как да се изчист€т петна по латексова стена от безалкохолно и сок? ќпитах с препарат подобен на Ѕинго, но латекса започна да избел€ва (остава по гъбката)  Confused
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 534
Ќе е ли по-добре с обезмаслител?  newsm78
÷итирай

ћнени€: 1
Ќе е ли по-добре с обезмаслител?  newsm78
— обезмаслител пробвах, но латексът пада
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 289
ќпас€вам се, че с нищо  Rolling Eyes, старите мазни петна просто попиват в латекса. јко е б€л, просто пребо€дисай  Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

» аз съм на мнение, че само пребо€дисване ще реши проблема радикално като преди това се почисти стената от петна разбира се.  Peace

п.п. и задължително защита на стената, ко€то позвол€ва почистване с  препарати.
÷итирай

ћладост-2

ћнени€: 593
ўе използвам темата да попитам:
а петна от червен лук дали ще се изчист€т? —то€т като от червено вино...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 289
ѕреди години зал€х стените с кафе. ѕо-точно, забравих да сложа филтъра и уплътнител€ на кафеварката и кафето просто "избухна", омазвайки всичко наоколо. Ќищо не помогна. ќстави това, ами и просто пребо€дисване не помогна, петната все избиваха отдолу. “р€бваше да изстържа от шпакловката петното, да го китосаме отново и чак тогава бо€дисахме. “а за това съм предубедена към такива упорити петна и казвам - не в€рвам попилото в латекса петно да може да бъде изчистено.
÷итирай

ћнени€: 472
’имикал и кафе съм чистила с гъба и веро, е пада малко латекса, но н€ма как. ћазното обаче тр€бва да се пребо€диса.
÷итирай

sofia

ћнени€: 2
 — Venish се чисти много добре.Ѕ€ла латексова  стена се изчисти доста прилично .
÷итирай

—тара «агора-ѕловдив

ћнени€: 135
Ѕ€лото се чисти лесно. јко е цветно, опитайте с магическата гъба.“€ мие без препарат, само с вода и се стап€ от ползването. ѕолзвам € за места, които препаратите разрушават. »ма € в марките на Ћидл и на други фирми - ‘ино, —ано.
÷итирай

—офи€

ѕроблемът е, че латекса е водоразтворим и с каквото и да се чисти, винаги се похаб€ва.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора