Фамилията - нов сериал по Бтв

  • 48 341
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 107
Не се бъркам! Ръката, която прибра картата не е на Лидия.
Може да е дубльор, но картата се оказа в Лидия. Или може би ръката е на някой който и помага newsm78

# 646
  • Мнения: X
Това казвам... има свързващо звено... някой я взел и я е дал на Лидия, но двете ръце очевидно не са една и съща... не вярвам да е дубльор.

# 647
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Когато се качи в колата, тя седна отзад- значи може да е шофьорът newsm78

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 364
А вие как решихте, че изобщо Лидия е излизала от къщата? Аз останах с впечатление, че я заключват или най-малкото следят къде ходи и какво прави, все пак е "болна". Та аз веднага си помислих, че някой и помага, осведомява я.
Арнаудов-баща не знае за много от машинациите на питомците си, струва ми се. Наказателният кодекс, който му подаде Лидия, говори, че има престъпление, за което са отговорни, но което прикриват и тя се явява малко като съвестта на семейството.
Като цяло и тук сигурно като в "Стъклен дом" сценаристите ще решават в движение как ще развият сюжета. Ако зрителите държат Ива да се появи, сигурно ще я вкарат в някакъв момент...

# 649
  • Мнения: 440
Кажете ми Тони син ли или зет........гледам го  отгоре-отгоре,а ми харесва,но доста неща са ми тъмни . Добре че ви има,защото след малко четене тук ми се поизясниха  Rolling Eyes

# 650
  • Мнения: 1 378
А вие как решихте, че изобщо Лидия е излизала от къщата?

Защото показаха как излезе и се качи в колата.

# 651
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Кажете ми Тони син ли или зет........гледам го  отгоре-отгоре,а ми харесва,но доста неща са ми тъмни . Добре че ви има,защото след малко четене тук ми се поизясниха  Rolling Eyes

Зет е. Някой беше писал подвеждащо, че Лора и миската били етърви ама това не е точно така.

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 364
А вие как решихте, че изобщо Лидия е излизала от къщата?

Защото показаха как излезе и се качи в колата.

Това не беше ли снахата, героинята на Деси Тенекеджиева (не и помня името  Embarassed )?  newsm78

# 653
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Не, бабата излезе, когато Никол беше в стаята й. Ама и аз се учудих, излезе и хоп веднага в колата, че и отзад и тръгна (тръгна ли, че не си спомням вече). И на мен ми направи впечатление, че ръката, която взима картата не е на Лидия. Много неясноти станаха, дано в следващите епизоди поразкрият нещо. И ако може да разберем датата, когато Ива е изчезнала. Simple Smile Засега последно е 05.03.2008.

А ние сигурни ли сме, че Лора е била любовница на адвоката? Защото само недомлъвки имаше от нейна страна, може да прикрива ... Лидия например. newsm78 Щото пък аз като видях половината снимка, 1во за нея си помислих, не знам защо. Може пък той изобщо да не е имал любовница, а така да си мисли жена му.

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 364
Дали пък Тони не е бил шофьорът на Лидия? Или икономът? Тони ми изглежда свестен. И на мен ми е чудно защо прикри Виктор. Мнго питанки има, дано успеят да скалъпят хубав сюжет и разплетат добре загадките.

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Не се бъркам! Ръката, която прибра картата не е на Лидия.

Определено беше женска ръката... с маникюр.

# 656
  • Мнения: 8 215
Не се бъркам! Ръката, която прибра картата не е на Лидия.

Определено беше женска ръката... с маникюр.

Де го маникюра?!

# 657
  • Мнения: X
Че няма маникюр е очевидно, че е по-млада от на Лидия - също! Според мен е мъжка... мина ми през ума Тони и иконома.

# 658
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Тази ръка ми се струва много подържана мъжка ръка, като на изтънчения иконом например!

А вие видяхте ли Лидия в дома или само предполагате, че е отишла, аз къпах детето и някои неща ги пропуснах! Щото може и никъде да не е ходила или пък да е обикаляла с колата някъде, ама до самият дом да не е била!

Аз мисля, че Тони е жаден за слава, тези напъни да стане известен, хората да го харесват, да има власт. Според мен той се вижда като следващия Арнаудов т.е. да бъде глава на Фамилията!

Колкото до Лидия и сцената с дъщеря й - според мен там всичко е много объркано. За мен няма съмнение, че Лора обича майка си, но явно смята, че еболна и я тъпчат с лекарства (не знаем баща й какво й е казал), за да оздравее! А то май е точно обратното, жената си е съвсем в ред, но като пие лекарства и става такава отнесена и отвеяна!

# 659
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Деси Бакърджиева се казва актрисата, играеща Диана Арнаудова, снахата на Лора.

Стефан забеляза, че колата на Тони е изцапана по същия начин, както и тази, с която беше той. Значи е пътувала до селото с него. Оттам Лидия да има картата.

Общи условия

Активация на акаунт