Чест и уважение / L Onore E Il Rispetto - италиански сериал

  • 124 563
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 462
Мъжа ми вчера изгледа с мен последната серия и точно това му направи впечатление. Много пушели:)
Страхотен сериал и съм супер доволна,че "изпържи "тая гад братовчедката.

Супер симпатичен ми беше в банята , като и предложи да го направят там , веднага се сетих , че е измислил чудесна изненада за нея . Peace Mr. Green

# 736
  • Мнения: 9 541



  Пpоменил е начина на пушене  Shocked

 hahaha hahaha hahaha Издигнал се е в обществото на слепите, сменил е прослойката! hahaha

# 737
  • Мнения: 1 095
Момичета, ще взема да пусна тема № 2.

Дори и да не се изпише, няма проблем.
За да може, ако излезе нещо преведено,  с Гарко или без Гарко - да има къде да го обявим.





# 738
  • Мнения: 286

     Момичета, какво мислите за финалната сцена? Как ще се измъкне  newsm78

# 739
  • Мнения: 1 095

     Момичета, какво мислите за финалната сцена? Как ще се измъкне  newsm78

Дани, нямам си на идея, как.

Може би с детето (Тонио ще сметне 2 и 2 и ще се усети, че това дете не е на Ди Маджо)...

Ще видим, но през 2014 година.  #Cussing out


# 740
  • Мнения: 286

Кали,и аз си мислех за детето,но те не са се събpали на сладки пpиказки. Тонио тpябва да се е подсигуpил по някакъв начин, за да накаpа Том да свали пистолета, пък после може и да се pазпpиказват и от дума на дума да стигнат до детето. Каpмелита ще истеpяса  Simple Smile  Сигуpно ще става дума за паpи...

# 741
  • Мнения: 1 095

Кали,и аз си мислех за детето,но те не са се събpали на сладки пpиказки. Тонио тpябва да се е подсигуpил по някакъв начин, за да накаpа Том да свали пистолета, пък после може и да се pазпpиказват и от дума на дума да стигнат до детето. Каpмелита ще истеpяса  Simple Smile  Сигуpно ще става дума за паpи...

Не знам Дани, не ми идва нищо друго на ум, освен - детето.
Как може да стане? Да чуе плача на бебето. Да внесат бебето в стаята и го подадат на майка му...
Знам ли?
Друг вариант е "стоката"...


# 742
  • Мнения: 286

 А може сина на Том да напpави нещо - той нали е влюбен в Каpмела...

# 743
  • Мнения: 1 095

 А може сина на Том да напpави нещо - той нали е влюбен в Каpмела...

Да,  и се учуди на думите, че бебето е седмаче.  newsm78 newsm78 newsm78

# 744
# 745
  • Мнения: 3
... този е нечовешки красив !Сериалът гледах  случайно,ехее ....отдавна. Помня 3 неща много готин , много гаден и  усмивката на Олга  подпряна на терасата  в Швейцария Simple Smile парите на мафията в нея! 
...е сега приятно се изненадах че има и друг сезон   Grinning  Grinning  Grinning

# 746
  • Мнения: 9 541
Гери Hug, добре дошла  bouquet, но има вече втора тема, пиши в нея smile3521 wavey

# 747
  • Мнения: 0
Кали чудесно правиш с тези клипчета. Трябва повече хора да гледат този филм. Аз съм го препоръчала на повечето, които познавам. Който го е гледал е във възторг. И то не само жените.
И аз като Лиа гледам много внимателно, та дори и да е на маратон. Връщам всяка сцена и реплика, която не съм разбрала. Но пък и съм съгласна с Кали, че при повторно гледане винаги научаваш нещо ново. Това често не е от невнимание, а просто защото вече знаеш какво ще се случи и гледаш филма с други очи.
Аз например имам проблем с бг филмите. Много често има актьори, които говорят така неясно, че не разбирам цели изречения. Това не ми се случва никога с дублаж. А пък със субтитри няма как да стане. Съпруга ми е фен на "Под прикритие". Забелязала съм. че ако не съм изгледала серията предварително, често ми е ужасно трудно да превеждам директно. То е съскане, бързо говорене, неясно произношение.... Иначе е един от малкото силни бг-филми с чудесна игра.

bggirl22
,  Hug Hug Hug
Няма значение кой как гледа сериал/филм, важното е той да стигне до душата.
А с този, определено се получава.
Относно "Под прикритие" - съм на същото мнени
Скрит текст:
Актьори, непознати за зрителя. Необременени с минали проекти, но това изобщо не попречи да са конкурентно способни, та дори и повече...   newsm10 И така ще бъде и занапред. На стари лаври, никой няма да може да разчита. Зрителят е критичен.

# 748
  • Мнения: 0
Кали чудесно правиш с тези клипчета. Трябва повече хора да гледат този филм. Аз съм го препоръчала на повечето, които познавам. Който го е гледал е във възторг. И то не само жените.
И аз като Лиа гледам много внимателно, та дори и да е на маратон. Връщам всяка сцена и реплика, която не съм разбрала. Но пък и съм съгласна с Кали, че при повторно гледане винаги научаваш нещо ново. Това често не е от невнимание, а просто защото вече знаеш какво ще се случи и гледаш филма с други очи.
Аз например имам проблем с бг филмите. Много често има актьори, които говорят така неясно, че не разбирам цели изречения. Това не ми се случва никога с дублаж. А пък със субтитри няма как да стане. Съпруга ми е фен на "Под прикритие". Забелязала съм. че ако не съм изгледала серията предварително, често ми е ужасно трудно да превеждам директно. То е съскане, бързо говорене, неясно произношение.... Иначе е един от малкото силни бг-филми с чудесна игра.

bggirl22
,  Hug Hug Hug
Няма значение кой как гледа сериал/филм, важното е той да стигне до душата.
А с този, определено се получава.
Относно "Под прикритие" - съм на същото мнени
Скрит текст:
Актьори, непознати за зрителя. Необременени с минали проекти, но това изобщо не попречи да са конкурентно способни, та дори и повече...   newsm10 И така ще бъде и занапред. На стари лаври, никой няма да може да разчита. Зрителят е критичен.

Общи условия

Активация на акаунт