Викинги - Vikings

  • 105 594
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 161
добър епизод. малко инфо за синовете на рагнар може ли. какви са, що са, от коя жена са и какво са направили забележимо. и за крал крал Хорик който щом е крал значи е бил нещо голямо.

# 211
  • Мнения: X
Много добър 7-ми епизод. А финалът беше много силен. Но честно казано, ми стана кофти за ярл Борг. Ужасен беше този ритуал или каквото точно представляваше.

Бьорн и на мен започна да ми става симпатичен. Но очевидно няма да го бъде това със слугинята. Или ще е нещо кратко. Нали гадателят беше предрекъл, че ще се ожени за някаква принцеса...

Сега остава и Флоки да се обърне срещу Рагнар. За какво точно му е ядосан не можах да разбера. newsm78

# 212
  • Мнения: 3 161
мисля че осъзнава че е тъпо копеле. нещо което на мене ми се върти в главата откакто е почнал сериала. реално си е гадняр, негативен образ. и Флоки явно почва да подозира че Рагнар не е човек, с който искаш да имаш нещо общо.

# 213
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Егати и изродите са били тия викинги!
По принцип винаги ме удивлява въображението, с което в миналото са измисляли мъчения и всевъзможни начини за умъртвяване. За нищо са го нямали човешкото достойнство, а състраданието им е било напълно чужда дума.
Искам Лагерта да настъпи Рагнар по мазола Twisted Evil

# 214
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Абсолютни изроди! Последните минути на епизода ги пропуснах.

Аз пък искам Роло да разкара Сиги, много ми опротивя с последните си изцепки.



# 215
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
От днешна гледна точка са изроди. От тяхна си гледна точка не са. Те просто са деца на своето време. Различните култури в Централна и Южна Америка са имали не по-малко кървави наказания и приношения за боговете.
Чингиз Хан също е клал наред и е оставял след себе си кървави реки.

# 216
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Като разбрах, че Рагнар и Роло са исторически личности прочетох в уики-то за тях и сега ме е яд, защото си убих сама интригата  Rolling Eyes
Тая принцеса Аслог хич не я харесах още от началото, може би защото страшно харесвам Лагерта и не ми допадна как я измести. Всъщност Лагерта е доста по-печена от Рагнар и ако беше мъж, щеше да му види сметката!
Доста суров народ са били скандинавците, ритуалът е зрелищен, но спестиха най-бруталната част на зрителите - с измъкването навън на белите дробове и поръсването им със сол.
Ох, а като видя как облизват ръката на тоя оракул  Sick

# 217
  • Мнения: 534
Изгледах последните 2 еп-а  Party

'Ярлът е мъртъв, да живее ярлът'  Mr. Green  superuu


 Heart Eyes

'Кървавият орел' беше ми брутално въздействащ, не само заради ритуала и при спестени детайли, а заради показани 'други детайли'  Wink - като милосърдният жест на Бьорн към ярл Бьорг с комата хляб (деликатното присъствие на християнина Ателстън явно му е оказало своето въздействие и съответно парадоксът  Crazy, че самият той се оварвари и овикингчи  Mr. Green)... Такива уж 'дребни нещица' правят образите противоречиви, двойнствени, дълбоки, неподправени, истински  Heart Eyes ... Либя ги всички  Heart Eyes , ... до последният изверг Laughing

малко инфо за синовете на рагнар може ли. какви са, що са, от коя жена са и какво са направили забележимо. и за крал крал Хорик който щом е крал значи е бил нещо голямо.

Като разбрах, че Рагнар и Роло са исторически личности прочетох в уики-то за тях и сега ме е яд, защото си убих сама интригата  Rolling Eyes

Real Ragnar Lothbrok  Wink - малко инфо  Simple Smile

# 218
  • Мнения: X
Не беше лош 8-ми епизод. Но очаквах повече...
Новата принцеса е пълна отврат. Sick А Рагнар ме отврати с това което щеше да направи...

# 219
  • Мнения: 445

Тая принцеса Аслог хич не я харесах още от началото, може би защото страшно харесвам Лагерта и не ми допадна как я измести. Всъщност Лагерта е доста по-печена от Рагнар и ако беше мъж, щеше да му види сметката!


 newsm10
Иначе и тази Сиги много ме дразни... Прави интриги, а и очаквах повече от Роло когато разбра, че е спала с Хорик  Crossing Arms

# 220
  • Мнения: 3 161
Много силен епизод. Рагнар игра мн добре в тоя епизод. Култов е.

# 221
  • Мнения: 860
 Ивар- Куция ще стане  по- успешен от баща си, Рагнар- Рунтави гащи, за него и подвизите му ще има много саги и славни песни, приживе ще го обявят за най-добър воин, донесъл на народа си само благини. Другите синове не са чак толкова известни...
добър епизод. малко инфо за синовете на рагнар може ли. какви са, що са, от коя жена са и какво са направили забележимо. и за крал крал Хорик който щом е крал значи е бил нещо голямо.

# 222
  • Мнения: 3 161
към тоя момент какви деца има Рагнар:
момче и момиче, което почина от Лагерта
3 момчета (или 2 момчета и 1 момиче) от Аслог

Това ли е засега или бъркам някъде?

Естествено очакват се деца и на британска земя.

Куция Ивар ли убива King Ella или някой от по-големите му братя (че Ивар докато порастне достатъчно King Ella ше е мъртъв от естествена смърт)?

# 223
  • Мнения: X
От Лагерта, Рагнар има две деца. Бьорн, и момичето което умря.
От Аслог има четири деца, само момчета. Включвам и последното,сакатото дете.
До момента има общо пет живи деца. По-натам не знам дали ще има още.

# 224
  • Мнения: 860
Куция Ивар ли убива King Ella или някой от по-големите му братя (че Ивар докато порастне достатъчно King Ella ше е мъртъв от естествена смърт)?

Да, през 867 година, заедно с братята си като отмъщение за смъртта на баща си. Самият Ивар умира през 873 година. През 870 убива крал Едмунд (Източна Англия)

Общи условия

Активация на акаунт