Обучение/Проект по схема "Преприемчивите българи" 3

  • 18 387
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 833
Мерси Анархонт   bouquet
Кога ли да очакваме тези от 6-та  newsm78

# 211
  • Мнения: 192
Публикувани са одобрените на сесия 6:

http://ophrd.az.government.bg/news.asp?id=144&page=1

# 212
  • Мнения: 36
Хоп, да се запиша и аз при вас Simple Smile.

# 213
  • Bulgaria
  • Мнения: 46
Здравейте аз съм от сесия 5 и почти съм на края на проекта т.е 31.07.2014 ми свършва проекта и по принцип бяхме се уговорили с екипа да направим междинно плащане но те ми изиграха номер ( не ми подготвиха нужните документи в срок ) и се разминах с него и сега ги натискам да направим крайното още в началото на м.август а те нещо ми се дърпат как мога да си сменя екипа или по някакъв начин малко да ги стресна все пак нали аз съм бенефициента. Работата е там че ми предложиха заем от техния бизнесцентър , но аз им отказах и сега нищо не правят както трябва по самите документи , нито съм консултирана до сега а само ме карат да се подписвам под консултациите им.

# 214
  • дълбоката провинция
  • Мнения: 578
от една страна е по-добре без междинно плащане, ако проектът е за по-кратък период (щом сте от сесия 5 предполагам, че проектът Ви е за не повече от 6 месеца)

аз също приключвам в края на този месец, след което ще трябва малко време да се подготвят и огледат всички документи и отчитането ще го направя в края на август

не че не е възможно отчитане в началото на август, както при Вас, така и при мен, но все пак е сезонът на почивките и...

Общи условия

Активация на акаунт