Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом

Дом

13 150 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
510-524 от 759 отговора

Houston, TX

Всеки път се чудя на безумията в българското строителство. В момента ремонтираме апартамент с такава безумна кухня, даже няма метър на 2. А трябва в нея да влязат: печка, хладилник, миялна, пералня...и то не остана място. даже миялната ще излиза малко извън кухнята, но ще я замаскираме като шкаф. Просто няма място и това е
Цитирай

София

Миялна и пералня една над друга не може ли?
Подобно на пералня и сушилня  newsm78
Цитирай

Houston, TX

Освен фсичко др трябв аи да са функционални. В момента в кухнята си тук имам такива безумия...които само си ги имам и не мога да ги използвам.
Цитирай

София, Bulgaria

Миялна и пералня една над друга не може ли?
Подобно на пералня и сушилня  newsm78
Не, не може. Сушилнята е лека и не използва вода все пак. Може - миялна под котлони, фурна над миялна - особено, ако са модулни. А за дизайнерския мъжки апартамент аз би заформила остров на мястото на масата за хранене с издадени плотове от две страни, за да може да се сяда и бих монтирала на него чекмеджета и шкафове, а на стената бих разположила уредите Smile За спалнята в оранжево червено - за мен лично е ужасна Sad Каменните плочки на стената са неприятни за моя вкус и се чистят трудно. Ако толкова искаше пано, защо не дървено  newsm78. На мен и то няма да ми хареса. За мен стена с мнооооого фотографии е идеална, но това е моя вкус. Като цяло тотално не ми хареса.
Цитирай

София

Здравейте момичета. Много време вече ви следя, защото сте ми много интересни, но все не се включвам. Сега обаче не мога да се сдържа и искам да попитам Assos как точно става това с ваните от Англия. Моля те, дори и на лични ако искаш, да ми обясниш, защото тук виждам голям зор с ваните.
Цитирай

София

Здравейте, дружки!!!!!!!!

Похвалвам се с огромно задоволство и облекчение,че най-мръсната част от ремонта приключи и че имам божествена червена стена!!!!!!!!

Адски съм щастлива, при всичките ми страхове какво ще се получи накрая, то се получи свръх очакванията ми, толкова съм доволна и щастлива, по цял ден си я гледам, като пациент в лудница съм - стоя си сама насред празна стая и се хиля срещу червената стена  Mr. Green

Ето снимки, макар че поради липсата на щори светлината попречи на качеството на снимките, то не че аз съм гениален фотограф и не че апарата ми не е на 100 години... на снимка стената изглежда доматена, а реално е малко по-тъмна/ плътна/ наситена, а и самият латекс е с невероятна покривност и стои като кадифе, за разлика от другия( светлия латекс), който стои по-порест някак си, но поне не бие на очи.

В момента едни дами чистят целия апартамент, защото е голяма свинщина, и като ги изпратя,си отивам пак на село да обмислям на спокойствие пода. Вратата се работи, има малка засечка със стъклото,но до две седмици трябва да е готова и ще пусна снимки пак.

Довижданееееееее!  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Предполагам, че банята е на гърба на кухнята, но и на хола, т.е. зад телевизора и тръбите не минават зад печката, а направо през стената, което не оправдава мястото на миялната.
Абе той налял сума пари в ремонт ........... а едно местене на тръби не е толкова много на фона на цялостен ремонт.
Цитирай

Amelly, много добре се е получила стената, разгледах снимките от линка. Моля те кажи това на снимка 20 плат ли е и ако да от къде го купи много ми харесва десена?
https://picasaweb.google.com/101173878720596830813/Interior_idea … 70370688899150930
Цитирай

София

blue_water , благодаря ти!
Това е покривка за легло, която си купих наскоро от един магазин "втора употреба" в Ловеч. Икейска е.
Намерих и страхотна покривка за маса с етикет на НМ - не знаех,че предлагат и домашен текстил, която покривка е на супер цветни райета почти като масата, която си бях харесала преди година (редовните ще се сетят от раз  Laughing )

тези пердета също са икейски и бяха нови - два броя - взех ги за бъдещата детска от същия магазин, общо 6 лв  Mr. Green
Цитирай

Момичета,влизам с питанка  Cool Къде да търся метални държачи за етажерки  Rolling Eyes Едни като от ковано желязо на ъгъл ??? А също и метален обков.
Дали ще има по строителните хипермаркети? Само не ми предлагайте икеа че незнам дали през близкото хилядолетие дали ще стигна до там  Crying or Very sad
Цитирай

Варна

Муки, има и в Практикер, и в Бриколаж. Предполагам, че и в другите ще има.

Амели, харесва ми червената ти стена.
Цитирай

Мерси,ще проверя още днес.  Hug
Цитирай

Да, ние от Практикер си купихме белите, ковано желязо държачи за етажерките.

Амели, разкошна е стената! На мен ми харесва, винаги наситените цветове стоят като кадифе, не знам от вида боя ли е, от цвета ли е, ама у нас също така стои.

Вижте какъв син помпон си направих за над бебешката кошара да виси. Трябваше да е топка, ама нали съм от кръжок 'ръцете ми пречат' с форма на медуза стана. Иначе висят синци отдолу, забележете!  Laughing
Цитирай

София

Муки, погледни тук.

pina, много ти е сладка "медузата", пък и  е тематична - нали живееш във Варна Wink
Цитирай

Амели, много ти е хубава стената! Чакаме продължение.

Пина, от какво го направи помпона? Много е готин Love

А това за Богиня - златен чучур Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
510-524 от 759 отговора