Интериорен стил по аматьорски 12

  • 58 591
  • 759
  •   1
Отговори
# 510
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 760
Всеки път се чудя на безумията в българското строителство. В момента ремонтираме апартамент с такава безумна кухня, даже няма метър на 2. А трябва в нея да влязат: печка, хладилник, миялна, пералня...и то не остана място. даже миялната ще излиза малко извън кухнята, но ще я замаскираме като шкаф. Просто няма място и това е

# 511
  • Мнения: 805
Миялна и пералня една над друга не може ли?
Подобно на пералня и сушилня  newsm78

# 512
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 760
Освен фсичко др трябв аи да са функционални. В момента в кухнята си тук имам такива безумия...които само си ги имам и не мога да ги използвам.

# 513
  • Мнения: 130
Миялна и пералня една над друга не може ли?
Подобно на пералня и сушилня  newsm78
Не, не може. Сушилнята е лека и не използва вода все пак. Може - миялна под котлони, фурна над миялна - особено, ако са модулни. А за дизайнерския мъжки апартамент аз би заформила остров на мястото на масата за хранене с издадени плотове от две страни, за да може да се сяда и бих монтирала на него чекмеджета и шкафове, а на стената бих разположила уредите Simple Smile За спалнята в оранжево червено - за мен лично е ужасна Sad Каменните плочки на стената са неприятни за моя вкус и се чистят трудно. Ако толкова искаше пано, защо не дървено  newsm78. На мен и то няма да ми хареса. За мен стена с мнооооого фотографии е идеална, но това е моя вкус. Като цяло тотално не ми хареса.

# 514
  • Мнения: 24
Здравейте момичета. Много време вече ви следя, защото сте ми много интересни, но все не се включвам. Сега обаче не мога да се сдържа и искам да попитам Assos как точно става това с ваните от Англия. Моля те, дори и на лични ако искаш, да ми обясниш, защото тук виждам голям зор с ваните.

# 515
  • Мнения: 1 172
Здравейте, дружки!!!!!!!!

Похвалвам се с огромно задоволство и облекчение,че най-мръсната част от ремонта приключи и че имам божествена червена стена!!!!!!!!

Адски съм щастлива, при всичките ми страхове какво ще се получи накрая, то се получи свръх очакванията ми, толкова съм доволна и щастлива, по цял ден си я гледам, като пациент в лудница съм - стоя си сама насред празна стая и се хиля срещу червената стена  Mr. Green

Ето снимки, макар че поради липсата на щори светлината попречи на качеството на снимките, то не че аз съм гениален фотограф и не че апарата ми не е на 100 години... на снимка стената изглежда доматена, а реално е малко по-тъмна/ плътна/ наситена, а и самият латекс е с невероятна покривност и стои като кадифе, за разлика от другия( светлия латекс), който стои по-порест някак си, но поне не бие на очи.

В момента едни дами чистят целия апартамент, защото е голяма свинщина, и като ги изпратя,си отивам пак на село да обмислям на спокойствие пода. Вратата се работи, има малка засечка със стъклото,но до две седмици трябва да е готова и ще пусна снимки пак.

Довижданееееееее!  Grinning

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Предполагам, че банята е на гърба на кухнята, но и на хола, т.е. зад телевизора и тръбите не минават зад печката, а направо през стената, което не оправдава мястото на миялната.
Абе той налял сума пари в ремонт ........... а едно местене на тръби не е толкова много на фона на цялостен ремонт.

# 517
  • Мнения: 644
Amelly, много добре се е получила стената, разгледах снимките от линка. Моля те кажи това на снимка 20 плат ли е и ако да от къде го купи много ми харесва десена?
https://picasaweb.google.com/101173878720596830813/Interior_idea … 70370688899150930

# 518
  • Мнения: 1 172
blue_water , благодаря ти!
Това е покривка за легло, която си купих наскоро от един магазин "втора употреба" в Ловеч. Икейска е.
Намерих и страхотна покривка за маса с етикет на НМ - не знаех,че предлагат и домашен текстил, която покривка е на супер цветни райета почти като масата, която си бях харесала преди година (редовните ще се сетят от раз  Laughing )

тези пердета също са икейски и бяха нови - два броя - взех ги за бъдещата детска от същия магазин, общо 6 лв  Mr. Green

# 519
  • Мнения: 20
Момичета,влизам с питанка  Sunglasses Къде да търся метални държачи за етажерки  Rolling Eyes Едни като от ковано желязо на ъгъл ??? А също и метален обков.
Дали ще има по строителните хипермаркети? Само не ми предлагайте икеа че незнам дали през близкото хилядолетие дали ще стигна до там  Cry

# 520
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Муки, има и в Практикер, и в Бриколаж. Предполагам, че и в другите ще има.

Амели, харесва ми червената ти стена.

# 521
  • Мнения: 20
Мерси,ще проверя още днес.  Hug

# 522
  • Мнения: 11 747
Да, ние от Практикер си купихме белите, ковано желязо държачи за етажерките.

Амели, разкошна е стената! На мен ми харесва, винаги наситените цветове стоят като кадифе, не знам от вида боя ли е, от цвета ли е, ама у нас също така стои.

Вижте какъв син помпон си направих за над бебешката кошара да виси. Трябваше да е топка, ама нали съм от кръжок 'ръцете ми пречат' с форма на медуза стана. Иначе висят синци отдолу, забележете!  Laughing

# 523
  • София
  • Мнения: 1 391
Муки, погледни тук.

pina, много ти е сладка "медузата", пък и  е тематична - нали живееш във Варна Wink

# 524
  • Мнения: 677
Амели, много ти е хубава стената! Чакаме продължение.

Пина, от какво го направи помпона? Много е готин Heart Eyes

А това за Богиня - златен чучур Grinning

Общи условия

Активация на акаунт