Мързеливи красавици - 21

  • 30 417
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 66
[
Извини ме, ама понеже съм хем бременна и хем блондинка, не разбрах за коя Лицеват книга  става въпрос  Blush Губи ми се мисълта  Blush
Facebook

 Joy Joy Joy
Е, верно съм блонди  hahaha
(Facebook е отличен начин Face да не види book много дълго време  Mr. Green)

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Хайде и аз тук  Grinning
Tyra, прекрасно оформена тема  Hug  bouquet
Аз съм омазала косата с арганово олио, ще постоя малко във вашата компания, после отивам да нахраня папагалите и ще влизам в банята да си сложа и маска на косицата по никое време.
След работа ми гостува моята приятелка, която работи в Биофреш и ми донесе комплект от серията Йогурт - кремче за ръце, балсам за устни и боди лосион  Grinning
Мисля, че прочетох някъде назад, че някоя красива мързеланка спомена за поч.гел Йогурт. И аз го ползвал (пак ми е подарък) и съм много доволна.

# 17
  • Vienna
  • Мнения: 28
Здравейте, красавици  Hug
Тайра, чудесно си оформила новата тема   bouquet
Windy, честит рожден ден!   bouquet
При мен цял ден вали сняг, има силен вятър и е много студено, но аз съм си вкъщи и не ме вълнува  Mr. Green Вече съм значително по-добре и утре ще се разходя навън, омръзна ми да се излежавам по цял ден  Laughing
Лакирах се сутринта с червения пясък на Марая Кери, много ми харесва. Виждам ефект и от продуктите на Kerastase за суха коса. Връхчетата ми бяха проблемни само, но сега са мекички.
Опитах и почистването на лице с мед и захар, усещането е приятно, кожата изглежда по-хубава и на допир е по-нежна.
Веси, ефекта от снимката най-добре ще стане с фотошоп  Mr. Green Нещо подобно може би ще се получи с хайлайтър,  лек контур, лек руж, може би и метеорити. При тен може да се получи и с бронзър. Най-добре пробвай различни продукти и виж кои ще даде подобен ефект.

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ехе , успокоих се , че не пия сама тази вечер Heart Eyes Бях попитала за маската за лице от къде мога да си я поръчам on line

# 19
# 20
  • Мнения: 361
Запис Hug

Тайре,мноУ ти тенкЮ за темата.Не ми изглежда да е мързелива,но пък е мноооого красива Hug

Разкрасяващо по случай новата тема си почистих лицето,после го минах с тампон розова вода и го намазах подобаващо с нощен крем:)Стига за днес,твърде красива ще стана  Mr. Green

Дриймър,дай и на мен една такава приятелка,не държа да е от Биофреш,може и др.козметичен бранд Grinning

Амейзинг как сте с коремчето Hug

# 21
  • Мнения: 83
Ехе , успокоих се , че не пия сама тази вечер Heart Eyes Бях попитала за маската за лице от къде мога да си я поръчам on line
В миналата тема ти бях пуснала линк Peace

Веси, и аз си мисля, че ефектът от снимката е фотошоп, но за цяло лице можеш да опиташ с някакви перли и/или хайлайт, руж за скулите.

Аз не съм ползвала нищо на Биофреш, но скоро ще гледам да поправя този си пропуск Grinning

# 22
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Ако може за мен една, която работи в MAC и Shiseido ...
И един приятел в Guerlain.
Ако ги раздават тия приятели де  hahaha .

Аз съм изключително тематична - днес си взех един мъничък шампоан на Клоран от Ремедиум - да го видя как е. Сега се изкъпах с него и си доизразходвах един стар балсам на Орзен, а понеже не ми стигна за цялата коса - краищата бяха омазани с един на Балеа. Не знам дали от предоволното количество, обаче още в банята си усещах косата доста плътна.

Сега смятам да се омажас  някой блед лак, че не ми дават с по-ярък заради работата.
Още не ми се е оправил обрива  smile3515 . Приличам на принцеса Фиона пред цикъл.
Tyra, май ти ме пита откъде сме поръчвали суши, ама сега ще питам благоверния откъде го е взел, че аз съм както винаги заблудена.

# 23
  • София
  • Мнения: 980
и аз тук надявайки се да не ви изпусна пак Sad

днес реорганизирах малко стаичката
а след малко ще си правя сешоаряе и ще се намажа с лакче на ноктетата

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Борянка, колко си скромна, значииии  Simple Smile, Ади поне няма претенции.
Аз нямам нощен крем, но чакам мъжа ми да си дойде да видим той какво ще донесе този път. Ако не ме зарадва с нищо подходящо ще си взема на Биофреш розата. Съвсем на скоро изхабих една кутийка и много ми хареса.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Определено ще ходя да диря в събота продукти на Биофреш от кои по точно сте доволни гледам че често ги споменавате  Thinking

# 26
  • Мнения: 4
Ако може за мен една, която работи в MAC и Shiseido ...
И един приятел в Guerlain.


+1. Тъй де, ако се раздават толкоз.... Аз даже само за Герлен ще съм доволна  Mr. Green
Тайричка, мерси за новата тема!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet
Момичета, много съм хепи  Crazy Намерих един крем на Нивеа, който не внасят вече в БГ, и ми се реши проблемът с търсенето на ББ. Той е същият като ББ, ама не точно. Ще ви пусна утре снимка, че сега папаме  Mr. Green Взех си и още неща от ДМ-а - за очите предимно глезотийки  Heart Eyes

Обаче колко сте бързи с писанията  Crazy
Ъмейзинг, права си - всички сме гоооолеми хубавици  Flutter Flutter Flutter
А за Лицевата книга - аз така си го наричам ФБ.
Пожелавам ви хубава вечер, че ми мрънкат тука домашните (разбирайте мъжО и Кари  Joy )

# 27
  • Мнения: 20
 Crossing Arms Аз се чудя защо няма никой в тази страничка, ами искам и аз в новата  Blush

Момичета  Hug супер сте и мерси на всички за съветите. Отидох до щанда на ГР и намерих ружа, който Берито ми предложи. Всичко добре, ама беше свършил и си взех едни перлички. Пробвах ги и съм адски доволна. Утре ще се цапна за работа да видим как ще се държат. И пак МНОГО ВИ МЕРСИ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И за новата тема Благодаря.

# 28
  • Мнения: 1 466
И аз съм тук!

Ама не се разкрасявам. Детето ми е много болничко, снощи заспа към 2 праз нощта. Лака не съм си сменяла дори.
Дано ми се оправи бързичко, че ми се плаче като го гледам как подскача докато кашля.

Пак не изпратих рецепти за кулинарната книга. Голяма съм гъба.

Хайде, хубава вечер!  Hug

# 29
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
ВилЛи, бързо оздравяване на детенце  Hug
Лоренка - пробвани и одобрени
топ продукт - измиващ гел
много добри - крем за ръце, околоочен, дневен и нощен, маската от Йогурт серията
На Биофреш харесвам и крема Лавандула анти ейдж

Общи условия

Активация на акаунт