Български исторически сериал "Дървото на живота" тема 2, година 2013

  • 53 957
  • 743
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 545
Според мен с най-големи шансове за деца е Панто Laughing.
Предполагам е достатъчно умен, за да съобрази, че една бременност на Евдокия ще го отърве от нея за доста време  Joy Joy Joy

Йордан не го виждам да свие гнездо... По-вероятно е да прекара остатъка от живота си в някоя дупка в Пирин Thinking.

Илия може и да се размеква пред госпожица Божура, но едва ли ще го огрее. Тя е жена, която знае много номера и няма лесно да се остави да бъде подчинена, най-малкото като жена. Ще ми бъде любопитно да го видя като мъж под чехъл. Ако някой може да се опре на Божура, това ще бъде госпожа Петруна. Главните "бойни действия" ще се водят между тях двете. Има какво да видим и какво да научим от тях Laughing.

# 511
  • Варна
  • Мнения: 2 768
тъй като изтървах последната серия, ще помоля да ми я разкажете накратко в темата. Simple Smile

# 512
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Докато чакаме новата серия: Парижанки, 1910 г.


# 513
  • Мнения: 0
Приз за женска комедийна роля за изпълнението си в „Декамерон“ на Диана Добрева по Бокачо в Театър „Българска армия“ отнесе Анастасия Ингилизова, която преди десетина дни бе удостоена и с „Икар“ от Съюза на артистите.




В интервю по БНР, Анастасия каза, че има сценарий за 2 сезона на "Дървото на живота" и не знае как ще се развие персонажът и във времето.

# 514
  • Мнения: 896
Явно сценаристите няма да се придържат към трилогията, а само към част от нея! Така че какво точно е предвидено и дали няма да се промени никой не знае!На мен определено ми се иска да има по-различен край от повечето български филми, а именно "хепи енд"!

# 515
  • Мнения: 871
Моят син не може да е момиче  Joy Joy Joy

# 516
  • Мнения: 24
Януари 1909 е мобилизацията на 8 пехотна тунджанска дивизия. И на мен ми прави впечатление как бързо преживяха траура - от края на септември до декември - вече втора сватба се задава. Петруна е най-големият мъж в сериала.

Цитат
Уф, хайде да включим малко мисловната дейност и да не си обясняваме всеки пост, че става тъпо.
Нямам предвид, че Йордан ще умре за месец-два. Както и че ще има/няма деца до месец-два. За мен Йордан няма да се ожени изобщо, а след няколко години ще бъде убит на фронта и тази семейна линия ще се прекъсне.
Хайде да се изразяваме малко по-коректно. Не мисловна дейност, а ясновидство трябва да приложим при такъв изказ.

Цитат
Защото е офицер и отива на фронта.
Така написано оставя впечатление, че вече е в подготовка заминаването му за фронта.
"Защото е офицер и ще отиде на фронта през балканската война."- Така бихме ви разбрали всички.
В момента в който се развива действието няма военен конфликт, няма да има такъв достатъчно дълго за да има възможност Йордан да създаде семейство и деца.


 

# 517
  • Мнения: 871
мхм, и аз си мисля, че тази частична мобилизация е свързана с признаването на Независимостта на България, а не с Балканските войни. Доста семейни събития насложиха между септември 1908 и януари 1909 ... За оставащите 6 серии, дали ще стигнат до Балканската война  newsm78 И не си давам Христо Шопов да умира в любовна драма, трябва да е най-малкото герой във войната  Heart Eyes

# 518
  • София
  • Мнения: 355
 
мхм, и аз си мисля, че тази частична мобилизация е свързана с признаването на Независимостта на България, а не с Балканските войни. Доста семейни събития насложиха между септември 1908 и януари 1909 ... За оставащите 6 серии, дали ще стигнат до Балканската война  newsm78 И не си давам Христо Шопов да умира в любовна драма, трябва да е най-малкото герой във войната  Heart Eyes
 
    По непонятни причини имах предварителна нагласа, че първият сезон ще обхване поне времето до Първата световна война, но както е тръгнало едва ще докретаме до Междусъюзническата.

# 519
  • Мнения: 24
Според интервютата на Евтим Милошев втория сезон действието е предвидено да се развива по времето на комунизма, третия в наше време. Като прочетох, че Ингилизова имала сценарии за два сезона, взех да се съмнявам, може да са си променили плановете. До тук шестте серии обхващат четири месеца, ще е странно в следващите шест да покажат събития в рамките на най-малко четири години.

# 520
  • София
  • Мнения: 6 219
Супер зле ще е от Независимостта (Балканските войни в най - добрия случай) да скочат на социализма. За кака семейна сага говорим ако пропуснат цяло поколение, пропускайки 20 години.

# 521
  • Мнения: 871
а ла Тримата мускетари - 10 години по-късно, 20-години по-късно  Joy

# 522
  • Мнения: 206
Ингилизова може да я няма в трета сезон, защото ако е наше време историята, тя вече ще да е покойница с Панто....
Споменах преди време за новия "исторически" сериал Simple Smile Да допълня:

Влади Въргала даде начален тон на сериала "Шменти капели: Легендата", който ще види бял свят на малкия екран през септември по TV7.
Камерата се завъртя в Плана планина, където се преследваха жандармеристи и партизани. 50 човека са взели участие в първите снимки. Действието в сериала ще щъка из три исторически момента - царска България, соцвремената и наши дни. Идеята е да се покаже измамата през различните епохи. Екипът бързал да снима, докато вали сняг, но на втория ден го обърнало на дъжд. Наложило се да използват машини, за да докарат преспи за героите.
В лентата ще има известни имена и нова вълна от млади и талантливи актьори.
Филип Трифонов ще играе шеф на Криминалния отдел в Царската полиция. Стефан Попов е Гешев, а Китодар Тодоров ще си бъде психолог. Ще видим още Джони Пенков, Джеки Стоев, Пламен Великов, Емил Емилов, Петьо Цеков.
Снимки ще има и в пещери, както и в бившето корейско посолство, където има много подходящ декор, издава режисьорът. Там ще са кабинетите на служителите на царската полиция и на съвременната частна телевизия според сюжета.
Влади Въргала се надява в сериала да се включат още Латинка Петрова и Албена Чакърова.

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Режисьорския талант на Въргала ще го видим какъв е още тази вечер по тв7 в Шменти капели. Нещо скептично съм настроена.

# 524
  • Мнения: 206
Режисьорския талант на Въргала ще го видим какъв е още тази вечер по тв7 в Шменти капели. Нещо скептично съм настроена.

Сподели после Simple Smile Аз лично ще се радвам да видя Филип Трифонов отново на екран, много си го харесвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт