Мицеларен разтвор

  • 128 536
  • 688
  •   1
Отговори
# 360
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Някакви други предложения?

На Виктория Бюти с екстракт от градински охлюв.Имам си редовни клиентки за нея,но лични впечатления нямам.Цена 8.50 за 400 мл.

# 361
  • Мнения: 194
Малко в страни от темата. Напоследък чета много положителни отговори за тези градински охлюви,  но ми се вижда малко... хъм  Stop Някои има ли идея дали наистина са добри или просто е поредната рекламна кампания

# 362
  • Мнения: 35 961
по принцип тази слуз от определен вид охлюви /не онези, които щъкат из градинките пред блока или на село/ се използва и за лечение на стомашни язви, т. е. тя върши работа; но какво и колко има в кремовете за лице, не мога да кажа  Laughing

# 363
  • Мнения: 1 262
Аз имах мостра от крем за лице с охлюви и ми миришеше непоносимо отвратително.  Sick Само заради тази миризма не бих го взела, но не знам дали и водата мирише така гадно.

# 364
  • Мнения: 1 146
След дълго проучване, включително и тук във форума се спрях на Мixa. За пръв път купувам такъв продукт и избора въобще не беше лесен. Ползвам я повече от месец и съм доволна, не лепне, не ми щипе или люти на очите, а и цената е повече от приемлива.  Peace

Скрит текст:

# 365
  • Мнения: 2 216
Някой ползвал ли е мицеларна на Corine de farme? Видях я в Елитис 500мл за около 12-13лв
Аз съм я ползвала и въобще не бях доволна.Много трудно махаше спиралата,и като цяло въобще не се справя с почистването на грим,едно тоалетно мляко за 2-3лв се справя по добре от тази водичка,въобще не си заслужава парите.
Направо не е за вярване, защото от др продукти на марката съм доволна. Благодаря, че сподели  bouquet

# 366
  • Мнения: 1 262
Аз се изкуших да си взема пак мицеларна вода, само че на Гарние. За пръв път видях такава вода в Била, цената й беше към 9 лв за 400 мл. Сравних съставките - същите като мицеларната вода на Лореал, но в малко по-различно съотношение. Реших да я взема и да пробвам - останах много доволна!  Няма никакво дразнене или лютене, каквото имаше с Биодермата - маха грима също толкова хубаво с едно движение. Няма раздразнение или нещо подобно, та реших да ви я похваля.  Laughing

Скрит текст:

# 367
  • Мнения: 2 838
Аз все още се чудя каква да си купя. Понеже съм с мазна кожа и много от продуктите ми мазнеят след използването им, а мразя когато кожата ми има онзи мазен филм след уж почистено лице. Ползвала съм Биодерма и съм много доволна, но ми се искаше нещо в по-евтин вариант.

# 368
  • София
  • Мнения: 5 656
Когато ми се случи такъв мазен ефект след ползването, минавам с едно памуче с розова вода.

# 369
  • Мнения: 1 262
Или изплакване с обикновена.  Laughing При мен проблемът е, че ми остава по-сухо отколкото искам - и при Биодермата, и при Гарнието. Но не ми се струва голям проблем - слагам след това по-мазен крем и съм готова.  Simple Smile
Ако се изплакне с вода след мицеларната, не се ли маха мазнеенето (на който му мазнее; на мен не ми, но различни типове кожа има, все пак)?
Мисля, че Гарние е по-хубава от Биодерма, защото не ми люти (няма цетримониев бромид). Иначе в почистването разлика не виждам.

# 370
  • Мнения: 888
Аз съм доволна от зелената и розовата мицеларна вода на Bioderma. Пробвах и Avene, но на Bioderma e по-добра и по-лесно почиства.

# 371
  • Мнения: X
Ох, аз си взех една на Евелин. Вярно, че е на половината цена на Биодерма, но като състав е много далеч от истината. Освен че не почиства, лепне, заради което пак се принудих да се върна към тоалетните млека и следващия път пак ще си взема тази на Биодерма.

# 372
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Аз си взех голяма опаковка на бебешката на Биодерма, определено ми допада повече за зимата, тъй като кожата ми става по-суха Flutter Благодаря на всички, които споделят опита си, откакто съм с мицеларна вода почти нямам  пъпки и лицето ми има по-свеж вид Hug

# 373
  • Мнения: 10 686
Някой ползвал ли е мицеларна на Corine de farme? Видях я в Елитис 500мл за около 12-13лв
Аз съм я ползвала и въобще не бях доволна.Много трудно махаше спиралата,и като цяло въобще не се справя с почистването на грим,едно тоалетно мляко за 2-3лв се справя по добре от тази водичка,въобще не си заслужава парите.
Направо не е за вярване, защото от др продукти на марката съм доволна. Благодаря, че сподели  bouquet

Егати, прецаках се   Mr. Green
Преди малко я видях и импулсивно си я купих. До сега съм ползвала единствено на Л'Ореал, сега видях тази Corine de farme на изгодна цена и реших да сменя без да съм чела в темата. Това да ми е за урок - първо да чета или питам   Laughing
Ще видя довечера как ще се справи с грима ми и ще докладвам  Simple Smile

# 374
  • Мнения: 1 110
Привет Simple Smile Минавам, за да споделя, че има пусната мицеларна вода на Биорема 500 мл - с така удобната помпичка дозатор Peace

Общи условия

Активация на акаунт