Валенсия

  • 116 868
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 263
Здравейте!

Подбутвам темата с едно конкретно запитване за шезлонги и чадъри на плажа; дали може някой да ни препоръча такъв плаж до максимално разстояние 30-40 километра около Валенсия. Плитък, топъл и чист, тъй като плувците ни са още деца.

Планираме да сме две седмици през лятото и вече оглеждаме конкретно жилищата в airbnb жилищата, които са свободни в нашия период. Тъй като ще сме с кола под наем, се колебаем между жилище първа линия на плажа без паркинг и къща трета линия с паркинг - и двете в Plya de Almenara. Имате ли наблюдения върху неплатените места за паркиране в този район? Тъй като съм видяла и двете ситуации в Испания (много места в Коста Брава и малко места в Коста дел Сол), клоня към къща с паркинг, въпреки че е на 200 метра... Вие как мислите?

И разбира се се радвам и на всеки съвет за излети с деца, тъй като още не сме погледнали конкретни идеи и тепърва предстои Simple Smile

# 751
  • Мнения: 3 246
На мен лично зоната около Валенсия не ми харесва, много народ, далеч е от бистра вода морето. Не, че е мръсна, ако това те интересува де, но е не се вижда дъното на 5м, както се вижда на други места.

# 752
  • Мнения: 1 125
Ние ще бъдем в Оропеса дел Мар. Има удобен влак от Валенсия. За първи път ще ни е. Като се върнем, ще разкажа.

# 753
  • Мнения: 5 263
Не, че е мръсна, ако това те интересува де, но е не се вижда дъното на 5м, както се вижда на други места.
Благодаря, заради скалите ли е така? Не обърнах внимание на снимките от плажа, поне не са снимани да се вижда, че е неясна водата. Обработени най-вероятно. На плитко също ли е така? Децата и аз плуваме само до към два метра, даже 1,80 , единствено мъжът ми е плувец и се хвърля от лодка, където свари Smile

Iki70, ще чакам с нетърпение. Приятна почивка!

# 754
  • Мнения: 3 246
В тази част на страната  няма бистра вода, тип кристална.
Точно на този плаж не съм бил, за да кажа за скалите или колко дълбоко става.

# 755
  • Мнения: 1 283
Здравейте, TuiN card става ли за автобусите или е само за метрото?

# 756
  • Мнения: 138
Здравейте, как препоръчвате да си купим билети за биопарка и Oceanographic, онлайн или на място? Има ли големи опашки? за февруари месец става въпрос.

# 757
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Едва ли през февруари ще има чак голяма опашка.

# 758
  • Мнения: 260
Февруари щеше да има и някакви отстъпки, защото Биопарка има някаква годишнина. Погледнете на сайта им. Иначе дори и лятото не е имало опашка повече от 5-7 човека да чакат ред.

# 759
  • Мнения: 138
Супер, благодаря ви за отговорите.Simple Smile

# 760
  • Мнения: 1 125
От месец юни 2020 г. стартират полети на България ер до Валенсия-всеки вторник.

# 761
  • Мнения: 138
Здравейте, знаете ли на летището приемат ли мобилни карти? Или да търся някъде да ги разпечатам.

# 762
  • Мнения: 3 320
Приемат нищо, че в сайта пише, че не приемат.

# 763
  • Russe, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 151
Хей, някой да пусне нова тема, моля! Вече изтича 2021 г., а последните постове са от февруари 2020 г.

# 764
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Пуснах нова тема, ще се постарая да я поукрася малко.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1394639.new#new

Общи условия

Активация на акаунт