Paradise center - най-новият и най-големия МОЛ в Б-я

  • 109 061
  • 406
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
а как се стига до там? някакви автобуси? и къде трябва да се слезе?
Молът има входове на ул. Тодор Каблешков и на бул. Черни връх / ул. Сребърна. На второто кръстовище е последната спирка на трамвай 10, на ул. Сребърна източно от кръстовището с бул. Черни връх има и спирки на градския транспорт, на които спират градските автобуси:

Надявам се да съм бил полезен. Grinning
Нямя как МОЛ-ът да има вход от към тази улица поради простата причина, че тя не се намира там! Дано никой не е разчитал на първата част от това описание!

О, ама как да не се намира? Само че не е улица Тодор Каблешков, а е булевард Тодор Каблешков и е продължение на булевард Тодор Каблешков, на който е и Мол България.
Просто още не си личи много, че е булевард или даже, че е улица:))))
За по - ясно ще уточня, че в момента булевард Тодор Каблешков при Парадайс е калното, разкопано място между Парадайс и Била. Но това е булевард:)))))
Съжалявам, така се води по план.
Парадайз е обграден от булевард Черни връх, ул.Сребърна и загадъчния булевард Тодор Каблешков:))))Загадъчен, не загадъчен , но е точно той.

Да кажа за Парадайз.
Молът е страхотен, великолепна архитектурна идея, великолепно изпълнение, но още не е съвсем готов.Той е грандиозен проект.

И се пуска в движение.
HM  са с най-големия и най-хубавия си магазин досега в България, а детския им отдел е вся и всьо:)))
Отворен е и Карнивал Кидс - доста голям също.
Още други магазини за деца ще бъдат отворени.
Включително ще има и висша мода за деца.
А забавления за деца да искаш...

ДМ напълно зареден отваря, Лили още не е отворила.
Зара, МасимоДюти, Ойшо, Марк енд Спенсър, Бенетон ще отворят скоро.

Сефора е отворила, по-голяма от досегашната, но и тя все още не е напълно заредена.
Зареден е обаче тотално щанда на Шанел и блести като брилянт:love: Heart Eyes

Огромни Технополис и Карфур. Заредени напълно.

Много лайфстайл има в този мол, харесва ми определено.Трябва обаче да го довършат.


Парадайз очевидно като бъде наистина завършен ще има огромен успех. Виждам го като любимо място на столичани в най-близко време.

Той е Мол от типа на каквито досега съм виждала само в Дубай.
Трябва обаче всичко да бъде направено.

Страхотен паркинг, апропо, огромен и има сигнализация, къде има свободни места свети зелено над местото, където няма свети червено - това ориентира много.

Последна редакция: чт, 28 мар 2013, 19:05 от Ara_bella

# 46
  • Мнения: 3 020
Не е бул. Тодор Каблешков, а ул. Хенрик Ибсен - давам линк на картата

http://paradise-center.com/index.php?route=information/contact

# 47
  • София
  • Мнения: 6 959
Много балони, много светлина и много фонтани  Party Хареса ми Мола, всичко което сте написали е така, не е напълно готов, довършват се магазини, но до месец сигурно ще са готови.
Има вход от към Тодор Каблешков, аз оттам влязох  Peace
Децата ги нарисуваха с бои, от представлението хванахме Рафи и балети разни, беше забавно.
Не знам дали разгледахме и половината, огромен е. Гейзерът е страхотен, а водопада го видях, но сякаш му е слабо налягането на водата.

# 48
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Не е бул. Тодор Каблешков, а ул. Хенрик Ибсен - давам линк на картата

http://paradise-center.com/index.php?route=information/contact

Хенрих Ибсен е съвсем различен булевард от Тодор Каблешков. Ara_bella го е обяснила много точно и вярно, има си вход от Т. Каблешков, който в момента не изглежда точно като булевард.

# 49
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Ами звучи много приятно и нямам търпение да се завърши окончателно-но утре ще го посетя  и в този му вид Simple Smile.
Някъде имаше ли от очакваните намаления?

# 50
  • Мнения: 87
Не е бул. Тодор Каблешков, а ул. Хенрик Ибсен - давам линк на картата

http://paradise-center.com/index.php?route=information/contact
Не е ул. Хенрик Ибсен, трябва да стане продължение на бул. Тодор Каблешков - южната страна на Парадайз.

до Била.

# 51
  • Мнения: 87
Ами звучи много приятно и нямам търпение да се завърши окончателно-но утре ще го посетя  и в този му вид Simple Smile.
Някъде имаше ли от очакваните намаления?

20 лв. даваха ваучер при покупка в Сефора и подаръци в ДМ, шампанско се лееше кажи речи навред.
Аз толкова се замаях, не от шампанското, а от архитектурния замисъл и от бродене нагоре -надолу , че друго не видях.
 Joy Joy Joy

# 52
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Не е бул. Тодор Каблешков, а ул. Хенрик Ибсен - давам линк на картата

http://paradise-center.com/index.php?route=information/contact
Не е ул. Хенрик Ибсен, трябва да стане продължение на бул. Тодор Каблешков - южната страна на Парадайз.
до Била.

Между трябва да стане и Е според мен има голяма разлика .

# 53
  • Мнения: 87
Не е бул. Тодор Каблешков, а ул. Хенрик Ибсен - давам линк на картата

http://paradise-center.com/index.php?route=information/contact
Не е ул. Хенрик Ибсен, трябва да стане продължение на бул. Тодор Каблешков - южната страна на Парадайз.
до Била.

Между трябва да стане и Е според мен има голяма разлика .



Обаче Е. Пространството между Била и Парадайс е булевард Тодор Каблешков, затова че не изглежда още като булевард обвини общината, държавата и каквото искаш.

# 54
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Обаче Е. Пространството между Била и Парадайс е булевард Тодор Каблешков, затова че не изглежда още като булевард обвини общината, държавата и каквото искаш.

Никой не обвинявам! Просто на нито една карта(или не търся правилно) не е отбелязана тази отсечка като Тодор Каблешков и по този начин се заблуждават хората незапознати с района. Това, че в плановете на общината е предвидено някога си да стане булевард еди кой си е различно от сегашния вид на мястото.

# 55
  • Мнения: 15


Ето ви карта, на която е отбелязано. Това е плана за Тодор Каблешков..  Wink

# 56
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Изобщо не разбирам за какво спорите и къде го виждате този бул. между Била и Парадайс. Тази улица (направена пред 5 дни, буквално)е продължение на Филип Кутев и най-вероятно така ще си се казва. От другата страна е Хенрик Ибсен, на който обаче вдички казват Сребърна (нейно продължение), но тя е по известна, като име и затова я ползват, като ориентир. А малката уличка от към жилищен комплекс Силвър, се казва Емилиян Станев. И отпред е бул. Черни връх.

Тази карта горе, не виждам как може да стане и тази уличка да се казва бул. Тодор Каблешков. Къде го видяхте това да пише, че се казва ТОДОР КАБЛЕШКОВ

# 57
  • Мнения: 0
понеже се спомена, че днес може да има 50% в Скай Сити-то - някой дали има инфо за това? Дали наистина днес ще има такова намаление заради Рождения ден на центъра?
Мерси!

# 58
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
cydonia права си, че спора е излишен, кой както иска така да си тълкува бъдещите планове на общината.

# 59
  • Мнения: 87
Eто така трябва да изглежда Парадайс и околности окончателно:



Двата булеварда на които е главния вход са Тодор Каблешков( този с дърветата:)))) и Черни връх ( другия).

Общи условия

Активация на акаунт