"Къртицата" - по ТВ 7

  • 56 787
  • 1 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
Предаването започва утре, и тъй като все още няма тема, реших да направя такава.
Не съм запозната с формата, и ми е много любопитно какво ще представлява.
Интересно ми е какви са вашите очаквания и ще го гледате ли?


"Къртицата" е приключенско риалити, в което звезди и съвсем обикновени хора ще живеят заедно за първи път, в продължение на три месеца. Заедно те ще се впуснат в едно приключение, с различни физически и психологически предизвикателства. От успеха на тези изпитания ще зависи развитието на живота им в Базата.



Рапърът 100 Кила, Азис, Николета Лозанова, Рут Колева, Емануела, Кирил Ефремов, Божидар Искренов-Гибона, Жени Калканджиева, Деян Неделчев-Икебаната и Денис Родман са известните личности, които приеха да участват в "Къртицата"

# 1
  • Мнения: 1 517
 Peace нямам идея какво е и ако става ще гледам

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 431
И аз ще гледам,надявам се да е интересно!
 Голяма реклама направиха на това шоу и в същото време загадка около самия формат има!

# 3
  • Мнения: 4 435
И докато 19-те участника от вчера са затворени в хотела си, Базата има вече първите си обитатели  Mr. Green:

 

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 747
Дано става за гледане.Ще чакам да започне.

# 5
  • Мнения: 2 160
Аз се изненадах на новината, че Денис Родман ще участва...сигурно ще е за няколко часа  Whistling

# 6
  • Мнения: 1 101
Естествено че събудиха любопитството ми Rolling Eyes
Но като че ли имам пречуствие че няма да е нищо чак толкоз...
Не виждам Николетчето да се изтипоса и да изпълнява разни мисии..като се има впредвид как подбира ТВ си изяви.
Ще видим Peace

# 7
  • Мнения: 4 435
КЪРТИЦАТА прибра звездите си без предупреждение
Една от първите звезди, попаднала в лапите на Къртицата с право само на едно позвъняване и без багаж, е Николета Лозанова. Плеймейтката беше изведена джентълменски, но без право на протести от столично заведение, докато пиеше кафе в компанията на приятелки. Мълчалив мъж вежливо я отведе в черен луксозен автомобил към Базата и предстоящия й нов, приключенски живот. Единствените думи на стъписаната Николета бяха „но моля ви, позволете поне да си взема якето“.



 Joy Joy Joy Joy Joy

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз мисля да гледам. Това което знам е, че формата е интересен. По интересен от биг брадър и др. подобни, в които дават основно как се карат, как се хранят, готвят и т.н. Доколкото са ми разказвали е по-скоро детективски, т.е. има доста загадки за зрителите и трябва да се следи доста подробно какво се случва. Но това зависи и от хората в предаването, ако не са интересни и не се справят с играта, става доста скучно.

# 9
  • Мнения: 11 565
Да се запиша, че ще забравя да го гледам.
Мисля си че, ще е нещо подобно на ББ.
От колко започва? 20. 00?

# 10
  • варна
  • Мнения: 1 830
Това задължително ще се гледа Laughing

# 11
  • Мнения: 36
И аз ще го гледам.Дано не са му само рекламите големи....

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 26 331
Дано е нещо интересно  Peace

# 13
  • Мнения: 411
И аз ще се пробвам да гледам.  Wink

# 14
  • Мнения: 6 300
Запис и от мен, фен съм на биг брадър, предполагам това ще е подобно.

Общи условия

Активация на акаунт