"Къртицата" - по ТВ 7

  • 56 800
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
Дано да не почне някой сериал от утре и да го направят 30 минутно предаване. ooooh!

Сега да я мисля Николета - маникюра ли се е счупила, че и е прилошало или бретона и се е загънал на ляво. Crossing Arms
страничен ефект на диетата hahaha утре няма да мога да гледам дано го качват някъде

# 61
  • София
  • Мнения: 221
Николетка е бременна Laughing, като в бразилски сериал.Нали се надпреварват с врагинята си, коя ще зачене първа.Тя си показа циците+ другите добавки и прибавки, направи си реклама, може да се изнесе.В реала ще и снесат инфо от ЦИЛИВИЛИзацията ,и ако се върне, ще се върне за да гушне париците. То не, че онзи нейн Мунчо няма повече...
За Азис , ще започна оплюването от утре. След това да се готви другата чалгарка. Силно ме дразнят Laughing
Останалите за сега са ми безразлични

# 62
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
Чувствам се измамена, аз не гледам футбол никакъв, а освен това не мисля, че аудиторията им се състои от върли фенове, които ще се чудят кое по-напред. Crossing Arms Освен това в началото започнаха с това, че ще представят участниците и после ще има избиране на къртицата.

# 63
  • Varna
  • Мнения: 159
пак познатите лица от ТВ .. постоянно едни и същи ги въртят по 3-те най - гледани телевизиии ... да дадат шанс на нормалните, обикновени хора - които нямат касателство с ТВ. едни и същи ...  #2gunfire иначе самото реалити изглежда ще е доста забавно Simple Smile поне ще гледаме нещо различно като формат.

# 64
  • Varna
  • Мнения: 159
рейтингът ще им падне ако продължат да излъчват предаването. И аз не гледам футбол .. ама уви .. явно утре ще се гледа - Ако не са измислили някаква друга изненада с която да ни провокират Simple Smile

# 65
  • Мнения: 14 623
Нищо не ми е ясно от регламента...Вярно,че не гледах мн.внимателно,разговор по телефона е по-интересен от визитките.Не разбирам Иван защо периодично отглежда брада?Не му отива.
Вчера и онзи ден хеликоптера на ''7дни'' е снимал нещо в село до София.Като уж е риалити ще има ли 24часов канал да ги гледаме на живо?

# 66
  • Мнения: 6 604
Аз пък изпуснах края. Подведох се ,че ще е три часа и не разбрах какво е станало с Николета накрая.
Моля някой да сподели.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
Не можа да ме грабне като за начало... Crossing Arms А и тия водещи са ми втръснали,да бъдат вече зад кадър,досадни са ми.....

# 68
  • Мнения: 2 196
страничен ефект на диетата hahaha утре няма да мога да гледам дано го качват някъде
Аз откога твърдя, че йеденье му е майката, ма нА - подвеждам се и аз. Mr. Green

Аз пък изпуснах края. Подведох се ,че ще е три часа и не разбрах какво е станало с Николета накрая.
Моля някой да сподели.

То не е станало още. Утре ще стане. На Николета ще и прилошее по време на гимнастиката, много ще е драматично. Така се развълнувах, че ще си приготвя поне кило леща за чистене утре вечер. Дано запълни вълнението между рекламите.

# 69
  • Varna
  • Мнения: 159
накрая даваха някакви калища и огньове - част от задачите които трябва да изпълнят -и на Николета и стана лошо  Laughing

# 70
  • Мнения: 6 604
Благодаря  bouquet
Вече и главна новина е станало: цък

# 71
  • Мнения: 21
И аз хвърлих едно око, ама не ме впечатли особено.
Иначе тамън се възрадвах, че вече никъде на засичам на Иван и Андрей муцунките и ето че ги намерих, те били в Тв7. Ама аз нали не я гледам тази телевизия по принцип и не знаех, че тука са мигрирали.
Ще гледам още някой и друг епизод, докато ми се изясни регламента и ако ми стане интересно, ще го продължа, ако ли не, ще си гледам нещо друго, а вас ще си ви чета.

# 72
# 73
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Записвам се,ще чакам утре да видим какво ще се случи Thinking,поне два часа ще бъде  hahaha  hahaha  hahaha

# 74
  • Мнения: 9 174
Aз и така не разбрах кога какво  Laughing
Изпуснах но изчетох!! Не съм пропуснала нищо занчи
Те като гледам тв7 са избрали да излъчват като няма конкуренция по другите канали  Joy за да не ги убият с зрители Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт