Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

...което да се приложи след полов контакт, по време на който не се е пазила жената от забременяване - някакво противозачатъчно, което можело да се изпие до 72 ч. след акта?
Цитирай

Burgas

Да. Постинор. Peace
Цитирай

Sofia

Само да допълня.Доста е силно и не се препоръчва честата му употреба.
Цитирай

Burgas

Така е, ако се употребява често може да предизвика кръвоизлив. По- скоро е за "екстремни" случаи, не за постоянна контрацепция. Хубаво е човек да си има някоя друга таблетка в чантата за всеки случай. Cool
Цитирай

София

Благодаря ви много момичета! Love
Цитирай

Отиди при гинеколожката си, тя ще ти даде рецепта за хапче.
Постинорът е от времето на моя пубертет, сега има много по-леки лекарства.
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Ползвала съм Постинор,само когато е наложително.
До сега нямам проблеми със него,но аз го взимам мнооооооого рядко
Така е, ако се употребява често може да предизвика кръвоизлив. По- скоро е за "екстремни" случаи, не за постоянна контрацепция. Хубаво е човек да си има някоя друга таблетка в чантата за всеки случай. Cool

Напълно със съгласна newsm10
Цитирай

София

Аз също съм ползвала постинор. но наистина посети личната си гинеколожка тя може да ти препоръча нещо по ефикасно сдпоред твоите лични данни
Цитирай

на кой му пука, майна

Peace
Цитирай

Пловдив

Поради честата употреба организма свиква с хормоните,които се съдържат във въпросния Постинор и контрацепцията може и да не се състои!Затова,както са ти казали-той е за извънредни случаи
Цитирай

Пловдив

Поради честата употреба организма свиква с хормоните,които се съдържат във въпросния Постинор и контрацепцията може и да не се състои!Затова,както са ти казали-той е за извънредни случаи
Точно така.Мисля,че се пиеше не повече от четири пъти месечно и то при екстремна ситуация.
Цитирай

София

Постинор е единственото лекарствено средство за спешна контрацепция, но моята информация е ,4е се пие до два пъти. Много често цикълът идва по-рано от очакваното и е по-различен като количество-по-обилен или не.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.