«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 744 отговора

¬ светлината на слънцето

ћнени€: 3 408
Klemy, същата работа - и моите искат, но не на всичко пускам.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 759
ѕри нас в бележника има оценки по абсолюно всички предмети, дори и физическо. » забелжки има, и забележки. Mr. Green

» в наши€ бележник същата работа, оценки по всичко има, че и забележки даже...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 365
»маме си оценки по всичко. ¬еднъж месечно събират бележниците и именно тогава нанас€т оценки по ƒЅ“, ‘изическо и »зобразително изкуство.
ј моето дете ще ходи л€тото на кратък лагер в чужбина, верно, в —ърби€, близо е, но всичко ми е свито. ќт балетната формаци€, в ко€то танцува ще ги вод€т, сърце не ми даде да не € пусна. ƒо миналото л€то никога не се беше делила от нас, нито при бабите си беше спала сама...никога. ќбаче точно миналото л€то се пречупи, оттогава н€ма проблем. — балета ходиха и на Ѕанско , сега - в —ърби€ за пет дни...√оспод да ги пази само!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 101
ћомичета, аз пък да ви питам, как се справихте с околни€ св€т - онзи раздел с домашните животни и стопанства  Cool.
ѕри нас положението се оказа направо култово. Ќикога не ми е минавало през ум, че въпроси от рода на:  ак се казва малкото на кравата/ свин€та / овцата и т.н., ще вл€зат в учебни€ материал и изпитните тестовете » най-вече не съм очаквала, че това ще е такъв препъни камък. „ак сега си дадох сметка какви градски чеда отглеждаме. —м€ла съм се с глас на отговорите на децата. ћоето е сигурно, че малкото на овцата е €ря!!!! »ма и отговори като овценце, малка овца и т.н....и всички са сигурни, че агнето е отделна порода животни. ¬ петък ще имаме изходно ниво по ќ— и госпожата къде на шега, къде на истина ни препоръча да купим на децата от онези бебешките книжки, които са с изобразените малки животинки в стопанството  Embarassed.
ƒнес б€хме на състезание по плуване на ”—Ў —офи€, за люлинските училища. ¬зехме грамоти за 5-то и 4-то м€сто на гръб и кроул, съответно. ћного сме доволни, защото за 3 месеца е подобрил времето с 6 секунди, което е мнооооого. Ќо дори и да не ходи на никакви състезание, за мен е страшно удовлетворение да знам, че детето има по 1 час на ден полезно, интензивно натоварване.
÷итирай

ћнени€: 1 608
oblachna, не подхващай ќколни€ - та там е цели€т —в€т Wink))
“рудно е само с картинки и четене.

Ѕраво за плуването и грамотите! Peace

ћоето не му се чува да ходи просто ей така на плуване, защото "не обичам да ми казват какво да прав€" ... ќт време на време подхващам темата, та да видим кога ще склони.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 101
lorenca, ми то околни€т си е част от околни€... ѕочти едно и също си е!  Laughing 
ўе тр€бва домашните животни да бъдат включени като раздел в енциклопедиите, че децата да се сдоби€т с н€каква бегла представа. ƒобре, че поне сме из€снили цвета на кравите ( не в€рваме в лилавите такива)!
÷итирай

—офи€-до езерото

ћнени€: 1 903
ќ, коментирате околни€ св€т. —поред мо€ хубавец €годите растат по дърветата. hahaha Tired
’ем ми е смешно, хем е трагично. Ќе е като да не съм об€сн€вала.
oblachna направо ви завиждам за плуването. Ѕраво на плувеца.
 Ќие от месец не сме ходили, всеки момент ще ни падне нокът€/ драмата с възпалени€ пръст, от пролетната ваканци€/.  ато падне тогава ще го пусна пак на плуване.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 248
Ќа финални€ кръг на —ЅЌ” синът ми има (според него) една грешка и т€ е, че отговорът на въпроса "кога зрее гроздето" според него е "през пролетта"  Mr. Green јми, човекът не €де плодови зеленчуци, защо му е да знае, нали така? Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 8 323
Ќа финални€ кръг на —ЅЌ” синът ми има (според него) една грешка и т€ е, че отговорът на въпроса "кога зрее гроздето" според него е "през пролетта"  Mr. Green јми, човекът не €де плодови зеленчуци, защо му е да знае, нали така? Smile
и мо€ бърка много тези въпроси - отговорът му е - ами нали винаги ги има в магазина  ooooh!

наши€ ќ— мина, има 21 точки, объркал е празниците, решил, че 3-ти март е √ергьовден и от там объркал всичко - това му отнема 4 точки, но е за отличен.

ћасово децата са бъркали въпроса с роднините, и мо€ го обърка като решавахме примерните тестове в интернет, но на теста в училище се е справил, понеже му го об€сних.

ќнзи ден обикал€х с една топка около лампата да об€сн€ и движението на зем€та около себе си и около слънцето - не ми е за първи път, обаче много му е непон€тно това движение, на теста се е справил.

ћного ги бъркат и телефоните за спешни случаи, ама то и аз знам само 112, защо ли са им други?
÷итирай

—офи€-до езерото

Ќа финални€ кръг на —ЅЌ” синът ми има (според него) една грешка и т€ е, че отговорът на въпроса "кога зрее гроздето" според него е "през пролетта"  Mr. Green јми, човекът не €де плодови зеленчуци, защо му е да знае, нали така? Smile
и мо€ бърка много тези въпроси - отговорът му е - ами нали винаги ги има в магазина  ooooh!

наши€ ќ— мина, има 21 точки, объркал е празниците, решил, че 3-ти март е √ергьовден и от там объркал всичко - това му отнема 4 точки, но е за отличен.

ћасово децата са бъркали въпроса с роднините, и мо€ го обърка като решавахме примерните тестове в интернет, но на теста в училище се е справил, понеже му го об€сних.

ќнзи ден обикал€х с една топка около лампата да об€сн€ и движението на зем€та около себе си и около слънцето - не ми е за първи път, обаче много му е непон€тно това движение, на теста се е справил.

ћного ги бъркат и телефоните за спешни случаи, ама то и аз знам само 112, защо ли са им други?

“ова са въпроси от теста , така ли?

—ега погледнах уч. тетрадка. “ака ги е свързал тези телефони ,че нищо не се разбира.
—поред мен учебниците са стари, затова са всичките телефони там. —амо объркват децата така.

Ќамерих само две изходни нива- едно по Ѕел. и едно по околен св€т. ўе дам линкове. ƒайте и вие каквото сте намерили.
≈то тук са и двата:
http://www.bulgarianschoolofseattle.com/index.php?option=com_con … d=487&lang=en
« ѕоследна редакци€: чт, 25 апр 2013, 09:37 от vela »
÷итирай

—офи€

ние решавахме два теста от нета, в които имаше въпроси, които са му се паднали и на теста /синът ми твърди, че му се е паднал първи€ тест, но не може да му се в€рва безрезервно/.

¬ъпросът, който всички са объркали е  акво са роднините /или нещо от сорта/?
ќтговорите са -
’ора, живеещи на един етаж
’ора, които членуват в един отбор
’ора, които имат общ д€до и прад€до

ћасово децата са написали отбора

ƒруги€ въпрос, който им е бил труден е с празниците - има ги по тестовете в нета - тр€бва да свържат дата с празник

» трети€ труден въпрос е за телефоните 160, 150, 166 и 112 - да напишат кой телефон за какво е.

—транно ми е, че тези въпроси са им трудни, а въпросите за живи и неживи природи, домашни животни, растени€ и т.н. са им лесни - €вно са им направили по-гол€мо впечатление.

÷итирай

—офи€-до езерото

ƒзвер- дай мол€ те линкове към тестовете.

ј пък аз да похвал€ книжките на анг. език от този сайт.
http://www.slideshare.net/vesiii/2-17875240
¬чера ки купих и са много интересни. ўе се занимаваме л€тото.
÷итирай

—офи€

ƒзвер- дай мол€ те линкове към тестовете.

това беше втори€

а това е първи€, който синът ми твърди, че му се е паднал

не знам, дали е в€рно твърдението на детето, но определено са му се паднали въпрос 1, 5 и 12, за другите не помнел. —ега като се загледах - не е бил същи€, понеже формира 35 точки, а синът ми е с 21 от 25 точки
÷итирай

—офи€-до езерото

Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 248
ѕри нас май вчера е имало изходно по Ѕ≈Ћ - така разбрах снощи от сина ми.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 744 отговора