Колко струва раждането?

  • 6 455
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
В държавна или общинска болница не трябва да струва нищо.Не съм дала една стотинка,не са ми и искали и съм много доволна от професионализма и от лекарите.За второто пак ще ида там-във Втора градска болница Пловдив-родих нормално и без упойка,но и за другите варианти мисля,е същото.Незнам само как стои въпросът с епидуралната,но тя май навсякъде се плаща.

# 61
  • Мнения: 3 089
момичетата са прави - раждането е безплатно без значение здравноосигурен ли си или не.
аз плащах за всичко - от частни прегледи, през избор на лекар, присъствие на таткото по време на операцията и единичен вип в св. софия. съмнявам се, че отношението щеше да е много по-различно, ако не бях плащала. просто там са си готини.

# 62
  • София
  • Мнения: 512
Богословова къде ти следи бременноста?В частен кабинет ли? Защото аз ходя в ЖК в Шейново, но всеки път се падам при различен лекар, а ми се иска да е един през цялото време и после израждането да е при него. Това само с посещения в частните кабинети ли е възможно?
Еми принципно цялата бременност ми я следи Богословова, отделно ходих в ЖК към Шейново. Термина ми беше на 21 септември, никой не очакваше да родя толкова рано. Богословова точно пък края на август излезе отпуска и ми определи Гагова като наблюдаващ лекар докато я няма. Обаче с влизането в 9- ия месец вдигнах кръвно ( цял живот съм била с ниско), Гагова ме прибра да полежа в болницата на системи, докато го сваля. Не го свалих, направих прееклампсия, наложи се секцио.Това е, накратко Simple Smile

# 63
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Богословова къде ти следи бременноста?В частен кабинет ли?

Не, в приемните й часове в Шейново. Не знам тя да има частен кабинет.
А в ЖК си преглеждат съвсем други лекари. Ако тя се ангажира с теб, може да й се обаждаш преди прегледите в ЖК да идва тя да ти ги прави.
В здравния имаше всичките й координати- служебен телефон, за записвания... всичко. Погледни там. Hug

# 64
  • Мнения: 2 051
Нито стотинка при нито едно от петте ми деца.
Почерпване и ...толкова.

Общи условия

Активация на акаунт