Колко струва раждането?

  • 6 453
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте, новичка съм  Embarassedв тези работи и ще Ви помоля ако някой може да ми каже колко трябва да си приготвя за да се появи малкото човече?

# 1
  • Мнения: 137
Аз раждах преди 8 месеца в Паарджик в клиника "хигия"планово секио за 260 лв.В цената влиза всичко- упойка, антибиотици за мен,памперси, Vip стая, храна за мен от ресторанта по меню си избираш какво искаш,храна за бебето-Нан и нутрилон.Но все пак попитай предварително, аз така направих,като очаквах да ми кажат 1000лв и много се изненадах до последно си мислех, че това е само операцията и че при изписването ще кажат 1000лв за престои.Пожелавам ти успех и леко раждане

# 2
  • Мнения: 2 220
Раждах в държавна болница и не платих нито 1 лев. Получих много добро отношение от всички, както и голям професионализъм.  Peace

# 3
  • Мнения: 7 186
Ако нямаш намерение да ангажираш определен лекар за раждането не е нужно да плащаш нищо.

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
400лв Шейново.Успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 49
Родих със секцио на VIP етажа на АГ болница Варна.
Цената е 600 лв - 300 лв за избор на лекар, 300 за шестдневен престои в стая с екстри - единична стая с тв, баня, тоалет, хладилник, климатик.
Разрешаваха неограничен брой посещения и съпругът ми стоеше при мен по цял ден.

# 6
  • Мнения: 1 403
Аз раждах в "Майчин дом" Не съм дала един лев и съм много доволна.
Успех

# 7
  • Мнения: 2 047
  Ако си в държавна болница и нямаш претенции за лекар си е абсолютно безплатно.

# 8
  • Мнения: 4 195
и на мен не ми струваше нищо - раждах във 2-ра градска болница в София.
екипа се държа супер професионално, отделно бяха мили  и внимателни въпреки рудното ми раждане, и след като родих исках да им дам пари - отказаха ми категори4но ( само на свекъра с домашното вино се по4ерпиха) Joy

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
700 лв секцио по желание със спинална упойка във 2 градска.

# 10
  • Мнения: 515
Аз родих безплатно и никой не ми е искал пари, за каквото и да е било. Искаха ми мед.документа за това как е протекла бременността ми, който забравих да си поискам от наблюдаващият ме акушер - гинеколог след като вече бях влязла в 9-тия месец. Родих 2 седмици преди термина.

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нищо  не ми е струвало. Раждах в Шейново Party

# 12
  • Мнения: 175
Много благодаря на всички - успокоихте ме Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 5 103
900лв, секцио по желание бившата Тина Киркова толкова ще трябва да плата аз Peace

# 14
  • Мнения: 4 371
900лв, секцио по желание бившата Тина Киркова толкова ще трябва да плата аз Peace
При кой ще раждаш?
Аз платих 600лв, секцио, в същата болница.

Общи условия

Активация на акаунт