«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 733 отговора

ћнени€: 2 411
да не бъркаш изпита в Ќѕћ√ , там са с отделен изпит, —ћ√ са в общи€ кюп.

ѕѕ. »нтересно защо само немската, да не освобождават повече места за онзи странен прием в гимназиите, когато класовете септември изведнъж стават доста по-пълни от об€вени€ прием. „етох за нещо подобно и в —ћ√. (не като променен прием, а като количество ученици в клас след започване на новата учебна година)
 newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 391
да не бъркаш изпита в Ќѕћ√ , там са с отделен изпит, —ћ√ са в общи€ кюп.

ѕѕ. »нтересно защо само немската, да не освобождават повече места за онзи странен прием в гимназиите, когато класовете септември изведнъж стават доста по-пълни от об€вени€ прием. „етох за нещо подобно и в —ћ√. (не като променен прием, а като количество ученици в клас след започване на новата учебна година)
 newsm78

“ози "странен" прием го има навс€къде.  » едва ли ще спре. Sad
÷итирай

I want it all and I want it now.

ћнени€: 1 448
ƒа , грешката е мо€  ooooh! —тори ми се че и —ћ√ има отделен изпит, а аз не знам  Crazy
“ова след като вид€х приема на училищата Laughing ѕобърках се вече.  35

—ега да попитам още един малоумен въпрос. ¬ид€х че се подават : «јя¬Ћ≈Ќ»≈
за полагане на изпити за проверка на способностите.ƒа му го попълна ли ли да изчакам класната ?

« ѕоследна редакци€: ср, 10 апр 2013, 13:51 от Syn »
÷итирай

» втора английска приемат по 26 ученика в клас (не знам миналата година колко са били), поне така ми се стори, изкриви ми се врата докато четох, как мога да € завърт€ тази таблица?  newsm78

я, завърт€х €, така е по-добре.  35
÷итирай

—офи€

» втора английска приемат по 26 ученика в клас (не знам миналата година колко са били), поне така ми се стори, изкриви ми се врата докато четох, как мога да € завърт€ тази таблица?  newsm78

2 ј≈√ и миналата година приемаха по 26. Peace“ака че изменение при т€х н€ма.
÷итирай

ƒа там са 26 и после стават 31 .
÷итирай

ћнени€: 324

»мате ли представа на колко възлиза странни€ прием@   ато гледам плана за прием паралелките би тр€бвало да са по 26 деца, до колко стигат есента?
÷итирай

» втора английска приемат по 26 ученика в клас (не знам миналата година колко са били), поне така ми се стори, изкриви ми се врата докато четох, как мога да € завърт€ тази таблица?  newsm78

2 ј≈√ и миналата година приемаха по 26. Peace“ака че изменение при т€х н€ма.

ј бро€т ученици решение на училището ли е, те ли си определ€т колко деца да имат в клас?

÷итирай

my own world....

ћнени€: 778
—ега да попитам още един малоумен въпрос. ¬ид€х че се подават : «јя¬Ћ≈Ќ»≈
за полагане на изпити за проверка на способностите.ƒа му го попълна ли ли да изчакам класната ?

“ова е само за деца, на които ще се провер€ват следните способности: пеене, танцуване, рисуване и ако изпускам нещо друго от сорта.
«а Ѕ≈Ћ и ћј“ - Ќ≈ се подават за€влени€.

¬ този линк е важно за€влението за желаните паралелки, но има време до него Smile ѕърво да изл€зат оценките.
÷итирай

—офи€

»мате ли представа на колко възлиза странни€ прием@   ато гледам плана за прием паралелките би тр€бвало да са по 26 деца, до колко стигат есента?

26  по план-прием са само в 91 Ќ≈√(от тази година) и във  2 ј≈√. ¬ останалите паралелките са по 28.Ќ€кои училища имат и надпланов прием, регламентиран. Ќа сайта на 73-то съм чела качени услови€та за  такъв. » с регламентиран или не (този странни€ Wink),  паралеките към септември набъбват до 30-31  осмокласника почти навс€къде.“оест парашутчета кацат на покрива на вс€ка от езиковите.

» щом според план-приема има разминаване в бро€ деца в паралелка по езиковите, то €вно, че решението се взима от училището, а не от иснпектората. Thinking » да, наредбата, към ко€то ƒидева е дала линк, го потвърждава. ¬сичко е в ръцете на директора.
÷итирай

ћнени€: 5 406
ј бро€т ученици решение на училището ли е, те ли си определ€т колко деца да имат в клас?
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … _broj_ucenici.pdf

÷итирай

Lady_A bouquet Ѕлагодар€.

ѕобърках се Crazy 35

ќт училището се взимат решени€та за бр. на децата.
÷итирай

ћнени€: 316
ето съвети по темата:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1904324
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 951
“ака като гледам повечето неща сме ги приложили. Wink
ќстава да проверим ,дали ще има ефект.  Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 484
ƒали н€ко€ добра душа н€ма да има стари теми от –умен √розданов?   онкретно ми тр€бва тема за 6 клас. Ќе, че миналата година не ходихме, ама съм затрила н€къде темата, а малки€т  иска да се упражн€ва за събота. ѕредварително благодар€ за вс€ка оказана помощ по темата.

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 733 отговора