Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 750 отговора
E-Защо остана?

Ф-Е, хайде Емир, не се инати като магаре, много добре знаеш защо останах. Толкова ли е важно да чуеш това, което всъщност знаеш?

Леле, леле, казва му, че е инатлив, като магаре, ooooh! ами тя каква е, инатлива магарица, семейство-инатливи магарета!?! 35

Цитирай

Който може да ми разкодира какво значи  S02e08, коя ли серия отговаря на турските  newsm78
[/quote

Според мен сезон 2, епизод 8
Цитирай

32 originalen..

Който може да ми разкодира какво значи  S02e08, коя ли серия отговаря на турските  newsm78

Play Thumb
Цитирай

Който може да ми разкодира какво значи  S02e08, коя ли серия отговаря на турските  newsm78
Свързвам го със сезон втори, осми епизод, поне така както е написано. newsm78
Цитирай

Скрит текст :
E-Защо остана?

Ф-Е, хайде Емир, не се инати като магаре, много добре знаеш защо останах. Толкова ли е важно да чуеш това, което всъщност знаеш?

Леле, леле, казва му, че е инатлив, като магаре, ooooh! ами тя каква е, инатлива магарица, семейство-инатливи магарета!?! 35

newsm47 newsm47 newsm47 Присмял се хърбел на щърбел Mr. Green

Вани аз немог го определя Rolling Eyesс тия рязаници Rolling Eyes
Цитирай

Play Thumb
хайде какво да ви правя само на влъхлите го давам Миксалис  Peace
Цитирай

Ф-Емир...., Емир добре ли си? Любов моя.
Е-Добре съм.

Колко малко му трябва на човек понякога-блага дума, нежен поглед, мил жест, а в случая наричайки го любов моя, тези и думи го съживиха.

Цитирай

Не,Наде,пише уж Огледален свят.  Peace

Иве,мерси.Еми отдолу пишат,че превода не е добър,тъй че май даже не мисля и да го тегля.
Цитирай

Аз ще дръпна един следобеден сън ,че ми се приспа докато заспи малката
Верче мило ама нали знаеш , че те обичам knit признай си поне , че като го гледаш Бу в подписа ми и ти става хубаво , виж всички са с Ча , ние двете  само си делим един мъж Mr. Green
Цитирай

Фериха наистина обичаше Емир повече от себе си.Макар и двамата да са магарета и на всичкото отгоре и инатливи.Ама тоз тяхния инат им изигра лоша шега всъшност амбицията и егото на Емир.Сама едно не разбирам защо Айсун в 67 епизод отиде  да говори с Фериха като тя като цяло се вкопчи в лъжите и и я намрази до такава степен че всяка друга е по-добра от нея. Не мога да си го обясня приказва и някакви неща за емоционална пропаст да не би само Емир да я има и Фериха я има това че се прави на силна и борбена жена никой не знае какво и е на нея.
Цитирай

Не,Наде,пише уж Огледален свят.  Peace

Иве,мерси.Еми отдолу пишат,че превода не е добър,тъй че май даже не мисля и да го тегля.
Ооооо, Вани, ако е от онези видеоклипове, които превеждат..........по-добре не го тегли. Такива преводи не бях виждала никога, онемях, ослепях, оглушах, като ги съзрях. ooooh! Crying or Very sad Sick #Crazy
Цитирай

Здравейте и от мен в новата тема!
Не мога да си обесня защо толкова много хора удрят шамарчета на Фериха! Горкото момиче от кой ли не отнесе по една плесница, че понякога и повече! То не беше баща й, Мехмед, Санем, Айсун та и даже ЕМир.
 newsm78 Smile
Цитирай

Корай-Влюбените се обичат, дори когато се мразят.
Е-Вече и поемите не могат да ни спасят.
К-Какво, ще стане ако брат й разбере за Вас двамата?
Е-Вече няма нищо за разбиране.

Цитирай

Play Thumb
в красивия свят съм  Peace
Цитирай

Искрено се надявам да има такива мъже като героя Емир...да има толкова всеотдайни,толкова жервтоготовни,романтични,ТЪРПЕЛИВИ...бойни,красиви...силни-преносен и пряк смисъл...макар скромния ми любовен живот да ми е показал обратното...надявам се да има....

чаша Любов Love

Скрит текст :
абе аз съм като влюбена нищо лошо не виждам в него.... ooooh!
Цитирай

30-44 от 750 отговора