Домакини - първи сезон/десети епизод - позитивен :)

  • 21 946
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

# 1
  • Мнения: 4
Куини
Благодаря за новата тема!  Hug
Мари  smile3501 smile3501 smile3501
Коконче  Hug Hug Hug
Ние вечеряхме, ама аз нещо... Хем имам чувството, че вече ще пукна, хем си умирам за парче млечен шоколад... Мммм... Чудя се дали да си угодя...

# 2
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
запис  Hug

# 3
  • UK
  • Мнения: 5 999
Куини  Hug  bouquet А аз съм непреклонна, ден 4 -ти, вечеря, голяяяма ябълка  Crazy

# 4
  • Мнения: 3 809
Докато се накумя да ви кажа добро утро и то стана време за нова тема!

Куини -   bouquet

Мари - който си има дарбата, си я има! Радвам се, че импровизираната вечеря е минала добре. Wink

Коконче - от приятел най-боли, но пък ни и прави по-силни!  Hug

На останалите момичета -  Hug

Ще се върна да дочета страта тема и се пускам в дебрите на испанския.  Sunglasses
Аз от вчера съм с адска алергична хрема и болки в дясното ухо, ама не вътре в самото ухо, а около ушния канал вътре. Аман ви казвам от болести, писна ми. Кларитинът не помага. Тъкмо поспря кашлицата и хоп ново 20-се.!  ooooh! И не знам какво да готвя довечера. ММ има телефонна конференция с Германия познайте в колко часа, ... в 03.30, представяте ли си идиотщина, тази часова разлика вече сериозно започва да ме дразни.

Имам царевично брашно, не грис - някой може ли да ми даде рецепта за качамак?  Praynig Никога не съм яла, а ми изглежда апетитно на снимки.

Редактирам се, заради поста на Лус за апетита - извинявай, дано не се разсърдиш, но ходила ли си на еднокринолог скоро? Защото увеличен апетит и тегло може да са резултат от проблеми с щитовидната жлеза или метаболитен дисбаланс. Просто като идея, не че ти има нещо! Hug

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 20:32 от Смърфиетка

# 5
  • София
  • Мнения: 11 657
Запис.

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
записТТТТ Mr. Green Whistling

Куини мерси кака за темичката. Hug Heart Eyes

# 7
  • UK
  • Мнения: 5 999
Смърфи Hug аз, не обичам качамак Crazy Ама, моят мъж го взема готов и се почва едно пържене май, ама то май си пише на опаковката Thinking Ама и аз една помощ ти оказах ooooh! няма що Joy

# 8
  • Мнения: 3 809
Смърфи Hug аз, не обичам качамак Crazy Ама, моят мъж го взема готов и се почва едно пържене май, ама то май си пише на опаковката Thinking Ама и аз една помощ ти оказах ooooh! няма що Joy

Никога не съм яла и дори да направя нещо (открих апетитна рецепта в нета) няма да знам дали съм го направила ок. Ама ще взема да се пробвам.  newsm78

Май само ще се оплаквам днес - много съм .... затъпаля. Преди имах толкова силна фотографска памет, толкова бързо си научавах, а сега - мъкаааа, голяма мъка. Стоя чета, взирам се и ... нищо, една дума не ми влиза в главата. Ей, старост-нерадост, ама от много рано ме хвана бе!  ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 194
Ей, навъртяхме десет теми!
Запис и в позитивната Wink

# 10
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ей, навъртяхме десет теми!
Запис и в позитивната Wink
Да бе Crazy верно ooooh! чак сега фиксирах аз заглавието Mr. Green суперско е Куиниииии Hug
а ти, де се губиш Mrs. L Hug

# 11
  • Мнения: 2 169
У-ла-ла (с френски акцент), имаме нова тема  Simple Smile И то позитивна, йеееее!
Изморено ми е, още не съм вечеряла, а стана 100 часа.

# 12
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета! Hug
Мога ли и аз в новата,позитивна темичка,да дойда на раздумка?
Много време не съм писала,ама тайничко тук-там ви четях  Wink
На Куини   bouquet благодарности за труда и новата тема!
Смърфиетка, знам,че се сипва във вряща вода брашното и се бърка с дървена лъжица,после се залива с разтопено масло и бекон,сирене,или каквото се харесва...Няма начин да не е хубав!
Марѝ,прекрасно стихотворение!   bouquet
♥snow_angel♥,аз живея близо до Гребната и всяка майка с количка,която срещам,мисля,че си ти... Laughing
Хубава и уютна вечер ви желая!
Може пак да намина,ако не възразявате,разбира се...

# 13
  • Мнения: 1 194
А тук съм си.
Ама нещо ми е тегаво, та не пиша много-много Wink
Чета си ви чинно.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 265
Колко сте бързи!

Куини
Благодаря за новата тема!  Hug  bouquet

Имам царевично брашно, не грис - някой може ли да ми даде рецепта за качамак?  Praynig Никога не съм яла, а ми изглежда апетитно на снимки.

Редактирам се, заради поста на Лус за апетита - извинявай, дано не се разсърдиш, но ходила ли си на еднокринолог скоро? Защото увеличен апетит и тегло може да са резултат от проблеми с щитовидната жлеза или метаболитен дисбаланс. Просто като идея, не че ти има нещо! Hug

Благодаря, не съм се сетила да се проверя...

Аз направих гофрети - и всички сме похапнали, освен мъжът - той яде вълча салата...

Качамак от мен, научих се да го правя преди две години - много е вкусен, ама не го заливам отгоре - така ми е по-вкусен. И рецептата е за по-голямо количество, че до скоро бяхме 6-ма вкъщи...

Наложен качамак със синьо сирене
 
ПРОДУКТИ
250 гр царевичен грис
1 ч.л. сол
65 гр краве масло
1 с.л. сладък червен пипер
150 гр синьо сирене

СЪВЕТИ:Става още по-вкусно, ако запечете качамака за 15 мин в предварително загрята до 175 градуса фурна.    Вкусно е и с обикновено сирене, но със синьо....

СТЪПКИ       
Сложете да заври 1300 л вода. Добавете 1 ч.л. сол и на тънка струйка изсипвайте гриса като бъркате непрекъснато. Дръпнете от огъня, щом се сгъсти и започнат да се пукат големи мехури.
 Пригответе запръжка от маслото и червения пипер. В подходяща тава изсипете половината качамак, полейте с половината запръжка и натрошете синьото сирене. Отгоре покрийте с останалия качамак и полейте със запръжката.
 Обърнете върху чиния, охладете леко и сервирайте топъл, нарязан на парчета.

Общи условия

Активация на акаунт