«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 741 отговора

—офи€

ћнени€: 0
—айта за качване ми изтлил всички файлове ooooh!да му го и на майка му и баща му и лодата до 9 кол€но #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ћайкоооо ами сега труд на в€търа миличка качвай го в датата или не става

¬ докса ще ги кача ама големите файлове незнам Rolling Eyes
÷итирай

Plovdiv

ћнени€: 2
ƒобър ден и хубав петък! Peace

ѕривет на всички! wavey

–ени, Hug за поредната хубава вертуална ‘≈мирска къщичка!  акто винаги е перфектно оформлена! newsm51

—нежи, Hug за прекрасните колажи! smile3525 «адобр€ваш! smile3501

Ѕлагодар€ за кафенцата, закуските, сладичкото, музиката! Hug

Ѕлагодар€ за превода на ≈ѕ»«ќƒ 31-ви! Hug
ƒзверче, –енате, »рка, специални поздравлени€, за труда, който се положили и за времето, което сте отделили! Hug newsm20

Ѕлагодар€ и за инфото за нови€ проект на ’азал! Hug

»рка, Hug честити чащури...ћного си красива с тоз ≈мко! Peace

ћарги, Hug
«а поредни€ прекрасен финал на миналата тема! newsm51
ћного ми харесва стиготворението на ¬алентин …орданов - „етирилистна детелина! Ѕлагодар€, за което! Hug newsm51
ћарги, също огромно благодар€ и за поста ти за ‘ериха...интересен, допада ми позици€та ти! Peace

Ќа 100% съм съгласна с теб...Ќ€ма какво да допълн€.
ћного ми хареса как сравн€ваш детенцето с ‘ериха, нейни€т св€т с негови€, неговата мечта с шанса й за бъдеще.

ƒа, наистина ≈мир и ‘ериха гледаха по-различен начин на св€та около т€х. “ой бе готов да се абстрахира напълно от всичко и всички, докато т€ - не. ѕричините за това са не само бремето на лъжите й, но и средата, възпитанието, семейството. –азбира се, че средата, в ко€то беше отраснала и живееше, е отражение на нейните мисли и действи€.

—поред мен, това е така, защото ≈мир много по-лесно се приспособ€ваше и по-лесно се освободише от всичко, имаше по-обширни възгледи, а ‘ериха е жив€ла в едно затворено пространство.

‘ериха не мислише за себе си, т€ не можеше да се отдаде /както искаше ≈мир/ на него и любовта им, винаги € интересуваха другите, на преден план постав€ше т€х пред себе си, пред него и пред любовта им. “рудно е да живееш в един измислен св€т с куп лъжи. ј след това...след това н€маше смелост да се изправи очи в очи с реалността и да € приеме такава каквато е ...—традаше и се измъчваше само заради една премълчана истина, от ко€то искаше да се абстрахира но не можеше...“рудно й беше да живее този двоен живот - през ден€ да бъде една различна ‘ериха в университета и пред ≈мир, а вечер да бъде дъщер€та на портиера...«атова тр€бваше по-скоро да се отърве от тази тежест...

ќпределено ‘ериха води гол€ма вътрешна борба. “€ обича много ≈мир, лесно е да се каже т€ тр€бва да му каже, но е много трудно да се направи. “€ е силна, но пред любовта и загубата и всички ставаме слаби. “€ застава срещу вс€какви норми, пренебрегва всички забрани, които е определило  семейството.

Ќаистина ћарги, може би пов€рва на бъдещето си с ≈мир, след като вид€ как той се отнесе с момченцето, имаше кураж и увереност да си признае. Ќо според мен ƒжансу не бе човека, който тр€бваше първи да научи.  акто й каза майка й, че първо тр€бваше да признае истината на ≈мир, да го хване за ръка и да застане чак тогава гордо пред ƒжансу. јко ‘ериха иска да € нарани това бе начина, гледката на ‘ериха и ≈мир заедно, щеше да и е достатъчна на ƒжансу.

«а епизода от вторник по-късно...евентуално Peace

Ќие ще излизаме на разходка с малката в това хубаво слънчево време! Very Happy

’убав усмихнат петък!
« ѕоследна редакци€: пт, 12 апр 2013, 13:07 от skakalinka »
÷итирай

ћнени€: 4 599
ѕривет bye и на по€вилите се след мен.
јни,
—крит текст :
всичко е добре, щом завършва положително, а в случа€, без жертви или осакатени.
ћай вече, ще си играем на гоненица с тези сайтове. ooooh!
—нежи, излишно е да казвам всеки пък и след всеки твой колаж, че задобр€ до ниво съвършенство.
« ѕоследна редакци€: пт, 12 апр 2013, 13:06 от Neidjal »
÷итирай

ћнени€: 4 599

ато гледам снимката, баш, ще си е "Ўменти капели" по български. ooooh!

÷итирай

—офи€

ћнени€: 269
јз свърших сега отивам да гледкам 30 и 31 еп.  Mr. Green

ƒнеска по от рано започвам  Mr. Green  Crazy заради този съм готова да се откажа от „а  Crazy Crazy Crazy

много €к стил на обличане  hearts
÷итирай

—офи€

али Hug

Ќаде става въплос за нови€ сайт  Peaceдокса си лаботи Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 269
“цтцтц вс€какви откачен€ци има  #Crazy Ќ€къв ми пише във FB - имаш ли снимка на ко€то си боса и аз не му отговар€м и той продължава вика ми, а може ли да направиш  Shocked леле думи н€мам  #Crazy
÷итирай

в подножието на планината

ћнени€: 1 507
Ќаде, Hug и аз съм на мнение, че ще е " Ўменти капели" по български... ooooh!

ќпределено ‘ериха води гол€ма вътрешна борба. “€ обича много ≈мир, лесно е да се каже т€ тр€бва да му каже, но е много трудно да се направи. “€ е силна, но пред любовта и загубата и всички ставаме слаби. “€ застава срещу вс€какви норми, пренебрегва всички забрани, които е определило  семейството.

али, newsm10
÷итирай

Plovdiv

ћнени€: 2
јни, Hug
много лоша ситуаци€, важното е, че е н€мало жертви Peace

—нежи, Hug колажите ти са върхът! Hug bouquet ќсобено този с афиша, много ми харесва! bouquet
÷итирай

ѕод —ините камъни

ћнени€: 1 974
“цтцтц вс€какви откачен€ци има  #Crazy Ќ€къв ми пише във FB - имаш ли снимка на ко€то си боса и аз не му отговар€м и той продължава вика ми, а може ли да направиш  Shocked леле думи н€мам  #Crazy
hahaha hahaha hahaha , луди хора
÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 10
 али,Ќаде,«везда,  wavey wavey wavey

÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 10
 али Hug

Ќаде става въплос за нови€ сайт  Peaceдокса си лаботи Laughing

–енка, ще се справиш!ѕращам ти един помощник от бъдещето. .. hahaha hahaha hahaha «нам,че не е шега работата,ама...като ти дойде водата до брадата,горе главата .

÷итирай

—офи€

”милам за то€ колаж Love Love Love

—упел „атай ще помогне Laughing bouquet

—ъншайн 35 35 35
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 933
јз свърших сега отивам да гледкам 30 и 31 еп.  Mr. Green

—крит текст :
ƒнеска по от рано започвам  Mr. Green  Crazy заради този съм готова да се откажа от „а  Crazy Crazy Crazy

ћладичко си кръвта ти ври, но мол€ те слагай в скрит текст фантазиите си когато не са по темата
÷итирай

—офи€

јз свърших сега отивам да гледкам 30 и 31 еп.  Mr. Green

—крит текст :
ƒнеска по от рано започвам  Mr. Green  Crazy заради този съм готова да се откажа от „а  Crazy Crazy Crazy

ъв е то€ ooooh!јбе вие у физиономи€та не гледате ли #Crazy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
105-119 от 741 отговора