Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 086
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 312
Иве, наистина ти е супер последния грим  Heart Eyes

Фокси, и ти си разкошна, както винаги  Flutter Кои са сенките?

Аз също нямам проблем със Супершока на Ейвън  Peace Имам всичките цветове, без един от последните. Но аз на водната линия не ги ползвам, там ми лютят. Но за външно очертание под миглите става супер и няма мърдане цял ден  Peace

Аз последно точно на водна линия бях слагала, до вечерта очите ми бяха зачервени, с кръвоизливи (което не ми се е случвало никога от грим), сухи...много силно дразнене получих. Като се погледнах в огледалото моливът се беше разтекъл и размазал извън водната линия. На долните мигли като очертавам гледам да слагам в самата основа на миглите, защото формата на окото ми не позволява да очертавам по-надолу, тогава очите ми придобиват окръглен вид. Съответно Супершока, отърквайки се в миглите, се напластява по косъмчетата и се получават едни топченца. Ще взема да го пусна в размените  Crossing Arms

# 301
  • Мнения: 4 428
Мерси Hug
Весе, имаш ли Какито и Плъмфъл? А Кобалт от Мега Импакт?
Тук ги няма вече и май ще поръчам от ибей. ooooh!

Аз ги загледам от последните 2-3 години, така че по-старите ги нямам. Но имам един син Кобалт на Супершок - жестоко синьо с блестящи частички  Flutter

# 302
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 709
Мерси Hug
Весе, имаш ли Какито и Плъмфъл? А Кобалт от Мега Импакт?
Тук ги няма вече и май ще поръчам от ибей. ooooh!

Аз ги загледам от последните 2-3 години, така че по-старите ги нямам. Но имам един син Кобалт на Супершок - жестоко синьо с блестящи частички  Flutter

Ужасна си. ooooh!
Дали ще ми стои добре този нюанс, че много му се чудя.  Thinking

Гадамер, ти кой цвят имаш?
Аз днес за първи път сложих във водната линия от Флаш-а, ще пиша, ако ми създаде проблеми.

# 303
  • Мнения: 4 428
 Mr. Green  Мисля, че ще ти отива, то е доста тъмно синьо  Wink Но беше от някаква лимитирана серия, в момента го няма  Rolling Eyes

# 304
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 709
Mr. Green  Мисля, че ще ти отива, то е доста тъмно синьо  Wink Но беше от някаква лимитирана серия, в момента го няма  Rolling Eyes

Знам, че го няма - затова гледам в ибей. 12 лв го има най-евтино. ooooh!

# 305
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 312
Моят е тъмно зелен, аква нещо си, ако не се лъжа. Преди 2 каталога го взех.

# 306
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 709
Моят е тъмно зелен, аква нещо си, ако не се лъжа. Преди 2 каталога го взех.

Аква Поп имаш значи. Моя, с който съм днес на горния клепач е той, но за мен е син. Laughing

# 307
  • Мнения: 4 428
Да, Акуата е по-скоро синкав, но има и зелено в него - типичен цвят за името си  Wink

# 308
  • Мнения: 242
Ивче, почвай да ползваш здраво моливи Heart Eyes Така очите ти изглеждат още по-красиви
Peace

Фокси, и ти си разкошна, както винаги  Flutter Кои са сенките?

Светлозеленото е Seventeen Silky shadow high pearl - #237 mint, а тъмнозеленото - Essence eyeshadow - #27 love talk.

# 309
  • Мнения: 2 214
Аз съм доста разочарована от шока на Ейвън - за водна линия при мен изобщо не става, размазва се, разтича се, влиза ми в окото. За горния клепач става, но после ме дразни, че много трудно се маха. Подобно на 24/7 на UD има склонността да се натрупва на малки топченца по миглите, ако минавам под окото. Формулата им е доста близка, явно такива моливи не са подходящи за мен, въпреки че се мажат като масло....или точно заради това.
+1 направо ми идва да ги намятам в коша, точно за водната линия ги взех Sick
Ивче много много ти отива последния грим.
Фокси, страхотна прицизност, толкова чисто изпълнение, само едно ми липсва, разнообразие. Всичките ти гримове този тип, рядко (може би само веднъж)съм виждала да правиш опушен. Моля те приеми го като молба опитай нещо съвсем разнично, ама въобще не характерно за теб  bouquet

# 310
  • Мнения: 242
Аз съм доста разочарована от шока на Ейвън - за водна линия при мен изобщо не става, размазва се, разтича се, влиза ми в окото. За горния клепач става, но после ме дразни, че много трудно се маха. Подобно на 24/7 на UD има склонността да се натрупва на малки топченца по миглите, ако минавам под окото. Формулата им е доста близка, явно такива моливи не са подходящи за мен, въпреки че се мажат като масло....или точно заради това.
+1 направо ми идва да ги намятам в коша, точно за водната линия ги взех Sick
Ивче много много ти отива последния грим.
Фокси, страхотна прицизност, толкова чисто изпълнение, само едно ми липсва, разнообразие. Всичките ти гримове този тип, рядко (може би само веднъж)съм виждала да правиш опушен. Моля те приеми го като молба опитай нещо съвсем разнично, ама въобще не характерно за теб  bouquet

 Peace
Ми то нехарактерно за мен е единствено да ходя без грим или без тъмен молив във водната линия:) Кажи как искаш да ме видиш и съм готова да го направя. Какъв ще е крайният резултат и друг въпрос Laughing
Обикновено когато се показвам, това са гримове, с които съм през съответния ден и с които ми харесва как се променя формата на очите ми. Не че не мога по друг начин. Ако не съм с очна линия например очите ми стават съвсем други, а аз съм си свикнала да си ходя така в ежедневието. Ако пък съм с по-нюд грим няма смисъл да се показвам. Апарата няма да улови нищо от идеята.
Кажи ми как искаш да ме видиш. Даже сега ми разчовърка интереса и наистина ми се прииска да се гримирам по друг начин Peace

# 311
  • Мнения: 1 110

foxita, прекрасна  bouquet както винаги. Перфектен и много красив грим, поздравления!

# 312
  • Мнения: 2 214
Фокси радвам се че съм те "разчовъркала"  Laughing ще видя вечерта малките като легнат да си харесам нещо и много се радвам че се съгласи да го направиш за мен Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 2 214
избрах нещо което е нетипично за теб, ето няколко предложения ти избери кое ще пробваш.
http://cs411431.vk.me/v411431161/48eb/xBMMYv4pUhM.jpg
http://elenmakeup.com.ua/files/vecherniy_makiyazh_1358710517.jpeg
http://major-site.ru/wp-content/uploads/2013/03/%D0%B2%D0%B5%D1% … D1%8F%D0%B6-1.jpg

# 314
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Ивче  Hug много ми хареса - последния ти грим, особено на отворени очи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт