Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-744 от 744 отговора

Анкета

Кой казва на Гюней къде е Джемре?

Въведи твоя глас

Актьорски състав:

Нови актьори от Сезон 2:

Кадри от филма

Клипчета на viki yo

Сценаристките на филма - Едже Йоренч и Мелек Генчоулу

Kuzey-Guney
Север - Юг
Kuzey Güney е историята на двама братя Kuzey и Güney. Kuzey (на турски означава Север) е смел но безразсъден, бунтар, трудно овладява гнева си, безстрашен, не търпи несправедливост, нетърпелив и често юмрукът му говори вместо него. Güney (ознчава Юг) е негова противоположност. Той е спокоен, търпелив, не действа без да мисли, работлив, но и страхлив. Единственото общо между двамата е любовта им към Джемре .
(от http://www.kuzeyguney.com/)

Участват (във втори сезон):
   Kıvanç Tatlıtuğ като Kuzey Tekinoğlu
   Buğra Gülsoy като Güney Tekinoğlu
   Öykü Karayel - Cemre Çayak, дъщеря на Gülten,
   Bade İşçil - Banu Sinaner, дъщеря на Atilla Sinaner по-късно става годеница на Güney
   Mustafa Avkıran - Samir 'Sami' Tekinoğlu,пекар,баща на Kuzey и Güney, родом от Карадениз.
   Semra Dinçer - Handan Tekinoğlu, майка на Kuzey и Güney, съпруга на Сами, омъжила се за него против волята на семейството си.
   Zerrin Tekindor - Gülten Çayak, фризьорка, майка на Джемре
   Ünal Silver - Atilla Sinaner, богат бизнесмен, баща на Banu.
   Kaan Taşaner - Şeref, полицай, преследващ Kuzey
   Çağdaş Onur Öztürk - Barış Hakmen, полубрат на Banu, има връзка с Venüs Tezerel
   Göksen Ateş - Venüs Tezerel, бивша приятелка на Barış
   Hazar Ergüçlü - Simay Canaş, приятелка и по-късно съпруга на Kuzey
   Turgay Kantürk - Ferhat, най-големият враг на Kuzey's, когото бащата на Кузей наема да защитава сина му в затвора.
   Merve Boluğur – Zeynep, дъщеря на притежател на фотостудио, приятелка от детинство на Джемре, моден дизайнер от Италия, в която Кузей се влюбва.
   Hale Soygazi - Ebru, майка на Banu и Barış, богата бизнес дама, която се връща от Щатите след смъртта на Атила Синанер.
   Serhat Teoman - Burak Çatalcalı - бивш любовник на Бану
     Nihan Okutucu - Deniz - дъщеря на Ferhat

Сценарий:   Ece Yörenç, Melek Gençoğlu
Режисура:   Mehmet Ada Öztekin, Nezaket Çoşkun Sevinç
Тематична музика:  Toygar Işıklı
Композитор:   Toygar Işıklı   
Продуцент:   Kerem Çatay
Компания:   Ay Yapım
Излъчване:   Kanal D

Вход свободен за всякакви мнения

Трейлъри към Филма:
Епизод 1 Епизод 1-2 Епизод 1-4 Епизод 2 Епизод 2-2 Епизод 3 Епизод 4 Епизод 5 Епизод 6 Епизод 7 Епизод 7 Епизод 8 Епизод 9 Епизод 10 Епизод 11 Епизод 11-2 Епизод 12 Епизод 13 Епизод 14 Епизод 15 Епизод 16 Епизод 17 Епизод 18 Епизод 19 Епизод 20 Епизод 21 Епизод 22 Епизод 22-2 Епизод 23-1 Епизод 23-2 Епизод 24 Епизод 25 Епизод 26-1 Епизод 26-2 Епизод 26-3 Епизод 26-3 Епизод 27 Епизод 28 Епизод 29 Епизод 30-1 Епизод 30-2 Епизод 31-1 Епизод 31-2 Епизод 32 Епизод 33-1 Епизод 33-2 Епизод 33-3 Епизод 34-1 Епизод 34-2 Епизод 34-3 Епизод 35 Епизод 36 Епизод 37 Епизод 38 Епизод 39-1 Епизод 39-2 Епизод 40 Kuzey Güney 2.Sezon Fragman 1 Kuzey Güney 2.Sezon Fragman 2 Kuzey Güney 2.Sezon Fragman 3 Kuzey Güney 2.Sezon Fragman 4 Епизод 41 Епизод 42 Епизод 42-2 Епизод 43 Епизод 44 Епизод 45 Епизод 46-1 Епизод 46-2 Епизод 46-3 Епизод 47-1 Епизод 47-2 Епизод 48-1 Епизод 48-2 Епизод 49-1 Епизод 49-2 Епизод 49-3 Епизод 50-1 Епизод 50-2 Епизод 51-1 Епизод 51-2 Епизод 52-1 Епизод 52-2 Епизод 53 Епизод 54 Епизод 55 Епизод 56 Епизод 57-1 Епизод 57-2 Епизод 58-1 Епизод 58-2 Епизод 59-1 Епизод 59-2 Епизод 59-3 Епизод 60 Епизод 61 Епизод 61-2 Епизод 61-3 Епизод 61-4 Епизод 61-5 Епизод 62 Епизод 63 Епизод 64 Епизод 64-2 Епизод 65 Епизод 65-2 Епизод 66 Епизод 66-2 Епизод 67 Епизод 68 Епизод 68-2 Епизод 68-3 Епизод 69 Епизод 69-2 Епизод 70

връзки към темите
TEMA 1 TEMA 2 TEMA 3 TEMA 4 TEMA 5 TEMA 6 TEMA 7 TEMA 8 TEMA 9 TEMA 10 TEMA 11 TEMA 12 TEMA 13 TEMA 14 TEMA 15 TEMA 16 TEMA 17 TEMA 18 TEMA 19 TEMA 20 TEMA 21 TEMA 22 TEMA 23 TEMA 24 TEMA 25 TEMA 26 TEMA 27 TEMA 28 TEMA 29 TEMA 30 TEMA 31 TEMA 32 TEMA 33 TEMA 34 TEMA 35 TEMA 36 TEMA 37 TEMA 38 TEMA 39 TEMA 40 TEMA 41 TEMA 42 TEMA 43 TEMA 44 TEMA 45 TEMA 46 TEMA 47 TEMA 48 TEMA 49 TEMA 50 TEMA 51 TEMA 52 TEMA 53 TEMA 54 TEMA 55 TEMA 56 TEMA 57 TEMA 58 TEMA 59 TEMA 60 TEMA 61 TEMA 62 TEMA 63 TEMA 64 TEMA 65 TEMA 66 TEMA 67 TEMA 68 TEMA 69 TEMA 70 TEMA 71 TEMA 72 TEMA 73 TEMA 74

Линк към преведените епизоди
Сезон 1
http://www.viki.com/videos/145794v-kuzey-gney
Сезон 2
http://www.viki.com/channels/9145-kuzey-guney-season-2/videos/78241/1

Епизодите може да гледате в оригинал, с английски и бг субтитри и тук:
http://www.keyfiseyir.com/bg/watch/3892/kuzey-guney/58
(Разгъвате страницата и се показват и предишните епизоди)

С благодарности към преводачките

Филмът може да гледате онлайн:
http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
http://www.etvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod
http://www.bedavatvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.online-tv-izle.com/online-kanal-d-izle
http://www.diziizle.net/
http://www.hdtvler.com/kanal-d/
http://bg-gledai.tv/online-kanal-d

Торенти
www.lapache.info
www.nitro.org
www.data-bg.org

Линк към руския форум
http://www.ashkimsin.ru/chayxana/topic13470s0.html?start=0

Линк към английския форум
http://board.whatisfatmagulsfault.com/index.php?/forum/48-kuzey-gueney/

Play Thumb

« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 22:22 от RominaB »
Цитирай

Пу първа! Hug

Хиляди благодарности за новата тема! Да си я изпишем само с хубави неща!  :bouquet:

Ромина, благодаря ти от сърце за отделяното време и усилия! Hug

Няма общ знаменател за разбирателство или неразбирателство с близки роднини. Колкото хора , толкова и различни съдби и житейски драми, но е факт ,че както има в едната крайност така и в другата. Не съм срещала успешна универсална рецепта за възпитание на децата,ако някой знае нека сподели...
Сложно е да родителстваш така ,че хем агнето да е цяло хем вълка сит.Соломоновата мъдрост е трудно приложима. Единственото което е неоспоримо според мен е , че личния пример е водещ . Няма как да искаш едно поведение от децата си ,а ти сам да не го спазваш.

Така е, съгласна съм. Именно личният пример е важен. Колкото и да няма универсална рецепта за възпитание на деца обаче, едно е сигурно - демонстрира ли се в семейството и сред членовете му равенство и уважение към абсолютно всеки и неговите нужди и желания, без да се правят явни предпочитания и толериране на някого, както и нечестности, премълчавания, прикриване на грешки - тези неща ще бъдат усвоени като модел на поведение.
При Гюней - точно обратното - майката винаги е засвидетелствала специално отношение към него, оттам - едно абсолютно незаслужено и необосновано високо его и мнение за себе си, той се счита за повече човек от брат си, без грам съвест и свян стъпква най-изконни човешки права и нужди на ближния си и хората около него, смята се за нещо повече от всички, както и заради толерирането и прикриването на грешките му се е научил, че винаги ще се измъква и може да остава ненаказан, обвинявайки някой друг. Отвратително.

Зейнеп се надявам да остане реабилитирана и осъзната. Много силно се надявам това да стане. Защото тя не е лош човек. Ще намери и тя своето щастие, просто не при Кузей и със сигурност не по този път, който го върви досега - на отмъщение, гняв и омраза. Peace
Ама да видим какво са й приготвили.
Цитирай

Роминка,  Love newsm51 На хаирлия да е ! Peace
Цитирай

Благодаря за темата, Роминка! bouquet

Не съм сигурна, че ще е кротка и спокойна.  Thinking
Цитирай

Не е и нужно, иначе ще е скучна  Laughing
Цитирай

Ромина... bouquet

Цитирай

Не е и нужно, иначе ще е скучна  Laughing

Ами вече е доста монотонна.
Цитирай

Пльос и аз Party

Роминка, Hug Благодаря за темата

Цитирай

Грижовна Ромина, добра newsm51Благодаря!
Цитирай

Забелязах нещичко докато гледах 69 серия...
Вижте дървото пред къщата на Джемре...0:06:22 и в откъс 0:26:45 Джемре е облечена в една и съща блуза , дали става въпрос за различен период от време , което е минало , или просто са снимани по различно време сцените според вас?

И пак при изпращането на Джемре. от Гюлтен към таксито на Юнос.1:26:09  newsm78

Play Thumb
Цитирай

Ромина newsm21 newsm76 newsm21

Цитирай

благодаря на Ромина за новата тема Peace Peaceглвдах 1 част на 69еп. с правод ooooh!така си и знаех....говоря за разговора между гюн икузей newsm78само на мен ли ми се стори,но кузей каза,че заминава за да  спази обещанието което си е дал,а не което е дал на баръш...????тва нашето май голям бастун ще дойде....????може ли само заради едната гордост да си причиняваш такава болка??? newsm78ако филмът няма щастлив финал и причината за това,дори косвена да е от неговата гордост....незнам..НАМА ДА МУ ПРОГОВОРЯ ЦЯЛ ЖИВОТ Peace
Цитирай

благодаря на Ромина за новата тема Peace Peaceглвдах 1 част на 69еп. с правод ooooh!така си и знаех....говоря за разговора между гюн икузей newsm78само на мен ли ми се стори,но кузей каза,че заминава за да  спази обещанието което си е дал,а не което е дал на баръш...????тва нашето май голям бастун ще дойде....????може ли само заради едната гордост да си причиняваш такава болка??? newsm78ако филмът няма щастлив финал и причината за това,дори косвена да е от неговата гордост....незнам..НАМА ДА МУ ПРОГОВОРЯ ЦЯЛ ЖИВОТ Peace

Laughing Пък аз повече филм на двете кукувелки няма да гледам!  Peace Достатъчни ми бяха ЗП и Менекше и Халил с гаден край.
Цитирай

Laughing Пък аз повече филм на двете кукувелки няма да гледам!  Peace Достатъчни ми бяха ЗП и Менекше и Халил с гаден край.

Така де, защо Къванч/Кузей да го отнася? Ще съботираме на най-високо ниво. 35
Цитирай

Роминка благодаря за новата тема  bouquet bouquet bouquet

Цитирай

Едно пиленце ми каза, че ще има изненада на финала и преобладаващата част от зрителите ще е напълно задоволена и доволна. Peace Финалния  и окончателен сценарий е готов поне от месец... Whistling Laughing
Цитирай

Със сигурност се вещае трагичен край!
Зрителите на турските драми малко на мазохизъм избиват.
Цитирай

Едно пиленце ми каза, че ще има изненада на финала и преобладаващата част от зрителите ще е напълно задоволена и доволна. Peace Финалния  и окончателен сценарий е готов поне от месец... Whistling Laughing

Сериозно???????? не се шегувай, моля! Very Happy
Цитирай

Роминка  Love благодаря ти за хубавата тема!  :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:
Шани Hug благодарение на Дафне, няма да е никога монотонна  35 35 35
Перфектр пу,пу,пу да не те чуе дявола...може ли така да ни разваляш настройката 35 35 35
Цитирай

Със сигурност се вещае трагичен край!
Зрителите на турските драми малко на мазохизъм избиват.

Ааа, не, не е така!  Peace За Фатмата много скачаха да не е трагична развръзка, щот* им писнало  Laughing

Аз като гледам двете кляфки как си променят нещата, не вярвам даже да са наясно какво ще правят накрая  Mr. Green
Цитирай

Дано, Добро Утро !
Толкова много е публиката, която очаква щастлив край за тази красива, истинска, и толкова изстрадана любов !
Преди този щастлив край искам да видя един Кузей, борещ се за любовта на Джемре, искам да го видя този миг. Не ми стига все тя да е активната страна, макар че олмазът отдавна падна.
Искам Кузей високо да изкрещи на всички /достатъчно да чуят Гюней, Баръш, Зейнеп, Хандан/ - Обичам Джемре , тя е моят живот ! Обречени сме един на друг ! Дължим си един на друг да сме заедно и ще бъдем заедно, докато смъртта ни раздели ! Love
Цитирай

Перфектр пу,пу,пу да не те чуе дявола...може ли така да ни разваляш настройката 35 35 35

1-2 птички пролет не правят, Фенооо... Харесва ли ти, че  да те наричам и аз така? ooooh!
Цитирай

Сериозно???????? не се шегувай, моля! Very Happy

Сериозна съм .. smile3521
Цитирай

Роминка, и благодаря за хубавата ни тема  bouquet bouquet bouquet
Цитирай

1-2 птички пролет не правят, Фенооо... Харесва ли ти, че  да те наричам и аз така? ooooh!

Шанеее, всичко видях в тия теми, само не монотонност.  newsm78
Цитирай

Лелееее, чак сега видях, че има анкета ! ooooh!
Ми идея си нямам от къде ще разбере ! Пък и не е важно, според мен, ясно беше, че ще разбере !  Peace
Цитирай

Шани, Зизу само ме нарича така, има моето съгласие, след като ме попита. Ама ако ти е драго...
Я аз пак да си постна любимата снимка

Все по-сигурна съм, че финалът ще ми хареса...
Гласувах в анкетата за Гюлтен, пък да видим.
Цитирай

Шанеее, всичко видях в тия теми, само не монотонност.  newsm78

Добре, че има 2-3 потребителки дето разбутваме статуквото със съмнения във ВНЛ-то!
Иначе е повече от монотонно...
Цитирай

Фенче, и моята любима. Благодаря ти, че я постна. Сякаш нежен пролетен вятър влезе в темата, толкова са чисти, красиви, одухотворени.
Цитирай

Добро утро, като тръгна да пиша и така се зазяпвам в подписа ти, че забравям какво исках да кажа...много ми харесват точно там на лодката точно с тези си погледи един към друг. Едновременно свян и откритост и дързост има...уникални! Колко би било хубаво наистина да има хубав край!

Ааа, не, не е така!  Peace За Фатмата много скачаха да не е трагична развръзка, щот* им писнало  Laughing

Като стана въпрос за Фатмето, онзи ден си мислех, ако Дафне гледаше тогава с нас, какво ли щеше да бъде - ъпсурд, никога няма да са заедно Фатма и Керим, те са кармично разделени и предопределено от съдбата никога да не са заедно, Фатма никога няма да забрави онази нощ и да предаде себе си и вътрешните си устои и убеждения, тази любов ще й носи само мъка и нещастие...за мене там нещата бяха в пъти по-трудни и сложни и обречени от тук...една жена и един мъж, които ги разделя огромна, наистина непреодолима на пръв поглед пропаст - и лична, и социална, и обществена...всякаква! И толкова мъка, страдание, ужаси, докато вървяха един към друг. И какво в крайна сметка? Изневери ли Фатмагюл на себе си, задето се пребори с вътрешната си нагласа и си даде шанс да е щастлива? Не мисля. Моля се само същото да направи и Кузей. Защото всички пречки и бариери са в неговата глава. И не са за негово добро. Peace

Права е Фенчето - с Дафне никога не е скучно. Peace

Но темите и с и без нея и останалите "разбутващи ВНЛ-то" определено не са монотонни и скучни.

Интересно ми е, Шаане, за тебе този филм само до ВНЛ-то ли опира? Защото това, че повечето потребители тук сме на едно мнение по отношение на ВНЛ-то, не означава, че не коментираме целия останал филм с всичките му сложни и противоречиви герои и че нямаме различни мнения по останалите казуси, ситуации, герои, действия и т.н.
Цитирай

завравих дедови САМИ и той ме издразни заради първия си разговор по телефона... #2gunfireстой си там, добре направи,че замина...ДРЪН,ДРЪН.Той си гушка айнур-а наште сладурчета ...???оффф,а ушким беше на наша срана беее САМИ newsm78
Цитирай

Мен ВНЛ-то не ме интересува особено, интересува ме как ще се развият отношенията между двамата братя. А за *разбутването* си имам собствено мнение  Peace
Цитирай

Боби, Hug споко мац, Кузей сега кат разбере какъв брат има...ще падат и дрехи и задръжки.
Може би това ще е преломния момент за тоталното реабилитиране на ВНЛ-то Peace

Фенооооуууу, Love не съм съгласна друг да те нарича така...тва си е мое ноухау. Laughing

Цитирай

Зизку, ама искам да го чуя на висок глас, пред всички  Love
Стига толкова мъка и страдание, заради другите, заслужават да бъдат заедно и да са щастливи.
А който не може да преглътне любовта им, ако ще и родния брат да е това, излиза просто от живота им. Куфарите и някъде надалеч.
Цитирай

Тинтири, Hug за 90% от пишещите тук ВНЛ- то е приоритет във филма. За мен ВНЛ-то е падение, пропастта, заради която стигнаха до тук героите! Peace
Цитирай

Romina, благодаря за темата  :bouquet:
Защо ли тази разходка с лодка ми напомни един мой много любим филм" тетрадката" и там така се гледаха в лодката и да не ви казвам какво стана като слезнаха Wink
Цитирай

Аз съм в тези 90 %, ако не бях в тях, отдавна да съм спряла да гледам филма.
Що да си губя времето или да убеждавам другите, как не са прави.
Цитирай

Зизку, ама искам да го чуя на висок глас, пред всички  Love
Стига толкова мъка и страдание, заради другите, заслужават да бъдат заедно и да са щастливи.
А който не може да преглътне любовта им, ако ще и родния брат да е това, излиза просто от живота им. Куфарите и някъде надалеч.
Алиска, Hugточно тва имам в предвид и аз. Вчера писах по тая тема. Гюню да си Фаща шуштавите и пътя кат не му уйдисва.
Виж кат пристана на Бану, Джема как добре го понесе. Много и пукаше на папука, ко' прай Гюню тука. Не замина щото не й дреме.
Цитирай

Ами аз от първия момент съм казала, че това не е филм за ВНЛ - то . Въпреки, че напоследък започвам да имам съмнения какво точно гледам !  Mr. Green И някак си, като чета, освен за тази “изпепеляваща“ любов, рядко има обсъждане на противоречиви характери, интересни казуси и т.н. А, забравих - има - готварските постове, са ми особено любими !  35 35 35
Цитирай

shaane , а ти как ги виждаш нещата м/у братята ако Джемре я нямаше? Спомням си как Гюней полудя и затова че Кузей е прибрал Хандан когато той я изгони... Помня и бизнеса в който уж бяха заедно как постъпи с брат си....
Цитирай

Боби, Hug споко мац, Кузей сега кат разбере какъв брат има...ще падат и дрехи и задръжки.
Може би това ще е преломния момент за тоталното реабилитиране на ВНЛ-то Peace

Фенооооуууу, Love не съм съгласна друг да те нарича така...тва си е мое ноухау. Laughing

Да,явно е от всички снимки-ще има кекс Peaceколко още доказателства му трябвят???не помни ли за катастрофа №2????как реагира гюней тогава,какво му каза??? Hugда си почва гинкобилобата и той. Peaceили пък да поиска касетата от баща си и когато късия се появи на хоризохта да си я пуска.
Цитирай

Ивана Hug, ами как ги виждам- или помирени, или разделени, ама по собствено желание, без намесата на ВНЛ!
Цитирай

Ивана Hug, ами как ги виждам- или помирени, или разделени, ама по собствено желание, без намесата на ВНЛ!
И ако са разделени, тогава какво значение има ВНЛ? А ако Джемре ще е единсвената любов на Кузей? Да обърне гръб на любовта си заради брат му с който не си говорят?
Цитирай

Ромина, благодаря за темата! bouquet
Цитирай

Тинтири, Hug за 90% от пишещите тук ВНЛ- то е приоритет във филма. За мен ВНЛ-то е падение, пропастта, заради която стигнаха до тук героите! Peace

Шаане,  Hug
трудно ми е да го повярвам това. Наистина има много хора, които тази любов ги докосва, харесват я, искат да се реализира, да има продължение, но освен нея има още много в този филм. На мене лично ми е най-интересно самата семейна драма в семейството Текиноолу. И защо става така - дали заради Хандан и Сами и заради кое по-точно, дали заради самите Кузей и Гюней и техните характери, дали заради обстоятелствата в живота им...
Някъде пишеше, че ако не била катастрофата, никога нямало да се разкрие какъв е Гюней примерно. Съвсем не съм съгласна с това. Мисля че той рано или късно щеше да започне да спъва брат си по неговия собствен път на успеха. Защото му завижда. Това е. Защото иска да е единствен, неповторим, най-най. Може би такива са били тежките и непосилни очаквания на мама Хандан към него от малък и той просто се е слял с тях и не може да съществува по друг начин, знам ли...но той просто е такъв. С и без Джемре.

Присъединявам се към въпроса на Ивана - ти как виждаш нещата между братята, ако я нямаше Джемре? Всъщност...въпросът е интересен за всички. Peace
И в крайна сметка - от нас зависи какво точно ще коментираме по филма. Кой каквото му е интересно. Но тук съм виждала страхотни коментари за Гюней, за Сами, за Хандан, за Баръш, за Бану, за Симай, за различните сложни взаимовръзки между хората, за причини, следствия и резултати, за отговорност и противоречия...интересни, различни и провокиращи мнения, които правят темата съвсем не монотонна. А това, че по въпроса за ВНЛ-то повечето сме на едно мнение - какво да се прави, каквото показват - това коментираме. Peace Ако показваха тези погледи на Кузей към Зейнеп, щяхме да коментираме тяхната голяма любов. Ама йок.
Цитирай

Ами аз от първия момент съм казала, че това не е филм за ВНЛ - то . Въпреки, че напоследък започвам да имам съмнения какво точно гледам !  Mr. Green И някак си, като чета, освен за тази “изпепеляваща“ любов, рядко има обсъждане на противоречиви характери, интересни казуси и т.н. А, забравих - има - готварските постове, са ми особено любими !  35 35 35
 Госпожа, Hug е не си права сега. Обсъдили сме всички герои включително и Джан. Пък за него се изписаха 3-4 стр. в които нямаше какво да се каже освен да наредим емотиконни вериги.
А, само Кралицата написа за него повече от 2 реда. Peace

Дай някой персонаж, ще го обсъдим отново.

А, сетих се...май само на Айнур не сме отделили почетните 3-4 стр.
Цитирай

shaane, Не точно ВНЛ-то , ами това ,че по -скоро искаме да видим края на Кузеевите мъки и това той да е щастлив. В случая неговото щастие е Джемре.

не мога да отрека предаността на Джемре в чувствата и когато ги осъзна. Това момиче е отдадено на 1001 % на Кузей и в мъката си и радостта и в надеждата и грешките, тя го е качила на пиедестал и е готова на всичко заради него. Джемре диша заради него , а това ,че любовта им е взаимна оправдава трудностите и препятствията и определено заслужава да се изживее..

Тинтири страхотни постове от вчера пускаш  bouquet  

Цитирай

shaane, Не точно ВНЛ-то , ами това ,че по -скоро искаме да видим края на Кузеевите мъки и това той да е щастлив. В случая неговото щастие е Джемре.

не мога да отрека предаността на Джемре в чувствата и когато ги осъзна. Това момиче е отдадено на 1001 % на Кузей и в мъката си и радостта и в надеждата и грешките, тя го е качила на пиедестал и е готова на всичко заради него. Джемре диша заради него , а това ,че любовта им е взаимна оправдава трудностите и препятствията и определено заслужава да се изживее..

Тинтири страхотни постове от вчера пускаш  bouquet  

smile3501 newsm10 newsm51

Тинтири, страОтна си мац!!! newsm51 love001 newsm10 smile3501
Цитирай

Госпожата Hug, тази ВНЛ е кръг от трима! И около нея гравитират всички сюжетни линии, включително и неудачите в Текиноолу. Точно тя изкара на показ липсата на семейни ценности. Peace
Цитирай

Зизу, Hug ами виж последните няколко страници от старата тема, както и първите на новата !  Wink
Добре, че беше Гюней, че малко да се разнообразим !  Peace  Аз разбирам вълнението ви от предстоящите или по- скоро - очакваните сцени, ама в един момент става не само монотонно, но и лекинко досадно !  Peace
Особено, когато постовете са изпълнени с такъв патетизъм, че ум да ти зайде !  ooooh!

Не виждам проблем - вие вярвате, че Джемре е щастието на Кузей, аз, обаче не вярвам и за миг ! И понеже сте болшинство, ако няма няколко различни мнения, с които да се “позабавлявате“, си е направо скука !  Hug

Шане,  Hug ами в началото сюжетната линия беше съвсем друга, но....тайно и полека, съвсем я подмениха !  Peace Та щем или не щем, ще гледаме докъде, аджеба, ще го докарат с ВНЛ- то !
Цитирай

да се изкажя и по въпроса ако това се случи и на моето дете:да попадне в" любовен сестрински триъгълник"-имам само син.      ПАЗИ БОЖЕ...!
Цитирай

Ако хората по презумпция емоционално се раждат равни, откъде се появява завистта и злобата. Визирам Гюней де... Братя, израснали заедно къде се е зародила тази завист към Кузей? Ако завистта се ражда от дадена липса, какво ли му е липсвало ,че да я събере в такова количество ,че освен към брат си да извира и към бану , джемре, баръш, али...Наистина много сложен образ играе бура...
Цитирай

И ако са разделени, тогава какво значение има ВНЛ? А ако Джемре ще е единсвената любов на Кузей? Да обърне гръб на любовта си заради брат му с който не си говорят?

Ами огромно значение има в момента, да не говорим за началото на филма. Ако не беше Дж, а някакво хипотетичното ВНЛ, това, което гледаме сега едва ли би се случило. Дж е контрата и за двамата- заради нея може и фамилията да си сменят. Например Кузей Чаяк! Щото и без това е под чехъл!
Цитирай

Ми то щастието принципно е относително...за едни едно за други , друго..

Сетих се един лаф..
Няма любов без болка, казал заека и скочил върху таралежа  Laughing
Цитирай

Сетих се един лаф..
Няма любов без болка, казал заека и скочил върху таралежа  Laughing

А, и на Кузей работата му такава !  ooooh!
Цитирай

Сетих се един лаф..

...абе незнам каква му е , но силно се надявам да влезе в употреба в 70 епизод.. Whistling
Цитирай

Сетих се един лаф..

...абе незнам каква му е , но силно се надявам да влезе в употреба в 70 епизод.. Whistling

ТЦ !  Laughing
Цитирай

Забелязвам една странност - някои хора пишат за ВНЛ-то като за някакъв отделен зловреден субект, който е извън хората и извън техните желания или нежелания. То е ясно, че еднозначна дефиниция на любовта не може и не трябва да бъде давана, но тя определено е част от човека. Hug Част е от решенията му, направени по собствено желание Hug
Цитирай

Госпожата Hug, тази ВНЛ е кръг от трима! И около нея гравитират всички сюжетни линии, включително и неудачите в Текиноолу. Точно тя изкара на показ липсата на семейни ценности. Peace

Шаане, да разбирам ли от поста ти буквално това, което си написала - липсата на семейни ценности у семейство Текиноолу си е факт, а Джемре и ВНЛ-то просто са я извадили на показ? Но тя си е била там - с и без Джемре? Ето това казвам и аз. Peace

И аз като Госпожата в началото имах усещането, че сюжетната линия ще бъде съвсем друга. Но размишлявайки повечко, си мисля, че това е заради Ферат и проблемите на Кузей с него, а реално това време беше технологично нужното време за Гюней, за да израсте до такъв престъпник. Истината е, че още в самото първоначално резюме на филма е казано, че става въпрос за Кузей, Гюней - двамата братя и едно момиче, в което и двамата са влюбени. Така че малко вероятно е било въобще по първоначален замисъл Джемрето да е трябвало да остане извън фокус, напротив - тя е в цялата първоначална схема. Проследяваме развитието на братята и кой как си строи живота - по какъв начин, с какви средства и т.н. Джемре е само част от пъзела, да, най-голямата част, но не е единствената. Има го отношението и връзката с родителите, има я работата и начините на изкарване на прехраната - честно и открито или подло и задкулисно, има ги отношенията с другите - кой на каква база ги изгражда - на база заплахи, контрол, изнудване, или на база подкрепа, доверие, саможертва /Кузей има Али, Демет, Шереф - въпреки трудния си сприхав характер/, Гюней кого има? въобще този пъзел има много парчета, но безспорно Джемре е най-големият. Зададено си е в началото на филма като резюме и макар че съвсем в началото не ми изглеждаше, че така ще се развият нещата...за мене те станаха много логични - като започнем от осъзнаването на Джемре, минем през грешките и борбите на Кузей - със Зейнеп, с Ферат, и стинахме до признанието на Кузей, продиктувано от срещата му лице в лице със смъртта и Ферат, оттам - решението и борбата на Джемре за Кузей, всичките препятствия - Ферат, Зейнеп, Гюней, после и тези, които сама си причини Джемре - Баръш и Сиранер /нали трябва да се пълнят серии/ и т.н.

Добро Утро,  bouquet
Цитирай

Шаане,  Hug
трудно ми е да го повярвам това. Наистина има много хора, които тази любов ги докосва, харесват я, искат да се реализира, да има продължение, но освен нея има още много в този филм. На мене лично ми е най-интересно самата семейна драма в семейството Текиноолу. И защо става така - дали заради Хандан и Сами и заради кое по-точно, дали заради самите Кузей и Гюней и техните характери, дали заради обстоятелствата в живота им...
Някъде пишеше, че ако не била катастрофата, никога нямало да се разкрие какъв е Гюней примерно. Съвсем не съм съгласна с това. Мисля че той рано или късно щеше да започне да спъва брат си по неговия собствен път на успеха. Защото му завижда. Това е. Защото иска да е единствен, неповторим, най-най. Може би такива са били тежките и непосилни очаквания на мама Хандан към него от малък и той просто се е слял с тях и не може да съществува по друг начин, знам ли...но той просто е такъв. С и без Джемре.

Присъединявам се към въпроса на Ивана - ти как виждаш нещата между братята, ако я нямаше Джемре? Всъщност...въпросът е интересен за всички. Peace
И в крайна сметка - от нас зависи какво точно ще коментираме по филма. Кой каквото му е интересно. Но тук съм виждала страхотни коментари за Гюней, за Сами, за Хандан, за Баръш, за Бану, за Симай, за различните сложни взаимовръзки между хората, за причини, следствия и резултати, за отговорност и противоречия...интересни, различни и провокиращи мнения, които правят темата съвсем не монотонна. А това, че по въпроса за ВНЛ-то повечето сме на едно мнение - какво да се прави, каквото показват - това коментираме. Peace Ако показваха тези погледи на Кузей към Зейнеп, щяхме да коментираме тяхната голяма любов. Ама йок.

Тинтири Hug, в този контекст много отговори видях за "сбърканите хромозоми на Въшльото"- това ми се заби в съзнанието просто, извинете.  Всъщност повечето, а и ти, виждате любовта с очите на Кузей, не с разума! Не мисля, че се обича само със сърце, не може и без няколко капчици мозък, нали?  А и мисля, че любовта на която и да е дама- Х, У или Z, би "пречистила"  Кузей, ама видяхме и какъв е неговия доброзорлемски избор!
Утре ще продължа, че вече едвам се държа... Лека нощ!  Peace
Цитирай

Само една монотонност има тука и тя се казва Къванч, който смята друго скоро да си признава.  Rolling Eyes

Цитирай

някой може ли да ми каже,защо не на мирам 2част на серията във викито?? Hug
Цитирай

След края на първа започва автоматично втора, само натисни стрелката Smile
Цитирай

След края на първа започва автоматично втора, само натисни стрелката Smile
 love001
Цитирай

SmileТова с доброзорлемски ми хареса! Много точно съответства на същността на Кузей Smile
Цитирай

Въпреки всички критики по отношение на сценаристките не може да им се отрече професионализмът! Провокация има, провокация и поддържане на интереса.
Цитирай

Шаане, от дни наред отправяш явни провокации като постоянно ме цитираш. значи ако целиш да правиш скандали няма да стане. Аз не съм от 4Б клас.
отговарям ти за последно щото ми писна и от тук нататък вече ще те подминавам.

Да, Гюней е със сбъркана хромозома. Не е нормално да е толкова гаден, брутален и тн със собствения си брат. За мене е така и така съм го определила. Много пък на вътре го взимаш, човек ще каже, че е твоя син.
Да, аз гледам И за ВНЛ-то защото за мене братските отношения приключиха в 1-ва серия когато Кузей се качи в полицейската кола.
Да, Гюней е нещастник. Не може да губи и злобата блика от него на макс. Не може да има Джемре, ама и на Кузей не я дава. Възползва се от всичко, употреби всички.
Всеки в този каст е пострадал от него...дали директно или индиректно без значение.
Да, искам Джемре и Кузей да са заедно защото го заслужават.
Да, харесвам Джемре, защото е отдадена на 1001% на тази любов.

А, сега моля горещо да престанеш да се занимаваш с мен, както аз не се занимавам с теб.
Подминавай ме, не ме чети...в края на краищата аз си нося отговорност за всеки мой пост.
Не сме в клуб за литературно четене.

Аз разпускам тук и не искам да се товаря. Работата ми е достатъчно напрегната.

Хайде да се изтърпим до финала и да не правим сеири.

С този пост за мен нещата са приключени.
Не съм задавала въпроси и не очаквам отговори. Така или иначе няма да ги отразя.

Лека нощ! Hug
Цитирай

Ами огромно значение има в момента, да не говорим за началото на филма. Ако не беше Дж, а някакво хипотетичното ВНЛ, това, което гледаме сега едва ли би се случило. Дж е контрата и за двамата- заради нея може и фамилията да си сменят. Например Кузей Чаяк! Щото и без това е под чехъл!
А не мсилиш ли че ако не беше ВНЛ, щеше да е нещо друго? Аз примерно от позицията на майка определено не искам детето ми никога да не е изживяло една истинска любов а само да се мята от един на друг и да не е щастливо Peace
Все пак както Гюней има право на любов така и Кузей и незнам защо трябва на него да му се отнема това право и то заради брат като Гюней с който така или иначе няма да са в добри отношения  Peace
Досега ни показаха ,че и без да е с Джемре пак Кузей му беше крив на Гюней, така че това едва ли променя нещата  Peace
Цитирай

. Дж е контрата и за двамата- заради нея може и фамилията да си сменят. Например Кузей Чаяк! Щото и без това е под чехъл! [/b]
35 35 35 35 35 35 Възможно, по силите  на двете манипулаторки е. Но по/вероятно е да приеме фамилията на истинския си брат. Али, не знам си кой беше. Така, умрелият Али ще стане по/жив и от най/живите и къса едностранно всички връзки с омразния брат. Става нов човек.
Цитирай

Добро утро, момичета и хубав ден ! Hug

Аз гледам филма само и единствено , заради любовта на Кузей и Джемре.
Никакви семейни връзки и каквито и да било други образи не ме вълнуват, извън тази любов.
За мен е така, иначе няма филм, няма форум.

Тинтири  bouquet, Зизу  bouquet

Зизу, чудесно си го накъдрила Гюней  Peace
Цитирай

Благодаря на сценаристките, че тази любов се случва по един вълшебен, неповторим начин.
Сцените Кузей-Джемре са перфектни и толкова вълнуващи...

Колкото до двамата братя.
Досега Кузей разбра що за подлец е брет му, не чрез Джемре или покрай Джемре.
Разбра го след инсценираната катастрофа, разбра го , след като го изхвърли от фирмата, разбра го и след смъртта на Али, когато на брат му не му пукаше каква мъка изпитва Кузей.
Трябвало е да го разбере и в затвора, заради пропилените 4 години от живота си.
Но за тях и той си носи вина.

Та толкова за двамата братя.
Да живее любовта на Кузей и Джемре , а Гюней, както вече писах, или да приеме тази любов, или ако злото му сърце се пръска от завист и злоба, да си тегли куршума някъде далеч от тях.
Стига жертви заради такъв брат !
Цитирай

Зизу, Hug ами виж последните няколко страници от старата тема, както и първите на новата !  Wink
Добре, че беше Гюней, че малко да се разнообразим !  Peace  Аз разбирам вълнението ви от предстоящите или по- скоро - очакваните сцени, ама в един момент става не само монотонно, но и лекинко досадно !  Peace
Особено, когато постовете са изпълнени с такъв патетизъм, че ум да ти зайде !  ooooh!

Hug Госпожата, мъчиш се, защото четеш всичко. То, няма изчитане. По тая причина,  напр. чета 6-7 писателки. Стига ми толкова.
Цитирай

Добро утро. Hug Hug Hug

Hug Госпожата, мъчиш се, защото четеш всичко. То, няма изчитане. По тая причина,  напр. чета 6-7 писателки. Стига ми толкова.

Peace Peace Peace

Аз и толкова не чета подробно, няма време.  35 35 35

Само теб и Госпожата, също Шани и Лагуни, като се включат. Wink Hug

Хубав ден! bouquet
Цитирай

Аз и толкова не чета подробно, няма време.  35 35 35

Само теб и Госпожата, също Шани и Лагуни, като се включат. Wink Hug

Hug Хубаво си избрала кой да четеш. Това е филма на Едже и Мелек. Аз, чета и 2/3 ултраджемрейки, щото ги чакам да ми кацнат. И да изживея звездния си миг в темата.
Дами, що не ми излизат нач колажи. Искам да видя акцента на темата, имах забележки.
« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 08:33 от dafne_1 »
Цитирай

Добро утро и хубав слънчев ден!  newsm51

Тинтири, Алиска, Или или, Зиз  bouquet
Никога не съм харесвала деленето на отбори и не отразявам само постове, които са на "Джемрейки"  Mr. Green Ако намеря поста за интересен, отразявам и си пиша мнението. За мен това е форум, а ОТК - бол.
Цитирай

Добро утро ! Мрачно е, в унисон със събитията в Бостън от вчерашния ден ! Не мога да повярвам, че кошмарът се повтаря ! Бог да прости загиналите и да даде сили на близките им в това тежко изпитание ! Praynig Praynig Praynig

Снежка, Дафне,  Hug Hug Hug гледам да не пропускам постове, че да съм в час, дет се вика !  Laughing
Иначе, ще ме заболят краката от подскоци ! Wink

Само да вметна, че не знам защо продължава да се мисли, че Гюней е виновен за олмазите на Кузей ? Мина вече този филм, беше ! Гюней не заслужава заради него да страда, който и да е, но ...отдавна вече поведението на Кузей, не се определя от някакви задръжки, спрямо брат му ! Peace
Кузей го каза просто и ясно сам !  Peace

П.П. Софи, какво ще рече абривиатурата “ ОТК“ ? newsm78
Цитирай

Госпожата, ОТК означава Отдел Технически Контрол  Mr. Green, или по скоро означаваше, когато бях малка  Laughing
Цитирай

Госпожата, ОТК означава Отдел Технически Контрол  Mr. Green, или по скоро означаваше, когато бях малка  Laughing

Peace Т.нар. “качествен контрол“ ! Laughing
Цитирай

Ах, ах! Рускините смятат, че освен клептомания, Джемрето страда и от вид социофобия. Страх да не загуби любимия човек. Фрагманът подсказва раздяла. И затова предполагат, че след Самсун, Дж тръгва по пътя на самоунищожението. И по-добре да се застреля, отколкото да се мъчи.
Цитирай

Добро утро и благодарности за темата! newsm51

Зизу Hug, позволи да се изкъдря  35 35 35Що се косиш ти така... newsm78

То сбъркани хромозоми, дал господ във филма..Кофти, че и в живота са налице..Те тия сценаристки не откриват топлата вода,я ...

Алиска, bouquet newsm10 И аз го гледам този филм заради любовта. Ако историята се въртеше основно между семейните проблеми на братята, отдаааавна да съм го зарязала...
Цитирай

Дафне,  Hug това, че Джмре е обсолютно обсебена от Кузей, е факт, който няма как да бъде отречен . Peace Само че, аз на това не му казвам 100% отдаване на любовта .  Laughing
Цитирай

Mavi

https://vine.co/v/bFtetOKzpz2
Цитирай

« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 10:54 от dterziiska »
Цитирай

HugДобър ден! Hug
Роминка,благодаря за темата  :bouquet: Hug
Гюней-има нещо сбъркано в него особено думите му в разговора с Кузей преди да замине"Значи,заминаваш заради мен,защото обичаш мен повече от нея"На мен това ми звучи сбъркано.Ревнува Кузей от Джемре,а също и Джемре от Кузей.Според мен той изпитва ревност и завист към всичко до което Кузей се доближава-майка им,бизнес,Али,разбира се Джемре.Абе,този Гюней,ревнува всички,които свен него обичат и някой друг! newsm78И затова според мен е най-виновна г-жа Хандан и неговото подхранване на лошия вълк/от притчата/. newsm78
Ох,дано се разбира какво съм искала да кажа!
 Hug Love Hug Love Hug Love Smile Smile Smile
Цитирай

Терзи,  Love ама как да работя сега, джанъм ?! Crazy Love Hug
Цитирай

Алиска, честит професионален празник!  bouquet Днес празнуват всички юристи и е ден на българската конституция! Много, много успехи ти пожелавам!  bouquet Не цная в темата има ли други колеги, но ако е така - поздравявам и вас!

Цитирай

Цитирай

https://vine.co/v/bFtJzAKJWAd

https://vine.co/v/bFt5ZT2xPvi
Цитирай

А самият клип с рекламата качен ли е някъде да го видим?  Cool

Те в момента го презентират, ама аз бързам като пале пред майка си.
Цитирай

Благодаря ти, Софи !    :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:
Честит празник и на теб !
Напълно бях изключила, но в работата днес се поздравяваме също.
Мисля, че Тинтири и Зизку също днес празнуват.

Госпожата е писала за Бостън, сега ще намеря да прочета...
Сутринта имах минутка време само за форума.
Пак, трагедия .....
Нещо е много сбъркано в този смят .....  Crying or Very sad
« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 11:33 от allisas73 »
Цитирай

Добър ден дами Hug

Софи, Кес, Алиска, честит ви празник. Желая ви много професионални успех и късмет в кариерата. Hug Love bouquet

Алиска, аз празнувам всеки ден...ама точно точно тоя празник не е моя. Peace

Цитирай

Зиз, Честит Вторник!  newsm47
Цитирай

https://vine.co/v/bFtgLvTEKF3
Цитирай

Абе, Мисис, ква е тая нова премяна!?  Crazy Crazy И ти саботьор ще го играеш като Терзи, а?  Love Love
« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 11:45 от Emiliika »
Цитирай

Цитирай

Добър ден дами Hug

Софи, Кес, Алиска, честит ви празник. Желая ви много професионални успех и късмет в кариерата. Hug Love bouquet

Зизку, благодаря ти ! newsm51
Чета Вълшебството на Ронда Бърн, а пък ти на практика го прилагаш-всеки ден да е празник.
 newsm51

Цитирай

Ах, Терзийска, ах!!!

Издавам една група за Вилнюс, но не мога да отделя очи от форумЪ заради тебе!! Hug
Цитирай

Цитирай

Честит професионален празник на Софи и Алиса !  bouquet
Пожелавам ви да покорите много професионални върхове, да усещате професията като призвание и да сте удовлетворени от постигнатите успехи ! Весел празник !  bouquet

Абе, Мисис, ква е тая нова премяна!?  Crazy Crazy И ти саботъор ще го играеш като Терзи, а?  Love Love

Това нали към мен ? Ама премяната ми вехта, Еми, ти сега ли я забелязваш ? Wink
И да ти кажа, това “мисис“ ама много ми харесва !  Love Hug Love

Мои много близки приятели живеят в Бостън и снощи се побърках от притеснение, защото приятелката ми работи точно до мястото на атентата. Благодаря на Бога, добре са, но буцата в гърлото ми стои - толкова много кръв, ужас и безумие ! Не знам вече в какъв свят живеем ! Sad

А на Ронда Бърн всичките и книги са ми любими !  Peace Вълшебството на благодарността е страхотен дар, стига да осмислим и да умеем да го живеем всеки Божи ден !  Peace
Цитирай

Добър ден, моми4ета! newsm21 4естит професионален празник! newsm51
И след тези снимки  #Crazy Love #Crazy ,по една лимонадка за освежаване newsm76

Цитирай

Абе, Мисис, ква е тая нова премяна!?  Crazy Crazy И ти саботъор ще го играеш като Терзи, а?  Love Love

Това нали към мен ? Ама премяната ми вехта, Еми, ти сега ли я забелязваш ? Wink
И да ти кажа, това “мисис“ ама много ми харесва !  Love Hug Love

Мои много близки приятели живеят в Бостън и снощи се побърках от притеснение, защото приятелката ми работи точно до мястото на атентата. Благодаря на Бога, добре са, но буцата в гърлото ми стои - толкова много кръв, ужас и безумие ! Не знам вече в какъв свят живеем ! Sad

А на Ронда Бърн всичките и книги са ми любими !  Peace Вълшебството на благодарността е страхотен дар, стига да осмислим и да умеем да го живеем всеки Божи ден !  Peace

Извинявам се, но мисля, че по ти приляга, затова си позволявам да те Мисосвам.  Hug

Събитията в Бостън наистина са изключително притеснителни, аз също имам приятели там и се притесних много. Дано няма повече жертви и да не се повтарят атаките.  ooooh!
Цитирай

Извинявам се, но мисля, че по ти приляга, затова си позволявам да те Мисосвам.  Hug

Ама не се извинявай, напротив - нали ти викам - много ми харесва и ти благодаря, че мислиш, че ми приляга ! Flutter Мисосвай си ме, баш ми е драго !  Hug

Цитирай

Цитирай

Само да вметна, че не знам защо продължава да се мисли, че Гюней е виновен за олмазите на Кузей ?
Гюней и да иска не може да е виновен за олмазите на Кузей. Такива олмази човек сам си го определя. Даже обратно, ако Гюней му беше казал че не може да е с Джемре, мисля си, че отдавна щеше да се е случило. Кажете на сина си за някое момиче -олмаз, не може да си с нея и след два месеца вече ще я води у вас, а след година може и да се ожени за нея. (Особено ако през това време сте продължавали да му набивате в главата колко неподходяща е тя.)

Лошото (за тези, които искат да видят ВНЛ) е именно това, че пречките са вътре в него, а това трудно се преодолява. Най-трудно се променя манталитета на човека. Кузей в това отношение е по-скоро носител на патриархални ценности, отколкото модерно мислещ човек. Поне на мен така ми изглежда. Все ми се струва, че ще го яде отвътре, че брат му е целувал и прегръщал това момиче, а той -след него. Дано не съм права, защото и аз искам любов на екрана. (Пък и защото това е крайно тъпо).  
Цитирай

Само да вметна, че не знам защо продължава да се мисли, че Гюней е виновен за олмазите на Кузей ?
Гюней и да иска не може да е виновен за олмазите на Кузей. Такива олмази човек сам си го определя. Даже обратно, ако Гюней му беше казал че не може да е с Джемре, мисля си, че отдавна щеше да се е случило. Кажете на сина си за някое момиче -олмаз, не може да си с нея и след два месеца вече ще я води у вас, а след година може и да се ожени за нея. (Особено ако през това време сте продължавали да му набивате в главата колко неподходяща е тя.)

Лошото (за тези, които искат да видят ВНЛ) е именно това, че пречките са вътре в него, а това трудно се преодолява. Най-трудно се променя манталитета на човека. Кузей в това отношение е по-скоро носител на патриархални ценности, отколкото модерно мислещ човек. Поне на мен така ми изглежда. Все ми се струва, че ще го яде отвътре, че брат му е целувал и прегръщал това момиче, а той -след него. Дано не съм права, защото и аз искам любов на екрана. (Пък и защото това е крайно тъпо).  

Ами аз това намилам вече 70 епизода и не знам колко теми ! Peace Това са причините, разбира се . Може да е паднал олмазът, но бариерите в главата му никога няма да паднат ! Затова и не искам ВНЛ-то да се случи - защото той наистина никога няма да забрави ! И не смятам, че е тъпо ! Peace Просто той е такъв човек, за него тези неща са важни, честта му е на първо място, както и дадената дума ! Може и да не го разбираме, но това е факт, който не бива да се отрича . Ако Кузей се предаде на емоцията и чувствата си докрай, не мисля, че ще се харесва, ще му тежи и това ще се отрази и на отношенията помежду им . Така мисля аз ! И мнението ми до този момент не е опровергано от самия него ! Peace
Цитирай

Емоооуу, честито и на теб...виж кво е готЕно...мрачно, птичките не пеят ама много ни е зор. newsm51 newsm51 love001
Цитирай

Момичета!
Сега видях, че има празнуващи днес.
Алиска и Софи(все не мога да запомня коя е Тинтири, коя е Минтири - нарочно ли го направихте така, да е объркващо?

Честит професионален празник! Да сте живи и здрави и да УСПЯВАТЕ във всичко!
Цитирай

Емоооуу, честито и на теб...виж кво е готЕно...мрачно, птичките не пеят ама много ни е зор. newsm51 newsm51 love001

Ех, бе Зизу! Пак ме разсмя!
А я кажи (че ми стана много любопитно , като на героиня от турски филм - и ако бях там можеше да подслушам, ама тука се налага да питам) ти защо празнуваш всеки ден? Не работиш клоун, тогава значи израждаш бебета? - За мене тези празнуват всеки ден.
Цитирай

Светлеце, Hug Аз съм си такава по принцип...вечно съм си в настроение и ми е готЕно. Love
Работата си е работа...тя си има свойте плюсове и минуси, ама аз гледам много да не се ядосвам.
та така...работата ми няма нищо общо с моята натура по принцип. Peace
Цитирай

ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК

Цитирай

Светлеце, Hug Аз съм си такава по принцип...вечно съм си в настроение и ми е готЕно. Love
Работата си е работа...тя си има свойте плюсове и минуси, ама аз гледам много да не се ядосвам.
та така...работата ми няма нищо общо с моята натура по принцип. Peace

Блазе ти, мила! Явно имаш щастлив характер. Дано винаги да е така!
Цитирай

Добър ден, моми4ета! newsm21 4естит професионален празник! newsm51
И след тези снимки  #Crazy Love #Crazy ,по една лимонадка за освежаване newsm76

Дидке, "Лимонадения" Киво много ми хареса...
Цитирай

Ами аз това намилам вече 70 епизода и не знам колко теми ! Peace Това са причините, разбира се . Може да е паднал олмазът, но бариерите в главата му никога няма да паднат ! Затова и не искам ВНЛ-то да се случи - защото той наистина никога няма да забрави ! И не смятам, че е тъпо ! Peace Просто той е такъв човек, за него тези неща са важни, честта му е на първо място, както и дадената дума ! Може и да не го разбираме, но това е факт, който не бива да се отрича . Ако Кузей се предаде на емоцията и чувствата си докрай, не мисля, че ще се харесва, ще му тежи и това ще се отрази и на отношенията помежду им . Така мисля аз ! И мнението ми до този момент не е опровергано от самия него ! Peace

Госпожата (мисис), знаеш ли защо мисля, че е тъпо - защото любовта по принцип си е едно голямо чудо, което не се случва всеки ден, пък не и на всеки, а е ясно, че тези двамата се обичат и се искат и кажи ми, не е ли тъпо да се пропусне изживяването на една толкова силна любов, само защото брат му я бил целунал някога си? Вярно е, че от време навреме сигурно ще се сеща за това, ама пък нищо на тоя свят не е съвършено и никоя любов не е съвършена . За това ми се струва, че е по-добре да се изживее така, с известни съмнения и колебания, отколкото хич.
Цитирай

Честит професионален празник на момичетата, които празнуват!  bouquet

Цитат
Цитат на dafne_1
Дами, що не ми излизат нач колажи. Искам да видя акцента на темата, имах забележки.

Ами не ти излизат, защото има проблем в сайта за хостване. И, като гледам, май наистина се изжвяваш като ТРЗ, ОТК или каквото там го определят останалите. Е, от мен Олмаз. И това ми е последната реплика към провокациите ти. Ако имаш личен проблем с мен, има ЛП. Заповядай там.

И да ви кажа, хич не ме интересува кой какво чете и не чете. Форумът е за всички. На който му е скучно, си е за него.
Цитирай

Светълчо,  Hug
споделям изцяло разсъжденията ти.
И на мене ми се струва изключително глупаво! То обаче не е важно на нас какво ни се струва, а на Кузей. Ама въпросът е, че хората се развиват и се променят и променят себе си и някои неща в убеждения, характер и мислене, които ги спъват, които им вредят, които им причиняват много нещастия - така е било и ще бъде винаги, и аз не мога да разбера защо толкова много някои хора не искат Кузей да промени тези си убеждения, които го карат да е нещастен? Хората сме странни същества, по-добре да си стоим на лошо и да сме нещастни, отколкото да вземем да отстраним причините, които ни правят нещастни, дори и да са вътре в нас /в повечето случаи са вътре в нас/. Това щяло да направи Кузей по-малко човек, с по-малко чест и достойнство. Не виждам нищо срамно в това човек да се променя за добро. Ето, Кузей за мене се променя доста, но не защото бил паднал олмаза, а защото започна да действа с ума си, а не с ръцете си. Аз не виждам нищо лошо в това той да се пребори с проблема си, че брат му я бил целувал Джемре. Защо пък да трябва това да стои винаги пред очите му? Може да се продължи напред. Човек не живее с миналото, а в настоящето. А в настоящето с Джемре си създават прекрасни моменти заедно. Въобще пък не вярвам, че все сцената между Гюней и Джемре ще стои пред очите му.

И отново ще направя сравнение с Фатмагюл - там споменът от ужасната нощ на изнасилването беше винаги пред Фатмагюл, когато погледнеше Керим. Олмазът там беше много по-голям. Но преодоляха ли го? Да. Стана ли тя по-малко човек? Уважаваше ли се по-малко? Стъпка ли честта си по този начин? Не! Позволи си да е щастлива и остави миналото в миналото!

Ромина,  bouquet
Темата е много хубава, надявам се да не се ядосваш, няма никакъв смисъл, особено от човек, който си каза в прав текст, че чете тук само и само, за да може да натрие носа на някакви други потребители. Rolling Eyes ooooh!
За мене е странно след като тези дами не се чувстват добре тук и прескачат всички, които пишат и четат само себе си - защо си създават всички тези неудобства, а просто не вземат да си пишат една с друга и да си приказват помежду си. Ама не съм от ОТК, та затова не разбирам. ooooh!
Цитирай

Благодаря за пожеланията, момичета!  bouquet
Аз пък да си кажа - не искам Гюней да пробва да убие някой от тях за да се осъзнае Кузей и да промени мисленето си. Ако досега не го е направил напълно, то нека да се случи не по вина на Гюней. Кузей трябва сам да стигне до истината - ако ли не - здраве!  Mr. Green
Цитирай

Светълчо,  Hug
споделям изцяло разсъжденията ти.
И на мене ми се струва изключително глупаво! То обаче не е важно на нас какво ни се струва, а на Кузей. Ама въпросът е, че хората се развиват и се променят и променят себе си и някои неща в убеждения, характер и мислене, които ги спъват, които им вредят, които им причиняват много нещастия - така е било и ще бъде винаги, и аз не мога да разбера защо толкова много някои хора не искат Кузей да промени тези си убеждения, които го карат да е нещастен? Хората сме странни същества, по-добре да си стоим на лошо и да сме нещастни, отколкото да вземем да отстраним причините, които ни правят нещастни, дори и да са вътре в нас /в повечето случаи са вътре в нас/. Това щяло да направи Кузей по-малко човек, с по-малко чест и достойнство. Не виждам нищо срамно в това човек да се променя за добро. Ето, Кузей за мене се променя доста, но не защото бил паднал олмаза, а защото започна да действа с ума си, а не с ръцете си. Аз не виждам нищо лошо в това той да се пребори с проблема си, че брат му я бил целувал Джемре. Защо пък да трябва това да стои винаги пред очите му? Може да се продължи напред. Човек не живее с миналото, а в настоящето. А в настоящето с Джемре си създават прекрасни моменти заедно. Въобще пък не вярвам, че все сцената между Гюней и Джемре ще стои пред очите му.

И отново ще направя сравнение с Фатмагюл - там споменът от ужасната нощ на изнасилването беше винаги пред Фатмагюл, когато погледнеше Керим. Олмазът там беше много по-голям. Но преодоляха ли го? Да. Стана ли тя по-малко човек? Уважаваше ли се по-малко? Стъпка ли честта си по този начин? Не! Позволи си да е щастлива и остави миналото в миналото!

Ромина,  bouquet
Темата е много хубава, надявам се да не се ядосваш, няма никакъв смисъл, особено от човек, който си каза в прав текст, че чете тук само и само, за да може да натрие носа на някакви други потребители. Rolling Eyes ooooh!
За мене е странно след като тези дами не се чувстват добре тук и прескачат всички, които пишат и четат само себе си - защо си създават всички тези неудобства, а просто не вземат да си пишат една с друга и да си приказват помежду си. Ама не съм от ОТК, та затова не разбирам. ooooh!

newsm10 newsm10 newsm10 и на Светълчо и на Тинтири и на Роминка newsm51
Много хубави постове, аферим, ейвала!
Значи най-после разбрахме кога ще настъпи звездния час на Дафнето...ама да видим, дали изобщо ще я огрее... Много е убедена, че ВНЛ-то няма да го бъде, като нищо двете дами ще я опровергаят hahaha Защото всичко, което видяхме до тук ни води точно към изживяването на тази любов. И на мен ми се струва много тъпо това, че Кузей си представя как Гюней е целувал това момиче...много отдавна не се е сещал дори за това. Все едно Джемре непрекъснато да си спомня целувките на Кузей със Зейнеп...Нямам идея какво точно искаше да каже Кузей на брат си с това обещание, което бил дал на себе си newsm78 а може би е точно това, което каза на Джемре в затвора. Пък вие си го тълкувате както ви харесва. Ако беше това за невъзможността да са заедно, той нямаше да и обещае, че няма да я остави повече, нямаше да се разхожда щастлив с нея из Сапанджа, нямаше така да я гушка, като най-скъпото нещо на света...Щеше от вратата да и каже да си ходи, няма да му е за пръв път hahaha Според мен, Кузей си даде добре сметка, че животът му без нея не струва и точно за това и каза тези думи в затвора, каза и на майка си какво намерение има към Джемре. без да овърта, без да се крие повече. Той разбра, че ако не се отдаде на това силно чувство, ще се изяде отвътре, това ще го разруши. Алиска иска той пред всички да извика, какво чувства към това момиче...ами то няма нужда, кой не го знае? Не остана човек, който да не го знае...Гюлтен, Шереф, Демет, Сами, Айнур, Хандан, Гюней, Бану, Ебру, Баръш, Бурак, Зейнеп, Симай и най-вече Гюней! Така че, не е нужно, но би ми харесало, ако най-накрая каже на брат си, че ще е с нея, каквото и да става. Да го видим тогава късия какви ще ги приказва. Нали това му е целта, да излезе прав.
Терзи  Love страхотна си, благодаря!  :bouquet:
На всички момичета, които днес празнуват - честито!  :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:
Хайде, още един ден и ще видим кой прав, кой крив в предположенията си...Пък тогава вече ще ги къдрим по същество!
« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 14:35 от queen_fenka »
Цитирай

Мали, като го гледам тук Кузей как се е намръщил и разсърдил, че Джемре го е открила... hahaha

За вас, Джемрейки! За това, че не загубихте вяра в тази трудна, дори невъзможна, но красива любов! smile3501 smile3501 smile3501  :love001: newsm51

А тази пък е за всички Кузейки, които гледат филма само заради Киво. newsm51
Цитирай

Тинтири, Софи Love Hug   bouquet

Роминка, Hug не се ядосвай изобщо. На мен темата винаги ми харесва. Гледаш винаги да си в крак с новото...трейлъри, снимки, гифове и нова визия. На който не му харесва проблема си е негов.  Peace

Да се изкажа и аз за четенето на постовете.
Госпожа, Hug Ейвала! Четеш всичко и си в час със всичко. Не се ръководя от това което писа, а от лични наблюдения.
Дафне, Hug радвам се, че много пъти в 6-7писалки съм и аз. Поне не се оплаквам от НЕотражение. Laughing

Аз лично чета всичко. Това е начин да ви опозная в това пространство на никове. Някак си не ми се връзва когато някой потребител каже, че чете избирателно, но това си е негово решение.

Относно монотонността на темата...не виждам такава. Naughty Каквото ни предложат, това обсъждаме. Това, че сега на дневен ред е ВНЛ-то...не е наша вина.

Дафне, Hug не съм съгласна със сутрешната ти забележка за това, че.... видиш ли новата фамилия на Кузей дето щял да я приема....за Али става въпрос.
Мисля, че кляФките не веднъж ни убедиха, че Кузей приема Али за брат. Все пак този Али беше до него във всеки негов проблем. Този Али го извади от гроба докато ''брат му'' не се интересуваше какво се случва всъщност. Този Али си продаде колата за да помогне на Кузей...и тн...и тн.
На Демет Кузей казва ''сестричке'', не на Бану.
Та в този ред на мисли...иронията е напълно неоснователна...но, така си решила, така си написала. Peace

Феноооууу, Love Hug мернах те туку що...не съм чела още...но да те поздравя. bouquet
Цитирай

http://erkeksengiyersin.blogspot.com/2013/04/mavi-kvanc-tatltug- … oda.html?spref=tw

Цитирай

Зизка!  Hug Не се ядосвам, мила! Само че ми писна от глупости. Скорпион съм, все пак, авторитарно поведение не приемам. Отделям доста време за темата и не заслужавам такова отношение.  Crossing Arms

Терзи,  Love спри се малко бе, джанъм! Не мога да си предам преводите навреме! То бива разсейване бива, ама то това минава границата!
Цитирай

Зиз  Love благодаря за поздрава! Трогната съм hahaha
Много отдавна Али за Дафне е глупак, но за мен той беше всичко, което Гюней не е за брат си!
А Джемре си я заобичах, когато си заряза работата, за да помогне на Кузей. Али се обади тогава на Гюней, ама оня трогна ли се? По-важно му беше да слугува на богаташите и да им носи стиковете...а онези думи, които отправи към Кузей бедната майка...бяха за него!
Цитирай

Не давам обещания да спра ама ако трябва ме набийте

Цитирай

Мали, като го гледам тук Кузей как се е намръщил и разсърдил, че Джемре го е открила... hahaha

За вас, Джемрейки! За това, че не загубихте вяра в тази трудна, дори невъзможна, но красива любов! smile3501 smile3501 smile3501  :love001: newsm51

А тази пък е за всички Кузейки, които гледат филма само заради Киво. newsm51

Предлагам всяка нова страница да я започваме с тези снимки, че да не се налага човек все да се връща назад.

За четенето и писането:

Чета всички и всичко, понякога даже по повече от един път.
Писането - оказа се по-трудно, отколкото си мислех. Тъй като години наред превеждам все чужди мисли,( и не помня вече откога не ми се е налагало да се изразявам писмено), когато реших да напиша своите, се оказа, че не успявам да им придам точно вкуса, който усещам. Но нейсе, тук не е писателски конкурс, няма толкова да му придирям.

Само ще кажа, че на първата страница на тази тема пише: Вход свободен за всякакви мнения
Това е, което ме привлече тук.
Аз имам и други любимци, и други интереси и наглеждам и други теми. Спрях да чета някои, точно защото подскачат до небето, ако някой намери и мъъъъничък недостатък на любимеца или на филма.
Цитирай

Сега гледам 1 част на бг. Убедих се, че Гюней каза :" Много е лесно да дадеш такова обещание, трудно е да имаш кураж да го спазиш. Той не е такъв куражлия, така смел." за да не излезе само той страхливец в нейните очи. Добре, но той какво си мислеше? Че Джемре ще се хване на думите му, ще се ядоса на Кузей и ще го забрави newsm78 Само дето забравя, че тя добре си познава човека и знае, че Кузей спазва дадената дума. Нали затова Гюней се надяваше, че брат му скоро няма да се върне в Истанбул, защото и той добре знае, че Кузей спазва онова, което е обещал. Явно уговорката е била да не се свързва по никакъв начин с Джемре. Сега направо ще се изяде, като разбере, че са заедно...
Терз  Love  35 35 35 35 35 35

Леле, на тази снимка е безбожно красив!
« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 15:24 от queen_fenka »
Цитирай

http://www.trendus.com/kivanc-tatlitug-mavi-reklamini-tanitti/21952

http://www.trendus.com/fotogaleri/38/moda/kategoriler/1/sayfa/1/ … mini-tanitti.html

Цитирай

Не давам обещания да спра ама ако трябва ме набийте
Ще те набием,Терзийска, ще те набием, че то издържа ли се! Ама ти не спирай, не спирай!

Е тва е вече прекалено! Такива снимки не са за хора със слаби сърца!

(Я пък тая мацка как се уреди! Дет се вика вчера дойде и айдеее...)
Цитирай

Цитирай

Привет Smile

Честит празник на Софи и Алиска, както и на всички празнуващи в темата!  Hug
Скрит текст :

Терзи, не спирай със снимките,джанъм    Hug Благодарим ти за всичко!
Скрит текст :

Това са Дж и Хандан след сватбата  Laughing
Скрит текст :

За всички фенки на ВНЛ-то  Hug

Цитирай

Благодаря за снимките мале много е красиво нашето момче   Love  Blush
Цитирай

Фенче, Love глей само ся как Гюню ше види на бълха окото... 35 35 35 35
Направо се размазах от кеф предварително. Love
Не бил Въшльо...еми въшка е...ся кат си остане без нищо Party Party Party

Светле,  Hug хич не се коси и ти...много готЕно си ги къдриш мац.    :bouquet:  

Терзи, Hug с тия последните снимки ше накараш и мойто кораво сърце да се размекне.  bouquet

Ся, да питам...нерде са Хела и Кралицата? newsm78

Кралицата не се е къдрила тудей и ми липса. Hug

Кампанулка.. Hug Love. 35 35 35 35 35 35 35 35 е тва са сна'а и свекърва... 35 35

Малей, Кампанулкеее сори мац, ше ти купим костУмче...мое ли да съм толко куха Crazy #Crazy

От бързане сътворих егати името 35 35 35 3535 35
« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 16:12 от Зизу »
Цитирай

http://www.ayakligazete.com/Gallery/content/11/2337/1

Цитирай

Това са Дж и Хандан след сватбата  Laughing
Скрит текст :

35 hahaha
Цитирай

Дафне, Hug радвам се, че много пъти в 6-7писалки съм и аз. Поне не се оплаквам от НЕотражение. Laughing

Hug Какво странно намирате, ако се чете избирателно. Ние само си споделяме, не сме поели ангажименти да се четем и да си отговаряме. И предпочитам да се опирам на логиката на филма, такава каквато я виждам аз.  При такъв наплив от Джемрейки, най-естественото нещо е да се четат  емблематичните фигури с по- остро перо. За да не ти се промива мозъка от много еднакви мнения.  И за да запазиш чувствителни собствените си сетива към филма.  Това е моя начин.  И затова до последно се съхраних като заклета Зейнепка, не вярвам,  ВНЛ-то да се изживее, Кузей ще отсвири Джемре, отворен финал: Кузей и Зейнеп заедно?
Цитирай

Hug Какво странно намирате, ако се чете избирателно. Ние само си споделяме, не сме поели ангажименти да се четем и да си отговаряме. И предпочитам да се опирам на логиката на филма, такава каквато я виждам аз.  При такъв наплив от Джемрейки, най-естественото нещо е да се четат  емблематичните фигури с по- остро перо. За да не ти се промива мозъка от много еднакви мнения.  И за да запазиш чувствителни собствените си сетива към филма.  Това е моя начин.  И затова до последно се съхраних като заклета Зейнепка, не вярвам,  ВНЛ-то да се изживее, Кузей ще отсвири Джемре, отворен финал: Кузей и Зейнеп заедно?
Е, тва е...не се отказваш.... 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35 35
На финала : Зейно и некой засукан италианО заедно!!! Laughing
Цитирай

Дафне  Hug твое право е, за какво се оправдаваш...никой не ти казва нищо. Когото искаш, него чети. Радвам се, че си остана твърда Зейнепка, иначе с кого ще си спорим в темата hahaha дори и без шанс за твоя финал, не се предаваш... А пък , ако вземеш и да познаеш...тогава вече ще ти сваля шапка - обещавам! Hug
Цитирай

А пък , ако вземеш и да познаеш...тогава вече ще ти сваля шапка - обещавам! Hug
Hug Не, не, не! Не искам шапки. Тръпката ми е дали съм успяла да разбера филма и образа на Кузей. Като човек на честта и дълга. Щото познавам такива хора.
Цитирай

Роминка, чела съм много форуми, в малко съм участвала, но темите, които ти ни поднасяш са наистина много добри. Стегнати, естетски поднесени, не винаги дори ти благодаря, но наистина виждам, че са направени с много вкус и мерак. И не бих го написала, ако не го мисля. Убедена съм, че някой, ако неволно те е засегнал, също няма да отрече това.
На мен много ми харесват и мненията под темите , а и все повече хора участват, което е чудесно...
Филмът ни си струва отделеното време.

Цитирай

http://www.adamintown.com/psiko-seksi-adam-i-bugra-gulsoy/

Страхотния злодей Smile
Цитирай

Добър ден дами Hug

Благодаря слънце.
Цитирай

Лудостче, откъде са снимките ?
Може би от някоя театрална постановка.
 Rolling Eyes
Цитирай

Днес е 16 април - Ден на Българската конституция ! Честит празник на всички юристи!По случай деня на юриста , поздравявам всички колеги, пожелавам им здраве , много, качествена работа и тежки пари.
Цитирай

Цитирай

Доколкото виждам от снимките, Симай май е почнала работа?  Laughing
Цитирай

Да. Успяла е , значи !
Иска ми се да започне нов живот това момиче, но май ще продължи да затъва.

Пък аз си гледам това-
http://www.youtube.com/watch?v=bG3r9ZZbYxk

Настройвам се за утре вечер. Love
Цитирай

http://televizyongazetesi.com/kivanc-tatlitugun-karari-hayranlar … 8693#.UW1y9soU92k

Kivanc Tatlıtuğ'un decision upset fans!

Kıvanç Tatlıtuğ who will be the face of Mavi Jeans again but this time with Brazilian model Francisco Lachowski answered questions at a press conference for the brand.

He was asked what he plans to do once the next ten episodes & finale finishes of Kuzey Guney, he said: Once filming finished I will be taking a holiday. Last summer I was filming Kelebeğin Rüyası so this summer I plan to take a holiday for at least 1-2 months as I wont have this opportunity again, I am tired. I am thinking of not doing any projects next season, just film making. Other than that I want to do a couple of trips aboard for my education.
Цитирай

Kuzey Güney's Kuzey & Cemre gopt together in the end!

This week Kuzey & Cemre will enjoy being alone without anyone to bother them.

http://televizyongazetesi.com/kuzey-guney-dizizinde-kuzey-ve-cem … 8668#.UW1zPcoU92k

In this episode Cemre has finally tracked down Kuzey which leads to them removing any obstacles that were in there way & enjoying being alone together.

Guney becomes dangerous after being defeated by the Sinaners & plans his revenge to take Baris down!

Another big blow for Guney is hearing that Cemre is happy with Kuzey in Samsun. This makes him miserable.

Simay decides to start a new, away from all the conmflicts but that wont be so easy for her as Komser is tracking her down.

Kuzey finds out about Guney's big lie which led to him leaving Istanbul!
Цитирай

Логично е феновете да са разочаровани, че Къванч няма да поеме друг ангажимент, но пък не е лошо, че иска да учи. Може би има планове да режисира в бъдеще.
Цитирай

Един поздрав за всички момичета, пленени от красивите сини очи ...

http://www.youtube.com/watch?v=dNrZ4-5B_sw
Цитирай

На всички момичета юристки в темата- честит професионален празник!    bouquet  :bouquet:  :bouquet:
Търсете истината на всички фронтове, бъдете справедливи!
« Последна редакция: Вт., 16 Апр. 2013, 20:30 от shaane »
Цитирай

Благодаря още веднъж за поздравите! Шани  bouquet
Кесара, честит празник и на теб! Много професионални успехи ти пожелавам и само напред и нагоре!  smile3525
Цитирай

И от мен-честит професионален празник,момичета!
Бъдете преди закона-ХОРА!!!
Цитирай

Цитирай

Такаааа, видно от спойлера ще падат всички задъжки...и дрехи... Wink Love
Гюню пак ще крои пъклени планове, и ще си гризка ноктенцата заради Кузей и Джема. Laughing
Да му мислят Баръш и Симай...и дано Гюла кат съобщава хаберите на Гюню да се сети да му даде и пиличка за нокти. 35 35 35 35
Цитирай

Цитирай

Хай, и аз съм тук...защо ли не ни пуснаха двете дами втори фрагман newsm78 вече нямам търпение да дойде утре...не съм чакала с такова нетърпение никоя друга серия. Не знам дали ще падат дрехи Зиз  Love но ще е много романтична, сигурна съм. Сега пак гледах 2 част с малко рус. суб. Защо ми се струва, че Мелда не беше много учудена, когато се появи Бану? И го изгледа като че с презрение. А онзи въшльо как подскачаше около Бану...живот мой, любов моя... 35 35 35 и после на Баръш като му поиска да му даде акциите си веднага, му каза, че няма да остави всичко, че бил направил за компанията много повече от Баръш. Да, той направи много за тази компания, но не трябваше да краде от тях, това те няма да му простят дори повече от изневярата му. Много си повярва това момче...мислеше си, че може винаги да си играе с Бану, помня как каза на майка си, че него никой не може да го победи...е да, ама не. Сега ми е много любопитно какво ще измисли, за да отмъсти на Баръш...Аз гласувах за Гюлтен, ама всъщност Гюней може да разбере, че Джемре е при Кузей и от Шереф...кой знае newsm78 Може Шереф нарочно да му каже, за да го види как ще реагира? Все ми се струва, че Шереф не го долюбва много и го подозира...Но, утре ще разберем, няма какво да се мъчим да гадаем. А за това, че нарочно е изпратил Кузей далече знаят вече доста хора, включително и Бурак...кой ли ще уведоми Кузей на кого дължи изгнанието си?
Цитирай

Роминче, благодаря за новата тема - за мен всичките дотук са си перфектни. Благодаря, че се грижиш за нас  Hug

Щях да питам за 2-ри фрагмана, ама видях, че няма  Rolling Eyes

Честит професионален празник на всички празнуващи, няма да изброявам, че ще пропусна някой  Peace

Аз също чета всички постове, интересни са ми.Особено харесвам тези на Госпожата - уважавам различното мнение, когато, разбира се, е правилно обосновано  Peace А Зизу колко пъти ме е разсмивала в лош момент - благодаря ти, джанъм, иска ми се да те познавах на живо  Hug

За всички, които вярват във ВНЛ-то - страхотни сте, това е нашият филм  Hug
Цитирай

Здравейте моми4ета Hug Как сте след днешните снимки #Crazy hearts #Crazy
Терзийска,  newsm21 Благодаря ти!
Ще ви пусна едно клип4е, което ве4е сме гледали, но забележете на 1:15, долу в прозор4ето дето гледа Киво, как му се променя физиономията, когато Гюн4о го целува Laughing Laughing Laughing

Play Thumb
Цитирай

Хай, и аз съм тук...защо ли не ни пуснаха двете дами втори фрагман newsm78 вече нямам търпение да дойде утре...не съм чакала с такова нетърпение никоя друга серия. Не знам дали ще падат дрехи Зиз  Love но ще е много романтична, сигурна съм. Сега пак гледах 2 част с малко рус. суб. Защо ми се струва, че Мелда не беше много учудена, когато се появи Бану? И го изгледа като че с презрение. А онзи въшльо как подскачаше около Бану...живот мой, любов моя... 35 35 35 и после на Баръш като му поиска да му даде акциите си веднага, му каза, че няма да остави всичко, че бил направил за компанията много повече от Баръш. Да, той направи много за тази компания, но не трябваше да краде от тях, това те няма да му простят дори повече от изневярата му. Много си повярва това момче...мислеше си, че може винаги да си играе с Бану, помня как каза на майка си, че него никой не може да го победи...е да, ама не. Сега ми е много любопитно какво ще измисли, за да отмъсти на Баръш...Аз гласувах за Гюлтен, ама всъщност Гюней може да разбере, че Джемре е при Кузей и от Шереф...кой знае newsm78 Може Шереф нарочно да му каже, за да го види как ще реагира? Все ми се струва, че Шереф не го долюбва много и го подозира...Но, утре ще разберем, няма какво да се мъчим да гадаем. А за това, че нарочно е изпратил Кузей далече знаят вече доста хора, включително и Бурак...кой ли ще уведоми Кузей на кого дължи изгнанието си?
Хилооу мацоооо... Hug кой според теб може да му каже? За това как се изказал Късия може да разкаже Джема. А, за другото...аз почвам да мисля, че тва може да е самия Баръш. Яд го е на късия, пък и каза,че се е отказал от Кузей и Джема...не ми се вярва да е Бурак. А, той изобщо знае ли? newsm78
А, може би сам ще си навърже пъзела от казаното от Джема.

Хелоооууу, Hug Love  bouquet
Цитирай

Хай, и аз съм тук...защо ли не ни пуснаха двете дами втори фрагман newsm78 вече нямам търпение да дойде утре...не съм чакала с такова нетърпение никоя друга серия.
Вторият фрагман ще вгорчи романтиката. И затова.
Не си разбрала за Гюней. Само е ползвал пари на холдинга за да закупи земята. По идея и в съдружие с Мелда. Щял да ги върне веднага като я продаде. Обаче Бану поискала да ги върне за два дни. А той не може да продаде земята толкова бързо. Прави същото, което направи Ебру с рудниците. Загубиха голяма сума пари, държаха в тайна сделката от Бану. Нали затова присъединиха към холдинга и Мелда.
Така че, Г. фалира. Затова беше бесен.
Цитирай

честит празник и от мен на всички празнуващи. Hugкви са тези снимки бе хора ми аз немога да си събера пипето и да се изкажя... newsm78    ВИНАГИ И НЕПРЕКЪСНАТО има хора които казват на "черното бяло" Peaceняма за какво да се ядосваме Peaceаз също чета абсолютно всичко написано от вас-без да гледам кой го поства....после постепенно ви понаучих. Peaceняма да споменавам кой казва на "бялото черно "тук при нас вие се сетете... Peaceза това ще обвиня единственно мама и син/късия син/-те и затова са на това дереже и двамцата newsm78чакам с нетърпение да видя как ще си хапнат от това което са си надробили.... smile3508 smile3508 smile3508
Цитирай