Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 235
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Едно пиленце ми каза, че ще има изненада на финала и преобладаващата част от зрителите ще е напълно задоволена и доволна. Peace Финалния  и окончателен сценарий е готов поне от месец... Whistling Laughing

# 16
  • Мнения: 654
Със сигурност се вещае трагичен край!
Зрителите на турските драми малко на мазохизъм избиват.

# 17
  • Мнения: 654
Едно пиленце ми каза, че ще има изненада на финала и преобладаващата част от зрителите ще е напълно задоволена и доволна. Peace Финалния  и окончателен сценарий е готов поне от месец... Whistling Laughing

Сериозно???????? не се шегувай, моля! Grinning

# 18
  • Мнения: 18 528
Роминка  Heart Eyes благодаря ти за хубавата тема!  bouquet  bouquet  bouquet
Шани Hug благодарение на Дафне, няма да е никога монотонна  Joy Joy Joy
Перфектр пу,пу,пу да не те чуе дявола...може ли така да ни разваляш настройката Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 1 012
Със сигурност се вещае трагичен край!
Зрителите на турските драми малко на мазохизъм избиват.


Ааа, не, не е така!  Peace За Фатмата много скачаха да не е трагична развръзка, щот* им писнало  Laughing

Аз като гледам двете кляфки как си променят нещата, не вярвам даже да са наясно какво ще правят накрая  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 186
Дано, Добро Утро !
Толкова много е публиката, която очаква щастлив край за тази красива, истинска, и толкова изстрадана любов !
Преди този щастлив край искам да видя един Кузей, борещ се за любовта на Джемре, искам да го видя този миг. Не ми стига все тя да е активната страна, макар че олмазът отдавна падна.
Искам Кузей високо да изкрещи на всички /достатъчно да чуят Гюней, Баръш, Зейнеп, Хандан/ - Обичам Джемре , тя е моят живот ! Обречени сме един на друг ! Дължим си един на друг да сме заедно и ще бъдем заедно, докато смъртта ни раздели ! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 413
Роминка  Heart Eyes благодаря ти за хубавата тема!  bouquet  bouquet  bouquet
Шани Hug благодарение на Дафне, няма да е никога монотонна  Joy Joy Joy
Перфектр пу,пу,пу да не те чуе дявола...може ли така да ни разваляш настройката Joy Joy Joy

1-2 птички пролет не правят, Фенооо... Харесва ли ти, че  да те наричам и аз така? ooooh!

# 22
  • Мнения: 123
Едно пиленце ми каза, че ще има изненада на финала и преобладаващата част от зрителите ще е напълно задоволена и доволна. Peace Финалния  и окончателен сценарий е готов поне от месец... Whistling Laughing

Сериозно???????? не се шегувай, моля! Grinning

Сериозна съм .. smile3521

# 23
  • Мнения: 186
Роминка, и благодаря за хубавата ни тема   bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 012
Роминка  Heart Eyes благодаря ти за хубавата тема!  bouquet  bouquet  bouquet
Шани Hug благодарение на Дафне, няма да е никога монотонна  Joy Joy Joy
Перфектр пу,пу,пу да не те чуе дявола...може ли така да ни разваляш настройката Joy Joy Joy

1-2 птички пролет не правят, Фенооо... Харесва ли ти, че  да те наричам и аз така? ooooh!

Шанеее, всичко видях в тия теми, само не монотонност.  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 371
Лелееее, чак сега видях, че има анкета ! ooooh!
Ми идея си нямам от къде ще разбере ! Пък и не е важно, според мен, ясно беше, че ще разбере !  Peace

# 26
  • Мнения: 18 528
Шани, Зизу само ме нарича така, има моето съгласие, след като ме попита. Ама ако ти е драго...
Я аз пак да си постна любимата снимка

Все по-сигурна съм, че финалът ще ми хареса...
Гласувах в анкетата за Гюлтен, пък да видим.

# 27
  • Мнения: 1 413
Роминка  Heart Eyes благодаря ти за хубавата тема!  bouquet  bouquet  bouquet
Шани Hug благодарение на Дафне, няма да е никога монотонна  Joy Joy Joy
Перфектр пу,пу,пу да не те чуе дявола...може ли така да ни разваляш настройката Joy Joy Joy

1-2 птички пролет не правят, Фенооо... Харесва ли ти, че  да те наричам и аз така? ooooh!

Шанеее, всичко видях в тия теми, само не монотонност.  newsm78

Добре, че има 2-3 потребителки дето разбутваме статуквото със съмнения във ВНЛ-то!
Иначе е повече от монотонно...

# 28
  • Мнения: 186
Фенче, и моята любима. Благодаря ти, че я постна. Сякаш нежен пролетен вятър влезе в темата, толкова са чисти, красиви, одухотворени.

# 29
  • Мнения: 31
Добро утро, като тръгна да пиша и така се зазяпвам в подписа ти, че забравям какво исках да кажа...много ми харесват точно там на лодката точно с тези си погледи един към друг. Едновременно свян и откритост и дързост има...уникални! Колко би било хубаво наистина да има хубав край!



Ааа, не, не е така!  Peace За Фатмата много скачаха да не е трагична развръзка, щот* им писнало  Laughing


Като стана въпрос за Фатмето, онзи ден си мислех, ако Дафне гледаше тогава с нас, какво ли щеше да бъде - ъпсурд, никога няма да са заедно Фатма и Керим, те са кармично разделени и предопределено от съдбата никога да не са заедно, Фатма никога няма да забрави онази нощ и да предаде себе си и вътрешните си устои и убеждения, тази любов ще й носи само мъка и нещастие...за мене там нещата бяха в пъти по-трудни и сложни и обречени от тук...една жена и един мъж, които ги разделя огромна, наистина непреодолима на пръв поглед пропаст - и лична, и социална, и обществена...всякаква! И толкова мъка, страдание, ужаси, докато вървяха един към друг. И какво в крайна сметка? Изневери ли Фатмагюл на себе си, задето се пребори с вътрешната си нагласа и си даде шанс да е щастлива? Не мисля. Моля се само същото да направи и Кузей. Защото всички пречки и бариери са в неговата глава. И не са за негово добро. Peace

Права е Фенчето - с Дафне никога не е скучно. Peace

Но темите и с и без нея и останалите "разбутващи ВНЛ-то" определено не са монотонни и скучни.

Интересно ми е, Шаане, за тебе този филм само до ВНЛ-то ли опира? Защото това, че повечето потребители тук сме на едно мнение по отношение на ВНЛ-то, не означава, че не коментираме целия останал филм с всичките му сложни и противоречиви герои и че нямаме различни мнения по останалите казуси, ситуации, герои, действия и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт