Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 244
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 267
завравих дедови САМИ и той ме издразни заради първия си разговор по телефона... #2gunfireстой си там, добре направи,че замина...ДРЪН,ДРЪН.Той си гушка айнур-а наште сладурчета ...???оффф,а ушким беше на наша срана беее САМИ newsm78

# 31
  • Мнения: 1 012
Мен ВНЛ-то не ме интересува особено, интересува ме как ще се развият отношенията между двамата братя. А за *разбутването* си имам собствено мнение  Peace

# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Боби, Hug споко мац, Кузей сега кат разбере какъв брат има...ще падат и дрехи и задръжки.
Може би това ще е преломния момент за тоталното реабилитиране на ВНЛ-то Peace

Фенооооуууу, Heart Eyes не съм съгласна друг да те нарича така...тва си е мое ноухау. Laughing

# 33
  • Мнения: 186
Зизку, ама искам да го чуя на висок глас, пред всички  Heart Eyes
Стига толкова мъка и страдание, заради другите, заслужават да бъдат заедно и да са щастливи.
А който не може да преглътне любовта им, ако ще и родния брат да е това, излиза просто от живота им. Куфарите и някъде надалеч.

# 34
  • Мнения: 1 413
Тинтири, Hug за 90% от пишещите тук ВНЛ- то е приоритет във филма. За мен ВНЛ-то е падение, пропастта, заради която стигнаха до тук героите! Peace

# 35
  • Мнения: 75
Romina, благодаря за темата  bouquet
Защо ли тази разходка с лодка ми напомни един мой много любим филм" тетрадката" и там така се гледаха в лодката и да не ви казвам какво стана като слезнаха Wink

# 36
  • Мнения: 186
Аз съм в тези 90 %, ако не бях в тях, отдавна да съм спряла да гледам филма.
Що да си губя времето или да убеждавам другите, как не са прави.

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизку, ама искам да го чуя на висок глас, пред всички  Heart Eyes
Стига толкова мъка и страдание, заради другите, заслужават да бъдат заедно и да са щастливи.
А който не може да преглътне любовта им, ако ще и родния брат да е това, излиза просто от живота им. Куфарите и някъде надалеч.
Алиска, Hugточно тва имам в предвид и аз. Вчера писах по тая тема. Гюню да си Фаща шуштавите и пътя кат не му уйдисва.
Виж кат пристана на Бану, Джема как добре го понесе. Много и пукаше на папука, ко' прай Гюню тука. Не замина щото не й дреме.

# 38
  • Мнения: 3 371
Ами аз от първия момент съм казала, че това не е филм за ВНЛ - то . Въпреки, че напоследък започвам да имам съмнения какво точно гледам !  Mr. Green И някак си, като чета, освен за тази “изпепеляваща“ любов, рядко има обсъждане на противоречиви характери, интересни казуси и т.н. А, забравих - има - готварските постове, са ми особено любими !  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 75
 shaane , а ти как ги виждаш нещата м/у братята ако Джемре я нямаше? Спомням си как Гюней полудя и затова че Кузей е прибрал Хандан когато той я изгони... Помня и бизнеса в който уж бяха заедно как постъпи с брат си....

# 40
  • Мнения: 5 267
Боби, Hug споко мац, Кузей сега кат разбере какъв брат има...ще падат и дрехи и задръжки.
Може би това ще е преломния момент за тоталното реабилитиране на ВНЛ-то Peace

Фенооооуууу, Heart Eyes не съм съгласна друг да те нарича така...тва си е мое ноухау. Laughing


Да,явно е от всички снимки-ще има кекс Peaceколко още доказателства му трябвят???не помни ли за катастрофа №2????как реагира гюней тогава,какво му каза??? Hugда си почва гинкобилобата и той. Peaceили пък да поиска касетата от баща си и когато късия се появи на хоризохта да си я пуска.

# 41
  • Мнения: 1 413
Ивана Hug, ами как ги виждам- или помирени, или разделени, ама по собствено желание, без намесата на ВНЛ!

# 42
  • Мнения: 75
Ивана Hug, ами как ги виждам- или помирени, или разделени, ама по собствено желание, без намесата на ВНЛ!
И ако са разделени, тогава какво значение има ВНЛ? А ако Джемре ще е единсвената любов на Кузей? Да обърне гръб на любовта си заради брат му с който не си говорят?

# 43
  • Мнения: 1 277
Ромина, благодаря за темата!  bouquet

# 44
  • Мнения: 31
Тинтири, Hug за 90% от пишещите тук ВНЛ- то е приоритет във филма. За мен ВНЛ-то е падение, пропастта, заради която стигнаха до тук героите! Peace

Шаане,  Hug
трудно ми е да го повярвам това. Наистина има много хора, които тази любов ги докосва, харесват я, искат да се реализира, да има продължение, но освен нея има още много в този филм. На мене лично ми е най-интересно самата семейна драма в семейството Текиноолу. И защо става така - дали заради Хандан и Сами и заради кое по-точно, дали заради самите Кузей и Гюней и техните характери, дали заради обстоятелствата в живота им...
Някъде пишеше, че ако не била катастрофата, никога нямало да се разкрие какъв е Гюней примерно. Съвсем не съм съгласна с това. Мисля че той рано или късно щеше да започне да спъва брат си по неговия собствен път на успеха. Защото му завижда. Това е. Защото иска да е единствен, неповторим, най-най. Може би такива са били тежките и непосилни очаквания на мама Хандан към него от малък и той просто се е слял с тях и не може да съществува по друг начин, знам ли...но той просто е такъв. С и без Джемре.

Присъединявам се към въпроса на Ивана - ти как виждаш нещата между братята, ако я нямаше Джемре? Всъщност...въпросът е интересен за всички. Peace
И в крайна сметка - от нас зависи какво точно ще коментираме по филма. Кой каквото му е интересно. Но тук съм виждала страхотни коментари за Гюней, за Сами, за Хандан, за Баръш, за Бану, за Симай, за различните сложни взаимовръзки между хората, за причини, следствия и резултати, за отговорност и противоречия...интересни, различни и провокиращи мнения, които правят темата съвсем не монотонна. А това, че по въпроса за ВНЛ-то повечето сме на едно мнение - какво да се прави, каквото показват - това коментираме. Peace Ако показваха тези погледи на Кузей към Зейнеп, щяхме да коментираме тяхната голяма любов. Ама йок.

Общи условия

Активация на акаунт