Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 215
  • 744
  •   1
Отговори

Анкета

Кой казва на Гюней къде е Джемре?

Опции:

# 120
  • Мнения: 1 012
Зизка!  Hug Не се ядосвам, мила! Само че ми писна от глупости. Скорпион съм, все пак, авторитарно поведение не приемам. Отделям доста време за темата и не заслужавам такова отношение.  Crossing Arms

Терзи,  Heart Eyes спри се малко бе, джанъм! Не мога да си предам преводите навреме! То бива разсейване бива, ама то това минава границата!

# 121
  • Мнения: 18 490
Зиз  Heart Eyes благодаря за поздрава! Трогната съм hahaha
Много отдавна Али за Дафне е глупак, но за мен той беше всичко, което Гюней не е за брат си!
А Джемре си я заобичах, когато си заряза работата, за да помогне на Кузей. Али се обади тогава на Гюней, ама оня трогна ли се? По-важно му беше да слугува на богаташите и да им носи стиковете...а онези думи, които отправи към Кузей бедната майка...бяха за него!

# 122
  • Мнения: 3 204
Не давам обещания да спра ама ако трябва ме набийте






# 123
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139




Мали, като го гледам тук Кузей как се е намръщил и разсърдил, че Джемре го е открила... hahaha

За вас, Джемрейки! За това, че не загубихте вяра в тази трудна, дори невъзможна, но красива любов! smile3501 smile3501 smile3501  love001 newsm51

А тази пък е за всички Кузейки, които гледат филма само заради Киво. newsm51

Предлагам всяка нова страница да я започваме с тези снимки, че да не се налага човек все да се връща назад.

За четенето и писането:

Чета всички и всичко, понякога даже по повече от един път.
Писането - оказа се по-трудно, отколкото си мислех. Тъй като години наред превеждам все чужди мисли,( и не помня вече откога не ми се е налагало да се изразявам писмено), когато реших да напиша своите, се оказа, че не успявам да им придам точно вкуса, който усещам. Но нейсе, тук не е писателски конкурс, няма толкова да му придирям.

Само ще кажа, че на първата страница на тази тема пише: Вход свободен за всякакви мнения
Това е, което ме привлече тук.
Аз имам и други любимци, и други интереси и наглеждам и други теми. Спрях да чета някои, точно защото подскачат до небето, ако някой намери и мъъъъничък недостатък на любимеца или на филма.

# 124
  • Мнения: 18 490
Сега гледам 1 част на бг. Убедих се, че Гюней каза :" Много е лесно да дадеш такова обещание, трудно е да имаш кураж да го спазиш. Той не е такъв куражлия, така смел." за да не излезе само той страхливец в нейните очи. Добре, но той какво си мислеше? Че Джемре ще се хване на думите му, ще се ядоса на Кузей и ще го забрави newsm78 Само дето забравя, че тя добре си познава човека и знае, че Кузей спазва дадената дума. Нали затова Гюней се надяваше, че брат му скоро няма да се върне в Истанбул, защото и той добре знае, че Кузей спазва онова, което е обещал. Явно уговорката е била да не се свързва по никакъв начин с Джемре. Сега направо ще се изяде, като разбере, че са заедно...
Терз  Heart Eyes  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Леле, на тази снимка е безбожно красив!

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 15:24 от queen_fenka

# 125
# 126
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Не давам обещания да спра ама ако трябва ме набийте
Ще те набием,Терзийска, ще те набием, че то издържа ли се! Ама ти не спирай, не спирай!




Е тва е вече прекалено! Такива снимки не са за хора със слаби сърца!

(Я пък тая мацка как се уреди! Дет се вика вчера дойде и айдеее...)

# 127
# 128
  • Мнения: 1 277
Привет Simple Smile


Честит празник на Софи и Алиска, както и на всички празнуващи в темата!  Hug
Скрит текст:

Терзи, не спирай със снимките,джанъм    Hug Благодарим ти за всичко!
Скрит текст:

Това са Дж и Хандан след сватбата  Laughing
Скрит текст:

За всички фенки на ВНЛ-то  Hug

# 129
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

Благодаря за снимките мале много е красиво нашето момче   Heart Eyes  Blush

# 130
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фенче, Heart Eyes глей само ся как Гюню ше види на бълха окото... Joy Joy Joy Joy
Направо се размазах от кеф предварително. Heart Eyes
Не бил Въшльо...еми въшка е...ся кат си остане без нищо Party Party Party

Светле,  Hug хич не се коси и ти...много готЕно си ги къдриш мац.    bouquet  

Терзи, Hug с тия последните снимки ше накараш и мойто кораво сърце да се размекне.   bouquet

Ся, да питам...нерде са Хела и Кралицата? newsm78

Кралицата не се е къдрила тудей и ми липса. Hug

Кампанулка.. Hug Heart Eyes. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy е тва са сна'а и свекърва... Joy Joy



Малей, Кампанулкеее сори мац, ше ти купим костУмче...мое ли да съм толко куха Crazy #Crazy

От бързане сътворих егати името Joy Joy Joy JoyJoy Joy

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 16:12 от Зизу

# 131
# 132
  • Мнения: 1 012
Това са Дж и Хандан след сватбата  Laughing
Скрит текст:

 Joy hahaha

# 133
  • Мнения: 2 282
Дафне, Hug радвам се, че много пъти в 6-7писалки съм и аз. Поне не се оплаквам от НЕотражение. Laughing

 
Hug Какво странно намирате, ако се чете избирателно. Ние само си споделяме, не сме поели ангажименти да се четем и да си отговаряме. И предпочитам да се опирам на логиката на филма, такава каквато я виждам аз.  При такъв наплив от Джемрейки, най-естественото нещо е да се четат  емблематичните фигури с по- остро перо. За да не ти се промива мозъка от много еднакви мнения.  И за да запазиш чувствителни собствените си сетива към филма.  Това е моя начин.  И затова до последно се съхраних като заклета Зейнепка, не вярвам,  ВНЛ-то да се изживее, Кузей ще отсвири Джемре, отворен финал: Кузей и Зейнеп заедно?

# 134
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дафне, Hug радвам се, че много пъти в 6-7писалки съм и аз. Поне не се оплаквам от НЕотражение. Laughing

 
Hug Какво странно намирате, ако се чете избирателно. Ние само си споделяме, не сме поели ангажименти да се четем и да си отговаряме. И предпочитам да се опирам на логиката на филма, такава каквато я виждам аз.  При такъв наплив от Джемрейки, най-естественото нещо е да се четат  емблематичните фигури с по- остро перо. За да не ти се промива мозъка от много еднакви мнения.  И за да запазиш чувствителни собствените си сетива към филма.  Това е моя начин.  И затова до последно се съхраних като заклета Зейнепка, не вярвам,  ВНЛ-то да се изживее, Кузей ще отсвири Джемре, отворен финал: Кузей и Зейнеп заедно?
Е, тва е...не се отказваш.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
На финала : Зейно и некой засукан италианО заедно!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт