Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора

Sofia

Здравейте, има ли мами от Айтос, които да разнообразят лятото разходките само със свеки?  35
« Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 02:46 от Mamma »
Цитирай

Айтос

Здравей Миме!
Аз съм от Айтос, но от 3г живея в Сф. Просто ти свиркам за да се знаем и лятото като си дойдем много бих се радвала да се видим, а нищо чудно да се познаваме.
Поздрави!  bouquet
Цитирай

Sofia

здравей много се радвам че някой все пак има оттам
къде си в София? Ние сме в Люлин засега. Сигурно познаваш мъжа ми той всъщност е от Айтос, аз съм от Бургас  Mr. Green
Дъщеря ми е почти колкото твоето детенце точно ще си играят заедно лятото ако искаш пиши ми по icq
Цитирай

Видин

здравейте момичета,
колежката също е Айтоска снаха(от 15години) всяко лято си ходи натам . Ще пиете кафе  Very Happy
Цитирай
Здравейте и от мен Very Happy И аз съм айтоска снаха Wink През лятото обикновено ходим за 10-тина дни там, ще се радвам да се запозная с вас Hug
Цитирай

Sofia

Ехе, станахме повечко, браво   bouquet
Голям отбор айтоски снахи  hahaha
Момичета като наближи лятото трябва да си разменим телефоните!  Hug
Цитирай
Много ще се радвам да имам компания в Айтос Hug Макар че съм от много години айтоска снаха, на практика не познавам никого на нашата възраст Sad - мъжът ми от 18 години не живее там и е прекъснал почти всичките си приятелства, затова познавам само няколко приятелки на свекървата... Както се досещате, те не са подходящи за разходки Wink Общо взето като отидем там се занимавам само с детето (а вече от тази година - децата) и къщна работа - умирам от скука Crossing Arms Единственото ни развлечение (като изключим ходенето до Бургас от време на време) е вечерната разходка до Парка, но пък не стоим много там, защото пътят е дълъг - свекито живее близо до гарата... Надявам се тази година престоят ми там да е по-приятен благодарение на вас Hug Ние сме в Айтос обикновено в началото на август.
Цитирай

Sofia

Аз миналата година седях 3 седмици в Айтос и въпреки че моят мъж има 2-3 приятели останали там, някак не е удобно да ги занимаваш  Rolling Eyes
Ние ходехме почти всеки ден до парка, аз съм от ходещите майки, дори и сега, когато Яна иска да върви сама, я слагам в количката и обикаляме.
Това лято живот и здраве ще ходим вече там да тича  Mr. Green
Цитирай
И аз съм от ходещите майки Laughing Дано престоят ни там съвпадне Praynig
Цитирай

USA, NC

Здравейте момичета!
Аз съм си от Айтос, тук живея и работя, но ще ми е приятно да се запознаем (с Мери се познаваме). Довиждане до лятото Very Happy
Цитирай

Sofia

Хайде да пием кафе по Великден, аз после заминавам за Бургас, ама по някое време ще отида и в Айтос. До Гергьовден ще сме там, че сме на сватба в Бургас.  bowuu
Свеки живее срещу Булбанк. Вие къде сте?  Mr. Green
Цитирай
Компанията за лятото се увеличава Laughing Aglaiya, ще се радвам да се запознаем Hug
Цитирай

NL

Евала   bouquet на Айтозлийки   bouquet
Аз съм от Карнобат ,но ние сме близко тук Айтос-Карнобат  Very Happy
Ще се радвам да се запозная и аз със вас  Hug
Цитирай

Sofia

Успешно раждане, Дея! Ще стискаме палци!  newsm51
Цитирай

NL

Успешно раждане, Дея! Ще стискаме палци!  newsm51

Много благодаря  Love
Дано като се организирате за срещичка да мога да дойда ако не след това  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора