Събирам впечатления за Д-р Стаменов

  • 3 488
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 320
Дара, имам чувството, че пишеш за друг лекар със същото име.
И след двете ми инсеминации докторът ми изписа фолиева киселина и утрогестан. Та явно ги знае тия работи.
И не мога да повярвам също така, че си му казала, че имаш проблем и не ти е обърнал внимание, защото аз също контактувам с него по телефона и досега такова нещо не ми се е случвало. Ходила съм там и без час и винаги са ме приемали и преглеждали. Много странна работа!

# 31
  • Мнения: 2 120
Честна дума/за това, което написах/, благодарение на форума направих много неща за себе си.
А иначе, щом мъжът ми, който е безчувствено същество с аналитичен ум се впечатли като ми каза --` Струва ми се, че не те вземат на сериозно`, това + другото, което изписах ме убеди, че просто аз не съм за там.
Аз си мисля, като върна назад времето, че причината е в плана, който ми начерта и не приех, преди да съм пробвала една година с фоликулометрия. Но как да приемеш нещо, като отиваш на 34 години, пробвал си 2 месеца, без да знаеш кога е овулацията и какво аджеба е това фоликул. За себе си мисля, че постъпих правилно тогава.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 123
Ами аз подкрепям до някъде мнението на Дара.Аз съм пациентка на д-р Стаменов и смятам,че е страхотен специалист.Благодарение на него забременях след стимулация.Каза ми и за фолиевата,слагах и Утрогестан.Но след потвърждаването на бременността и аз усетих,че вече не съм толкова важна.Каза ми да отича чак след 4 седмици(бях в 5-та седмица тогава) и аз много се учудих,защото при положение,че сме проблемно забременяващи,мислех,че ще ме следят повече.Три седмици след първия преглед не издържах,имах кофти предчувствие и се обадих да отида на преглед,свободен час естествено нямаше-имаше чак за след седмица.Аз му звъннах на gsm-a,но ми каза да отида тогава,когато има час.На другия ден отидох в МД при позната и се разбра,че бебето няма сърдечна дейност и има съмнение за частична моларна бременност.
 На ясно съм ,че доктора няма никаква вина за аборта ми,но определено ми докривя като не ме прие,когато му се обадих.Когато бях на стимулация,ходех през ден без час,а когато бях бременна не можеше без час.

# 33
Зори,ти знаеш колко много съжалявам за това,което ти се случи.
Дари,извини ме ,незнаех подробности.Но просто не мога да повярвам,че е имал такова отношение,точно този лекар. Sad

Общи условия

Активация на акаунт