«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 739 отговора

ћнени€: 4
ћомичета, запов€дайте!
ѕочерпете се за мое здраве.
» честит празник на всички именници.  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 833
’айде, всички ще си кажат и ще почерп€т.  hahaha
„естит празник и на baraia - да кажа още веднъж много хубави снимки.

÷итирай

„аст от тайното общество на  .ќ.“. .».-те

ћнени€: 203
„овек убивам за шоколадова торта  Crazy Ѕлагодар€  за почерпката  Party

ћомичета, мол€ ви да ми пратите линкове на лично към албумите си със снимки от »станбул. јз ще мина назад да ги събера, но не искам нищо да пропускам. Ќ€ма значение от преди колко години са снимките ви, просто ми метнете линкче. –емонтирам първи€ пост и имам нужда от албумите ви  bouquet

јко решите да оставите публични албуми от фб задължително ми пратете линкче, да не ги слагам без ваше разрешение.  Peace
÷итирай

ћнени€: 76
http://www.doris-bg.com/044/662-423/ex_TR/view.html?oid=1278101

÷итат
ѕървото ни посещение е на църквата, наречена от самите жители на »станбул - Д÷ърквата на първи€ ден от месецаУ
ћоже да има хил€ди църкви посветени на —в. Ѕогородица в цели€ св€т, но една е църквата, ко€то се намира в »станбул и се преименува в църква на Дѕърви€ ден на месецаУ.  акво е различното - църквата се посещава от стотици хил€ди хора от различни в€рвани€, които на вс€ко първо число от месеца идват тук, над€вайки се желани€та им да се сбъднат.
Ќа първи€ ден от всеки месец хил€ди жители на »станбул си проправ€т път по една т€сна уличка до пометени€ двор на храма, посветен на ƒева ћари€. “ам в предверието на църквата се купуват така наречените ДсребърниУ и ДзлатниУ ключета Ц вс€ко по 1 турска лира. “е символизират желани€та на хората, влизащи в църквата. Ќ€кои от посетителите влизат в подземната крипта, за да получат и светена вода от малък извор, други сто€т и чакат, за да получат благослови€та на гръцки православен свещеник и освет€т своите ключета. јко се сбъдне желанието на човек, той тр€бва да върне ключа в църквата. ј хората, които връщат ключетата, са стотици! ћожете да се уверите сами ...
÷итирай

ћнени€: 65
http://www.booking.com/hotel/tr/ibis-istanbul.bg.html?aid=323175 … 899901d0c0820X10- н€кой да има впечатлени€ от този хотел?
÷итирай

¬арна и...духом на Ѕосфора

ћнени€: 105

» от мен почерпка за мо€ явор!

јууу,във ¬аленси€ Ўебече чок зле пагодата беее,и ниеве много, и ветер...Ѕреййй
 од наранха направо бе! Shocked Shocked ћинус 1 градус а във ¬ладивосток плюс 14 Shocked

» на Ѕарайа честито и на Ѕрезичката също, на всички! Hug Love
—ега ще чета “едито.
÷итирай

ƒушата и сърцето в »станбул...

ћнени€: 29
∆иви и здрави всички именнички  bouquet
» явор на –едемчето  Hug
Ўебече, много жалко за пропадналото пътуване,ама нищо,вс€ко зло за добро....јз съм за номер 10 от класаци€та  Mr. Green
“р€бва и аз да почвам да търс€ хотел за средата на юни.—коро н€кой беше пуснал линк за хотел н€къде на «латни€ –ог беше.» на мен ми хареса хотелчето,а сега не мога да се сет€.јко случайно н€ко€ мацка се познае да свирне  Whistlingј« продължавам да търс€ и дано намер€.»мам ¬»«ј,с не€ мога ли да плащам в Ѕ” »Ќ√?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 833
–едемче, много радост да ви носи порасналото момче явор.  Hug
...
»мам ¬»«ј,с не€ мога ли да плащам в Ѕ” »Ќ√?
„ефи-то, когато харесаш хотел, почти най-отдолу на страницата има написани картите с които може да се плаща. ¬»«ј-та е вървежна.  Laughing

ƒа допълн€:  “еди много хубави снимки. –азподихме се и на други места с теб.  Very Happy
« ѕоследна редакци€: нд, 28 апр 2013, 21:21 от ћимии »
÷итирай

софи€

ћнени€: 0
„естит имен ден, ASSAMARIS! ћного лично, професионално щастие и дано скоро музе€ на хапчето да стане национална забележителност  Hug  bouquet  :bouquet:  :bouquet:

Ѕлагодар€! ’ахахаха! ѕолазиха ме и от ЅЌ“. –епортерката си навила на пръста да провери и да ме предложи за √инес.  ъв √инес, аз го прав€ за кеф.

ћол€ за съдействие  при идентифицирането на църквата, защото точно на първи€ ден ще съм там и ще е грехота да не отраз€ събитието.

Play Thumb

“ова е от миналогодишни€ ¬еликден.

ASSAMARIS  Hug
newsm78 мисл€, че това търсиш

http://hagiabyzantion.blogspot.com/2011/11/panagia-vlaherna-ayaz … mas-kilisesi.html

и карта

—крит текст :

„естит »мен ден на всички които празнуват днес! ћного здраве, късмет и много пътешестви€!  newsm51

÷итирай

ƒобруджа

ћнени€: 48
„естит празник и от мен на останалите именнички! Ѕлагодар€ за пожелани€та Hug

“еди, чудесни снимки, особено нощна —вета —офи€ /още съжал€вам, че не € вид€х в тази светлина, но нищо...следващи€ път  Very Happy/.

Ўебече, съжал€вам за проваленото пътуване, но със сигурност ще планираш друго Hug ћоите албуми във ‘Ѕ са отключени, н€ма проблем да ползваш снимки, ако ти харесват.

јссамарис, разкажи за √инес, мол€ bouquet
÷итирай

ѕланирам и още как  Blush  Mr. Green
»станбул ще ме чака, тъкмо да му сефтосам метрото дето ще мина през Ћалели - фръъъъъц  Flutter
√ол€м фен съм на метрото и на трамваите, та ми е чок кеф  Party

–едемче, жив и здрав да е момъка и много да те радва!  Hug
 ато каза ¬аленси€, имам снимки да показвам на —осчето, хубаво ме подсети  Peace
ƒокато зацеп€ какво беше наранха  35 „е и на портокала така викат, та докато зацеп€  Embarassed
÷итирай

ћнени€: 2 181
 Hug
“ърпеливко чакам ,Ўебече за снимките Embarassed
÷итирай

ачвам ги, ама са хил€да и  Embarassed  Hug
÷итирай

Sofia

ћнени€: 933
Ќаздраве, на късмет и на »станбул на именничките и именниците!  bouquet bouquet bouquet
tedizonova, прекрасен разказ и прекрасни снимки!  Hug
23.04 мина, в очакване съм на разказите от първите, които ще посет€т нови€ комплекс /май ¬иаленд беше ?/
÷итирай

ћнени€: 76
http://zeynmagic.com/2013/03/01/ayin-biri-kilisesi/

“ова е църквата, но ко€ е? «амотах се съвсем.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
480-494 от 739 отговора