В момента чета ... 18

  • 34 598
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • София, България
  • Мнения: 5 594
sexy_brunette, благодаря за препоръката, със сигурност ще я прочета.

Току що прочетох, че на 24 май Сиела ще направят 50% намаление на своите книги - в книжарниците и в сайта.

# 586
  • Мнения: 46
В момента съм на " Жак и неговият господар" на Дидро. Simple Smile

# 587
  • Мнения: 0
Препоръчвам на всички със здрави нерви книгата "Възшествието на маймуните". Много е смешна. После става много страшна. Много експресивна! При това е българска.

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 15:12 от Smili13

# 588
  • Мнения: 10 680
Препоръчвам на всички със здрави нерви книгата "Възшествието на маймуните". Много е смешна. После става много страшна. Много експресивна! При това е българска.
Ето тук има малко инфо: http://www.facebook.com/VzsestvietoNaMajmunite

Специално за да направите реклама на въпросната книга ли се регистрирахте?
Мога да ви уверя, че подобни тактики не се радват на успех тук.
Приятен ден   bouquet

# 589
  • Мнения: 0

Sad

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 15:11 от Smili13

# 590
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Оф, колко досадно.

# 591
  • Мнения: X
Мисля, че имаше тема за стихоплетци нейде из форума.
Може някой път  Mr. Green да я погледнеш.

# 592
  • Мнения: 0
 Embarassed

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 15:11 от Smili13

# 593
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Нали темата е какво чета в момента? Това чета в момента.  Embarassed


Това е изключително досадно и нагло, така че, моля Ви се да престанете!
Предполагам, че някой наистина ще информира модератор, ако пишете пак рекламата си, това ще бъда аз.
***
Сега по темата - прочетох "За мишките и хората" и съм в екстаз! 10 минути след като прочетох последното изречение, сърцето ми бумтеше в гърлото. Препоръчвам я на всички, които не са я чели. Според мен не може да има нехаресали тази книга!  Heart Eyes

# 594
  • Мнения: 382
Сега по темата - прочетох "За мишките и хората" и съм в екстаз! 10 минути след като прочетох последното изречение, сърцето ми бумтеше в гърлото.
Разбирам те напълно - особено за края. Снощи съзнателно не изгледах последните няколко минути от филма от 1939 г., защото този момент не ми беше подходящ за поемане на такава сила - последният разговор между Джордж  и Лени...
Така че и аз препоръчвам всичко - първо (и няколко пъти Wink - на български и на английски) книгата, после филма от 1939 г., после филма от 1992 г.  Grinning За постановката не знам... Изпитвам недоверие...

# 595
  • Мнения: 3 033

Кас, за "Учителката и аз така мисля"
Дочетох "Медея". Давам й 7/10.
Почнах "Без ами" - Мопасан...

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 14:41 от alen mak

# 596
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 За "Мишките и хората"- потвърждавам силния край. Цялата книга е омагьосваща, но краят е докосващ душата. Опитах се да го разкажа на дъщеря ми след последния прочит, но не успях. Затова тя прочете книгата. И я хареса много. Но тя има усет към доброто четиво и вкус, сходен с моя.

 Но съм сигурна, че има хора, които няма да оценят книгата. Не е за всеки. Няма да уточнявам какво имам предвид.  Peace

# 597
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз съм гледала филма, предполагам от 1992, спомням си , че много плаках на него и ми беше направил страхотно впечатление, оставил беше в мен трайни следи, затова и до скоро не бях чела книгата.
По темата, от месец не съм чела сериозно. Започнах " Стъклени съдби" и си е още в началото.
Преди няколко дни се върнах от Италия и понеже още бях на вълна преживяното, реших, да се потопя в света на " Стъкларят от Мурано", която получих от размяната, но съм толкова уморена вечер, че прочитам по 2 - 3 странички и заспивам.

# 598
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
 Но съм сигурна, че има хора, които няма да оценят книгата. Не е за всеки. Няма да уточнявам какво имам предвид.  Peace
Аз. Аз останах с горчив вкус в устата след като я прочетох. Не защото не съм я разбрала, а заради едно специфично отношение към животните, което се втълпява в книгата. Затова и още не съм посегнала към най-известната на автора книга. Но ми е в списъка за четене и ще ѝ дойде редът някой ден.

По Темата - на финала на "Убиец назаем" съм. Ту ми е много увлекателна, ту ме дразни на моменти, но приятното е повече, така че ще има висока оценка накрая.

# 599
  • Cтраната на чудесата
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен !   Peace   За кой ли път вече чета "То"  на Стивън Кинг  Wink

Общи условия

Активация на акаунт