Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!



запомни ме Забравена парола Активация на акаунт





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma



1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 733 отговора
Вчера получих детските и чл.8, днес ми преведоха отделно 50-те лева.София,Красно село.
Цитирай


Така е едни имат допълнителните 50 лв. помощ, а други като мен нямат.Уж живеем в една държава , а във всеки град е различно.Дано все пак най-накрая всички да ги получим.
Цитирай


Сега погледнах и на мен са ми ги превели.Приятно изкарване на празниците ви пожелавам. bouquet bouquet
Цитирай


Здравейте, момичета!
Има ли някой от вас, който още да не е получил детските си надбавки и парите по ТЕЛК за дете с увреждане?
Моята ситуация е следната. Живея в градче в област Пловдив. Имам информация, че надбавките са преведени вчера тук, но тъй като аз съм към друга банка (ОББ), винаги ги получавам с ден закъснение. Бях много учудена, че и днес нямам никакъв превод. Възможно ли е този месец да не получа никакви пари, тъй като подавах документите в първите дни на м. април и да ми бъдат начислени чак за м. май?
Ще съм изключително благодарна, ако някой има възможност да ми даде компетентен отговор.
Благодаря ви!
Цитирай


Като си подала документи април трябва да ги чакаш май месец парите.В Пловдив и региона вече на всички банки има пари.
Цитирай


BetiBoko, благодаря от сърце! Но не би ли следвало да получа поне парите по ТЕЛК на детето, тъй като, когато подавах документите от Социални грижи ми обясниха, че ще ги върнат с месец назад (т.е. от м. март), заради кратко прекъсване поради забавено ново решение на ТЕЛК?
Цитирай


Щом са ти казали че трябва да ти преведат а не са явно грешката е при тях.На мен миналия месец така не ми изплатиха интеграцията и сега я чакам и за двата месеца.Не ги знам какво правят тия от АСП вече, иди и се разправяй с тях на място.
Цитирай


Здравейте, момичета!
Има ли някой от вас, който още да не е получил детските си надбавки и парите по ТЕЛК за дете с увреждане?
Моята ситуация е следната. Живея в градче в област Пловдив. Имам информация, че надбавките са преведени вчера тук, но тъй като аз съм към друга банка (ОББ), винаги ги получавам с ден закъснение. Бях много учудена, че и днес нямам никакъв превод. Възможно ли е този месец да не получа никакви пари, тъй като подавах документите в първите дни на м. април и да ми бъдат начислени чак за м. май?
Ще съм изключително благодарна, ако някой има възможност да ми даде компетентен отговор.
Благодаря ви!

А като подаде документи за кой период бяха? За 4.2012-3.2013? Ако е така, имаш да получаваш за предния месец през този. А във връзка с новите документи, първото плащане по тях ще получиш следващия месец.

И аз не съм получила още детските. Аз съм в банка ДСК, и винаги като теб получавам един ден след другите хора.



Редактирам се! Току що постъпиха моите детски. И аз подавам април месец, документи!  Peace
« Последна редакция: Четв., 25 Апр. 2013, 10:42 от Мацата »
Цитирай


Здравейте, момичета. Искам да попитам как стои въпросът с детските, когато в семейството получават само обезщетение за безработица след съкращение. Тези доходи смятат ли се и ако да - какъв документ ги доказва при подаването на документи за детски?
Цитирай


Здравейте, момичета. Искам да попитам как стои въпросът с детските, когато в семейството получават само обезщетение за безработица след съкращение. Тези доходи смятат ли се и ако да - какъв документ ги доказва при подаването на документи за детски?
В декларацията, която се подава, има точка обезщетения и такива за безработица. Значи тези доходи се смятат. А бележка се получава от там, където са ти отпуснати - НОИ
Цитирай


Благодаря, Лиляна!
Цитирай


Някой имали информация за Ловеч кога ще получим тези 50лв.(става на въпрос за децата с телк.)
Цитирай


Някой имали информация за Ловеч кога ще получим тези 50лв.(става на въпрос за децата с телк.)
До края на месеца са казали че всички ще си ги получат.
Цитирай


В община Радомир тази седмица ни пропуснаха за детските, мрън... Tired

50-те лв за децата от 1 до 2 год. ще ни превеждат другия месец, нали така?
Цитирай


Здравейте, момичета. Искам да попитам как стои въпросът с детските, когато в семейството получават само обезщетение за безработица след съкращение. Тези доходи смятат ли се и ако да - какъв документ ги доказва при подаването на документи за детски?
  Здравейте,тези доходи се смятат-попълват,в декларацията,но не се издава никаква бележка от НОИ.Там ми казаха че, в АСП имат връзка с тях,и е така,на място в социалните ти издават такава бележка.На мен миналата година точно така ми я извадиха като подавах молба за детските.Като ти вкарат ЕГН-то в базата данни,и всички плащания които трябва да декларираш в молбата излизат.Така че,не е нужно да се разхождате напразно до НОИ.
Цитирай


150-164 от 733 отговора